Marea finala....

DeletedUser301

Fata esti dumneata sau poate chiar esti fata..... eu nu vorbeam de comportamentul ci de inamicii invinsi pe care ii are si sunt cam putini la un jucator de top 20! Da vad ca ai un coeficient de inteligenta ce lasa de dorit de nu iti dai seama :D . Daca se comporta frumos cu anumiti jucatori bravo lui, dar eu vorbeam de inamicii invinsi si de nimic altceva! :D
 

DeletedUser

Fata esti dumneata sau poate chiar esti fata..... eu nu vorbeam de comportamentul ci de inamicii invinsi pe care ii are si sunt cam putini la un jucator de top 20! Da vad ca ai un coeficient de inteligenta ce lasa de dorit de nu iti dai seama :D . Daca se comporta frumos cu anumiti jucatori bravo lui, dar eu vorbeam de inamicii invinsi si de nimic altceva! :D

Inseamna ca nu stii sa citesti ori nu prea le ai cu intelesul,topicul asta era deschis special pt ca fiecare sa isi spuna cam ce se va intampla pe viitor,unde vezi tu ca scrie aici ca tre sa iti spui parerea despre un jucator si inamici lui invinsi? Cumva ai baut sau nu stii sa citesti.Daca vrei sa ** despre inamici invinsi vezi ca ai gresit topicul frate sincer................Salut:D
 

DeletedUser13259

aici sunt nishte pareri idioate date de nishte fraieri care habar nu au ce se intampla cu ei
nu ai cum sa dai un pronostic de pe acum la un razboi atat de mare...threadul asta a fost deschis degeaba
 

DeletedUser

aici sunt nishte pareri idioate date de nishte fraieri care habar nu au ce se intampla cu ei
nu ai cum sa dai un pronostic de pe acum la un razboi atat de mare...threadul asta a fost deschis degeaba


Se vede cat de bine ai citit despre ce se **.In primul rand nu a spus nimeni ca pronosticam,sunt niste simple pareri sau cam ,cum si-ar dori fiecare sau viseaza ca se va incheia lumea 2,nicidecum sa pronosticam,sunt simple ideei.
2.Va tot jigniti nefondat pe forum ,ca alfel nu puteti sa vorbiti.V-ati invatat astia de o ard dubios cu pareri de cacao sa tot jigniti aiurea fara sa spune-ti nimi concret.Si normal ca se intampla asta,cand la ce poti sa te astepti de la niste gainari care nu stiu sa duca o fraza de la inceput la coada corect deaceea si mai bagati cate un cuvant jignitor ca sa completeze chipurile o fraza de om inteligent cu pareri.Daca vrei sa iti lasi o parere o poti face si fara sa jignesti,dar probabil ca asa te simti tu cool sau poate asa simti tu aere de intelectual in cap.Mai lase-ne cu jignirile tale.......daca ai ceva de spus,o poti face fara sa jignesti! Iar 3 din moment ce ti-ai lasat si tu o parere inseamna ca faci parte din grupul celor fraieri.Bine ai venit! :D

Si mai usor cu jignirile,daca vrei sa aratzi ca ai o parere matura nu de p.t...lau......:)


Inca ceva,daca noi nu avem habar,tu cu sigurantza nu ai nici atat cat noi,spune-mi cine esti pe lumea 2 daca tot te dai a tot stiutor........:confused:
 

DeletedUser

Nu e de mirare ca toti jucatorii buni s-au lasat de lumea asta si s-au reprofilat pe alte lumi sau pe extern.

Tot mucosu vine aici pe forum si ingroapa in mocirla jucatori de mare valoare(care au si demonstrat asta)fara sa-si dea seama de propriai conditie.


Incetincet majoritatea jucatorilor de valoare vor sari din corabie.Si nu pentru ca nu fac fata,ci pentru ca sunt scarbiti de vorbele,discutiile,aranjamentele dar mai ales personajele care isi fac veacu peaici
 

DeletedUser13259

Se vede cat de bine ai citit despre ce se **.In primul rand nu a spus nimeni ca pronosticam,sunt niste simple pareri sau cam ,cum si-ar dori fiecare sau viseaza ca se va incheia lumea 2,nicidecum sa pronosticam,sunt simple ideei.
2.Va tot jigniti nefondat pe forum ,ca alfel nu puteti sa vorbiti.V-ati invatat astia de o ard dubios cu pareri de cacao sa tot jigniti aiurea fara sa spune-ti nimi concret.Si normal ca se intampla asta,cand la ce poti sa te astepti de la niste gainari care nu stiu sa duca o fraza de la inceput la coada corect deaceea si mai bagati cate un cuvant jignitor ca sa completeze chipurile o fraza de om inteligent cu pareri.Daca vrei sa iti lasi o parere o poti face si fara sa jignesti,dar probabil ca asa te simti tu cool sau poate asa simti tu aere de intelectual in cap.Mai lase-ne cu jignirile tale.......daca ai ceva de spus,o poti face fara sa jignesti! Iar 3 din moment ce ti-ai lasat si tu o parere inseamna ca faci parte din grupul celor fraieri.Bine ai venit! :D

Si mai usor cu jignirile,daca vrei sa aratzi ca ai o parere matura nu de p.t...lau......:)


Inca ceva,daca noi nu avem habar,tu cu sigurantza nu ai nici atat cat noi,spune-mi cine esti pe lumea 2 daca tot te dai a tot stiutor........:confused:

frate in primul rand jocul asta nu se numeste dreamer sau dreamers(visator(i) in caz ca nu stii) sau ceva de genul asta...visatul fa-l in pat nu pe forum mai ales ca lumea 2 mai are foarte mult timp pana la final
2.faptele, ideile si cuvinte rostite te caracterizeaza intr-un mod negrait...eu doar am redat in scris....imi arati unde am scris gresit vreodata (apropo atotstiutor-asa se scrie ;))
3.nu a fost nici o parere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

toti jucatorii buni s-au lasat de lumea asta si s-au reprofilat pe alte lumi sau pe extern.

ce jucatori buni ma?
zi-mi si mie ce inseamna bun la tine?...tie ti se pare jocul asta asa de dificil incat trebuie sa fii vreun geniu ca sa il joci? iti trebuie doar timp si rabdare ptr k sunt sigur ca orice tampit din lumea asta poate sa calculeze sa dea atacuri la secunda...toti se cred bun, zei, nu ai treaba cu ei
 

DeletedUser

gresesti amarnic

trebuie sa fii geniu sa castigi razboiul.

exista doar 3-4 generali si sute de soldati......jocurile de culise sunt mult mai importante decat lupta pe teren..........si surprinzator marii conducatori au fost persoane care au stapanit cel mai bine urmatoarea arta: dezbina si cucereste.

nu va obositi sa cautati cine a postat acest mesaj.


doar un lucru am sa transmit toons va disparea la fel de repede cum s-a format.pana nu va exista unitate si un sg om care sa decida puteti sa aveti si 1 mil de sate de atac.tot cineva puternic va va rapune doar ca nu pe frontul de lupta ci cu reletii si spioni(intotdeauna cineva va fi dornic sa tradeze. Acum intrebarea e cine va trada?........o tema de gandire ptr amicii mei din toons)

P.S cine nu a inteles mare lucru din acest mesaj sa puna mana pe o carte de istorie.
 

DeletedUser13259

trebuie sa fii geniu sa castigi razboiul.

exista doar 3-4 generali si sute de soldati......jocurile de culise sunt mult mai importante decat lupta pe teren..........si surprinzator marii conducatori au fost persoane care au stapanit cel mai bine urmatoarea arta: dezbina si cucereste.

nu va obositi sa cautati cine a postat acest mesaj.


doar un lucru am sa transmit toons va disparea la fel de repede cum s-a format.pana nu va exista unitate si un sg om care sa decida puteti sa aveti si 1 mil de sate de atac.tot cineva puternic va va rapune doar ca nu pe frontul de lupta ci cu reletii si spioni(intotdeauna cineva va fi dornic sa tradeze. Acum intrebarea e cine va trada?........o tema de gandire ptr amicii mei din toons)

P.S cine nu a inteles mare lucru din acest mesaj sa puna mana pe o carte de istorie.
adevarat ai grait fostul meu coleg ;)
 

DeletedUser

trebuie sa fii geniu sa castigi razboiul.

exista doar 3-4 generali si sute de soldati......jocurile de culise sunt mult mai importante decat lupta pe teren..........si surprinzator marii conducatori au fost persoane care au stapanit cel mai bine urmatoarea arta: dezbina si cucereste.

nu va obositi sa cautati cine a postat acest mesaj.


doar un lucru am sa transmit toons va disparea la fel de repede cum s-a format.pana nu va exista unitate si un sg om care sa decida puteti sa aveti si 1 mil de sate de atac.tot cineva puternic va va rapune doar ca nu pe frontul de lupta ci cu reletii si spioni(intotdeauna cineva va fi dornic sa tradeze. Acum intrebarea e cine va trada?........o tema de gandire ptr amicii mei din toons)

P.S cine nu a inteles mare lucru din acest mesaj sa puna mana pe o carte de istorie.



Cu sigurantza tot ce spui este adevarat si te-am inteles bine pt ca banuiesc si defapt sunt convins ca esti membru al tribului care a pierdut de curand in fatza tribul de pe rang 2.Nu am sa ma obosesc sa te caut pt ca stiu cu siguranta de unde faci parte,poti sa te ascunzi dupa degete,sa iti pui orice porecla pe forum,daca nu stii sa iti asumi raspunderea prin nume real.Tu faci parte din fostul trib Fallou2 din ce spune colegul tau bobby care ,specifica ca i-ai fost,fost coleg.........iar cum Fallou2 era vizata de 1 anisor de familia mea,mi-se pare ca au pierdut razboiul in fatza noastra si restul de jucatori au fuzionat la noi,nu? :D.Deaceia vreau sa ii aduci aminte colegului tau de mai sus care crede ca orice tampit poate sa dea atacuri,ca jocul nu consta doar in ce atacuri sa dai,ca jocul nu este asa greu,are dreptate,dar mai greu este sa te menti si sa avansezi....iar dupa cum imi aduc aminte lui Fallou2 daca ia fost asa de usor lumea 2,dc a disparut de pe harta sau sa destramat ? =))) Sau dc tribul Fallou2 a pierdut un mare razboi si si-a pierdut si membri? Cred ca nu este el in masura de a vorbi despre cat de usor ii pare aceasta lume atata timp cat tribul format din membri ca el,a pierdut un mare razboi desi Fallou2 se vedea castigatoare. Iar ideea ta imi place mult,este si ideea mea pe care,mi-o doresc mult,impartasim aceeasi idee prietene.Poate ** si pe prv,te salut.O zi placuta!....:)
 

DeletedUser

ce jucatori buni ma?
zi-mi si mie ce inseamna bun la tine?...tie ti se pare jocul asta asa de dificil incat trebuie sa fii vreun geniu ca sa il joci? iti trebuie doar timp si rabdare ptr k sunt sigur ca orice tampit din lumea asta poate sa calculeze sa dea atacuri la secunda...toti se cred bun, zei, nu ai treaba cu ei



Tu vorbesti vanator de greseli? Mai bine uita-te ce greseala de satra faci tu mai sus.(toti se cred bun) nu iti suna urat? Sau da poate ie mai multi :p...........te las pe tine sa analizezi si sa iti descoperi gresala.La tine merge bine zicala aia "Hotu striga hotu" =)))))
 

DeletedUser301

Cum zicea boby.... iti trebuie timp si rabdare sa joci acest joc.... nu poti sa zici ca exista geniu in acest joc
 

DeletedUser

frate in primul rand jocul asta nu se numeste dreamer sau dreamers(visator(i) in caz ca nu stii) sau ceva de genul asta...visatul fa-l in pat nu pe forum mai ales ca lumea 2 mai are foarte mult timp pana la final
2.faptele, ideile si cuvinte rostite te caracterizeaza intr-un mod negrait...eu doar am redat in scris....imi arati unde am scris gresit vreodata (apropo atotstiutor-asa se scrie ;))
3.nu a fost nici o parere


Cu sigurantza nu se numeste dreamer si nici nu vreau.Dar ideea ta de mai sus demonstreaza cat de redusa ai gandirea.Daca tu crezi ca visele se fac doar in pat,cand faci nany cu ursuletzu de plus langa tine,pt ca sunt convins ca asa dormi tu,iti urez succes.Orice om poate sa viseze,sa isi doreasca ceva si in afara spatiului numit de tine pat.Daca nu stii in marile famili sa discutat si se discuta mereu despre acest subiect pe care l-am deschis eu pe topicul asta.Eu nu vroiam decat sa aflu si parerea altori jucatori.Ce e rau in asta? Dar probabil ca tu nu ai de unde sa stii chiestiile astea din moment ce ai facut parte dintr-un trib care numai exista,sau nici macar nu a existat ca putere.Ca sa vezi cat de bun e tribul tau,spune-mi dc a fuzionat la noi in familie =))):D
2.Eu nu am jignit pe nimeni pe forum asa cum ai facut-o tu in mesajele anterioare,mi-se parea normal sa iti spui o idee dar fara sa scoti,cuvinte urate care sa jigneasca alti membri care si-au lasat parerea pe forum.....
Iar 3. Am sa iti raspund scurt si la obiect "CINE SE SCUZA SE ACUZA" intelegi ce vrei. Cu asta am pus punct mesajelor noastre contradictori! Te salut.O zi placuta.....................Succes la innobilari ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser301

Tribul FALOU2 a fuzionat cu familia EW pentru ca la granita cu voi erau oameni care nu aveau la momentul acela acces asa de mult la joc si nu puteau duce un razboi. Cei care am venit din MAYA*3 in FALOU2 nu eram toti activi datorita ca MAYA*3 nu mai dusese un razboi mare de foarte mult timp ceea ce ne-a dus intr-o indiferenta fata de joc si foarte multi s-au lasat devenind conturi moarte. Cativa de la granita au iesit inainte sa se declare razboi si acela a fost factorul hotarator in acest razboi fiindca ei stiau unde ne erau trupele amplasate si atacau unde ne durea mai tare. Asta e, ce sa facem daca au plecat ca mieluseii. Plecarea lor a fost determinata si de altceva, da nu scriu romane.

Cred ca te crezi geniu ca ai stiut sa apesi niste butoane :D
 

DeletedUser

Tribul FALOU2 a fuzionat cu familia EW pentru ca la granita cu voi erau oameni care nu aveau la momentul acela acces asa de mult la joc si nu puteau duce un razboi. Cei care am venit din MAYA*3 in FALOU2 nu eram toti activi datorita ca MAYA*3 nu mai dusese un razboi mare de foarte mult timp ceea ce ne-a dus intr-o indiferenta fata de joc si foarte multi s-au lasat devenind conturi moarte. Cativa de la granita au iesit inainte sa se declare razboi si acela a fost factorul hotarator in acest razboi fiindca ei stiau unde ne erau trupele amplasate si atacau unde ne durea mai tare. Asta e, ce sa facem daca au plecat ca mieluseii. Plecarea lor a fost determinata si de altceva, da nu scriu romane.

Cred ca te crezi geniu ca ai stiut sa apesi niste butoane :D

Nop nu ma cred geniu si nici nu imi doresc,dar nu stiu dc si nu e numai parerea mea cei din Fallou2 in care ai fost si tu sunt tare,rautaciosi.Si cand spun ca nu e doar parerea mea daca esti baiat destept ai sa iti dai seama de ce vreau sa spun.Pe noi ne enerveaza faptul ca dupace ca v-ati intors cu,coada intre picioare dupa un razboi,iar tu si colegul tau plus membri tai au ales sa fuzioneze la noi,tot voi sunteti cu gura mare,cea ce nu mi-se pare normal fratica.Este normal sa iei apararea colegului tau pt ca erati din acelasi trib innainte,dar si tu si colegul tau,jigniti aiurea si nefondat.Tu sa nu imi aduc aminte ce frumos ai ** de UnMikzEu prieten bun cu mine ,caruia ii iau apararea exact cum ii iei tu colegului tau din Fallou2.Iar colegul tau se baga aiurea in seama si jigneste postanti ai forumului ,cum ca sunt pareri de fraieri.Ti-se pare normal? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu sigurantza tot ce spui este adevarat si te-am inteles bine pt ca banuiesc si defapt sunt convins ca esti membru al tribului care a pierdut de curand in fatza tribul de pe rang 2.Nu am sa ma obosesc sa te caut pt ca stiu cu siguranta de unde faci parte,poti sa te ascunzi dupa degete,sa iti pui orice porecla pe forum,daca nu stii sa iti asumi raspunderea prin nume real.Tu faci parte din fostul trib Fallou2 din ce spune colegul tau bobby care ,specifica ca i-ai fost,fost coleg.........iar cum Fallou2 era vizata de 1 anisor de familia mea,mi-se pare ca au pierdut razboiul in fatza noastra si restul de jucatori au fuzionat la noi,nu? :D.Deaceia vreau sa ii aduci aminte colegului tau de mai sus care crede ca orice tampit poate sa dea atacuri,ca jocul nu consta doar in ce atacuri sa dai,ca jocul nu este asa greu,are dreptate,dar mai greu este sa te menti si sa avansezi....iar dupa cum imi aduc aminte lui Fallou2 daca ia fost asa de usor lumea 2,dc a disparut de pe harta sau sa destramat ? =))) Sau dc tribul Fallou2 a pierdut un mare razboi si si-a pierdut si membri? Cred ca nu este el in masura de a vorbi despre cat de usor ii pare aceasta lume atata timp cat tribul format din membri ca el,a pierdut un mare razboi desi Fallou2 se vedea castigatoare. Iar ideea ta imi place mult,este si ideea mea pe care,mi-o doresc mult,impartasim aceeasi idee prietene.Poate ** si pe prv,te salut.O zi placuta!....:)

