Mare concurs!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Da ma stiu de fapt stiam de la alina cea groaznica.

Aici parca e la OTV la cata audienta are topicul :O
Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (10 members and 2 guests)
michelle2007, danielzmau, dark-age2, H@k uk, ioanniko, NesQuick, raduica, Shinobi666, sp1suletz, stranutelu
 

DeletedUser2821

ok ... asa este ;)! .
De fapt maine e revelionul ca e la 00-00 nu :D ?
Succes si revelion fericit la toti ;) !
Ma duc la culcare.
Noapte buna !
 

DeletedUser6843

ok ... asa este ;)! .
De fapt maine e revelionul ca e la 00-00 nu :D ?
Succes si revelion fericit la toti ;) !
Ma duc la culcare.
Noapte buna !


Nota 10.
Mai bine ne intalneam cu totii la o bere si incercam sa ne explicam :D
Distractie placuta la toata lumea!
Noapte buna all!
 

DeletedUser15488

pot spune doar ca e nepoliticos din partea lor ca nu se prezinta, anonimi nu trebuie luati in seama
 

DeletedUser

chiar nu vad sensul acestiu topic ,e ceva la mijloc vreo propaganda ceva ...jos mafia :cool:
 

DeletedUser

pacat ca sa terminat asa ... chiar imi facea placere sa citesc pe mama omida asta :)) se pare ca a agitat ceva spirite si ca stie el ceva ...:rolleyes:
 

DeletedUser

si crezi ca am vorbit prostii ? sau tu nu vezi ce se intampla ? de ce crezi ca se intrec in recrutati care mai de care ? mia asteapta sa isi schimbe pozitzia de atac fiecare si vei vedea dupa ce si cum si cine a avut dreptate ;)
 

DeletedUser

mai zorro am vazut ca te-ai lipit si tu :)) ce vrei sa zici ca o sa iasa razboi M.T. vs WaRoom ? sunt aliati si nu cred ca e cazul a fost si confirmat de ambele parti acest lucru desi sunt convins ca de ambele parti sunt jucatori care asteapta lucru asta ... momentan intrecerea intre cele 2 triburi e la alt nivel ... sa schimbat Nr uno de le L5 dupa muuuulta vreme ... eu sper sa nu fie semne de oboseala pt M.T. :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus