Marea finala....

DeletedUser

**** ce ai sprijinit,ca s-a terminat cam repede razboiul...nu ziceti cum s-a terminat ca stiu.
 

DeletedUser

nu stiu ce ai sprijinit..vad ca au aparut stelute:D...si sa nu se inteleaga altceva:))
 

DeletedUser

Ca bine zici.Dar cea ce nu stii tu este ca am sprijinit iar aici tu esti in necunostinta de cauza.Respect parerea ta.Daca nimeni nu are dreptul sa isi manifeste lipsa de respect atunci,nu ii mai lua apararea lui amerikanu aiurea pt ca si el la randul lui si-a manifestat lipsa de respect fatza de familia Toons.Iar o alta intrebare tot legat de respect,ti-se pare normal ca UnMikzEu sa fie jignit aiurea fara sa se aduca ** de el? Eu mi-am manifestat nemultumirea fatza de aceste jigniri si am constatat ca toate vin de la membri din fostul Fallou2 atat tot............Mult respect,dar nu mi-se pare corect sa iei apararea celor ce jignesc familia Ew,indiferent ca e vorba de Zeu sau alti din conducere.Iar la amerikanu uita-te bine si ai sa observi ca aceiasi eroare care zici ca am facut-o eu,a facut-o el cu familia Toons .Ms de intelegere.:)

Ma bucur ca ai fost angrenat in razboi. M-ai inteles gresit, nu iau apararea nimanui, nici lui Unmikzeu, pentru ca nu are nevoie, e baiat mare, parerile subiective, nu il intereseaza, sunt convinsa. Comportamentul lui amerikanu, ma lasa rece, nu e wrath, nu emite pareri in numele familiei. In schimb de la tine astept mai mult.
 

DeletedUser

:D oricum hardyzciplin3 ai dreptate ai facut topic cu ceva anume si se scrie despre altceva,e topicul tau si ai dreptate si noi am fi facut altfel :)....sunt cam spammer eu de felul meu,dar nu si pe forumul extern :))
 

DeletedUser

interesant

puisor vezi sa nu ne suparam. intai sa te uiti la tine in ograda si dupa la altii


si cred ca nici unul nu intelege bine limba romana. am spus sa nu va obositi sa ma cautati deoarece s-ar putea sa nu va placa ceea ce gasiti
 

DeletedUser

As aprecia foarte mult daca "anume indivizi" nu si-ar da cu parerea despre anume aspecte. Sunt anumite chestii care va depasesc cognitiv. Din partea mea puteti sa povestiti filmul de aseara sau ce frumoasa a fost plimbarea in parc. Cat priveste actuala sau viitoarea politica WRATH, de ce s-a facut o fuziune sau nu , cum vedem noi harta va rog frumos nu faceti afirmatii aiurea! Oricine are drept la O PARERE, subliniez PARERE, dar de la O PARERE pana la afirmatiile de mai sus este cale lunga!
Si ce daca esti in WRATH ( ai un nume complicat sa ti-l scriu)? Asta nu-ti da dreptul sa critici sau sa jignesti fostii membrii Falou2 sau membrii familiei Toons! Daca ai chef sa te "balacarezi" fa-o in numele tau, nu implica familia din care fac parte si pe care DEOCAMDATA am fondat-o!
 

DeletedUser

ce sa nu ne placa :)? ca ai fost in ew ?

Ms mult,asa este!
Lasa-l ca stii cum sunt oameni astia de se ascund dupa degete.................
Sau probabil stii cum e faza,omu si-o fi luat 2-3 conturi a cate 1.500.000 de puncte si le-a innobilat intern,asa cum se procedeaza la uni :p
Si acum primim amenintari ca e grav daca il cautam........:D
 

DeletedUser

nu mai cautati fantome! va tine noaptea treji degeaba! :)

on topic: sunt WRATH, cam cum credeti ca imi imaginez sfarsitul lumii?:D
 

DeletedUser

pe joc sau in realitate=)) ?


pe joc cred ca asa cum mi-l imaginez si eu,sti la ce ma refer
 

DeletedUser

nu mai cautati fantome! va tine noaptea treji degeaba! :)

on topic: sunt WRATH, cam cum credeti ca imi imaginez sfarsitul lumii?:D

Ma superi si vei fi inobilata intern =))))! Nu da cu rosii/oua/castraveti murati ....era doar o parere =))
 

DeletedUser

Ma superi si vei fi inobilata intern =))))! Nu da cu rosii/oua/castraveti murati ....era doar o parere =))

moah...ca deja ma enervezi degeaba:))! drept pedeapsa, inainte sa ma las de joc...o sa imi arunc toata armata in curtea ta...apasand butonul atac! si apoi te sun sa iti zic ca inca esti dator cu o jumatate de lada de bere!:))
 

DeletedUser

hmmmmm...si eu care ziceam ca mitical se da la tine:)) sper sa nu citeasca forumu extern
 

DeletedUser

Mai incet nenea hardyzciplin3,ca faci valuri!Doamne ce ne-am face fara voi astia,inteligentii,grozavi...Cu topicul asta chiar ai dat-o in aratura...Era clar,de la inceput,ca discutiile o sa degenereze!Admini ar lua o decizie inteleapta daca ar inchide topicul!


Ps:Am vazut la profil la tine:To by continued.....!Te anunt oficial ca se scrie TO BE,iar in loc sa faci pe vedeta pe aici,ar trebui sa pui mana pe un manual de engleza pentru incepatori,ti-ar putea prinde bine vreodata!
 

DeletedUser

Si nu domule hardzy,nu ma deranjeaza ce ai scris despre toons ,nu ma deranjeaza ce ai scris despre EW,sa stii ca nu am citit tot chiar cuvant cu cuvant!Pentru mine nu conteaza prea mult denumirea tribului,sau a familiei in care ma aflu!Mai importanti sunt colegi cu care joc,si daca ei sunt cei de acum,am incredere ca totul va fi bine!Si cu am mai vazut pe aici,ca cu organizarea lu peste`poti sa ajungi la sfarsitul lumi,mi se pare o tampenie,mare tampenie!Aduceti-va aminte,care stiti istorie,toate imperiile cladite pe dictatura,am sfarsit in mod regretabil,toate absolut, fara exceptie!Totusi o sa traim si o sa vedem!

Raspuns la mesajul de pe privat!


PS:Vad ca ai tinut cont de sfatul meu!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Este prima si ultima oara cand postez pe extern.Incep sa imi fac cruce cand vad ca toti jucatorii care la un moment dat au avut sau au peste 1 milion de puncte se leaga de alti jucatori cu punctaje mai mici spunand ca nu au cucerit nimic,ca au luat doar sate de barbari,in comparatie cu ei care au nobilat intern la greu.
A si se mai leaga de rangul de la atacatori ,pai daca sunt un jucator bun este normal sa ies cat mai putin in pierdere si sa il fac pe adversar sa creada ca atac pe alt sat decat cel vizat nu?
Acum o sa spuneti ca sunt de partea lui hardyzciplin3,si mi se pare normal sa fiu de partea lui, doar sunt in trib cu el nu?
Astept comentarii referitoare la cuceririle mele.
Raspunsul este ca in zona mea datorita diplomatiei exista doar triburi mici pe care le pot desfiinta de unul singur daca as avea si voie sa atac(restrictiile astea :D ).
In privinta satelor de barbari doar nu sunt nebun sa le las sa le ia altii cand am precizat ca nu prea am tinte valabile,active in jur.
Atat am avut de spus ,o sa ma tin de cuvant nu o sa mai postez pe extern,o sa dau raspunsul in joc daca o sa am ocazia.
 
Sus