Cu tot respectul, esti intr-o mare necunostinta de cauza. In primul rand, razboiul cu tribul Falou2 nu a fost castigat de tribul EW ci de Familia Wrath, ceea ce e o alta mancare de peste. In al doilea rand, daca amerikanu era din Fallou2, inseamna ca e in aceeasi barca cu noi, pentru ca fuziunea tribului mai sus mentionat, s-a realizat cu intreaga familie Wrath nu doar cu un trib. In al treilea rand (si ultimul) indiferent de soarta tribului Fallou2, nimeni nu are dreptul sa manifeste lipsa de respect fata de un alt trib, chiar daca sunt dusmani sau aliati, mai ales daca nu a fost pe front. Ai fost pe front cumva? Macar indirect, cu sprijin?
 

DeletedUser13259

ai mancat atata vorba degeaba incat ma plictisesc sa iti tot raspund la toate tampeniile debitate de tine. oricum o sa mentionez cateva chestii:
1.aldana (mc de interventie) a zis bine intreaba familie WRATH, in care tu oricum nu te inscrii ptr k la cati inamici invinsi ai nici sate de barbari nu ai cucerit tu, ti le-au oferit altii.nu te mai adresa cu " la noi in familie" ptr k tu esti un floc. ameriknu a fost in wrath, am fost cu el in trib cand lingeai monitorul tu la triburile crezand ca steguletzul rosu de la cazarma e o bomboana.
2.Falou are nishte punctaje si a rezistat destul timp pe lumea 2.
3.greseala mea a fost una din neatentie, eu am omis un i din neatentie ptr k am scris repede spre deosebire de tine analfabetule care faci greseli elementare de limba romana: "mi-se" "sunte-ti" (cum poti face comparatie cu un i omis si sa scrii asa si sa mai comentezi???)
PS. ursuletzului ala de plush care doarme cu mine ii poti spune mama adoptatule ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu tot respectul, esti intr-o mare necunostinta de cauza. In primul rand, razboiul cu tribul Falou2 nu a fost castigat de tribul EW ci de Familia Wrath, ceea ce e o alta mancare de peste. In al doilea rand, daca amerikanu era din Fallou2, inseamna ca e in aceeasi barca cu noi, pentru ca fuziunea tribului mai sus mentionat, s-a realizat cu intreaga familie Wrath nu doar cu un trib. In al treilea rand (si ultimul) indiferent de soarta tribului Fallou2, nimeni nu are dreptul sa manifeste lipsa de respect fata de un alt trib, chiar daca sunt dusmani sau aliati, mai ales daca nu a fost pe front. Ai fost pe front cumva? Macar indirect, cu sprijin?

Ca bine zici.Dar cea ce nu stii tu este ca am sprijinit iar aici tu esti in necunostinta de cauza.Respect parerea ta.Daca nimeni nu are dreptul sa isi manifeste lipsa de respect atunci,nu ii mai lua apararea lui amerikanu aiurea pt ca si el la randul lui si-a manifestat lipsa de respect fatza de familia Toons.Iar o alta intrebare tot legat de respect,ti-se pare normal ca UnMikzEu sa fie jignit aiurea fara sa se aduca ** de el? Eu mi-am manifestat nemultumirea fatza de aceste jigniri si am constatat ca toate vin de la membri din fostul Fallou2 atat tot............Mult respect,dar nu mi-se pare corect sa iei apararea celor ce jignesc familia Ew,indiferent ca e vorba de Zeu sau alti din conducere.Iar la amerikanu uita-te bine si ai sa observi ca aceiasi eroare care zici ca am facut-o eu,a facut-o el cu familia Toons .Ms de intelegere.:)
 
Sus