Marea finala....

DeletedUser

Putine vise sau cum vreti sa le numiti nu strica.Hai sa vedem cam cum isi inchipuie fiecare jucator de pe lumea 2 sfarsitul acestei lumi.Mai pe scurt care trib va ramane ultimul,care vor fi ultimele 2 triburi care se vor lupta pt suprematie si cam ce prevede fiecare in viitorul apropiat.....:D
 

DeletedUser

finala ... :)) va fi razboiul de secesiune nordistii versus sudisti :) cum se va termina nimeni nu stie putem doar sa incercam sa ghicim si sa facem pariuri pe tema asta :)
 

DeletedUser

finala ... :)) va fi razboiul de secesiune nordistii versus sudisti :) cum se va termina nimeni nu stie putem doar sa incercam sa ghicim si sa facem pariuri pe tema asta :)


Intradevar dar,dupa cum am spus e vorba de presupuneri deci include si ,ghicire cum spui tu sau pariuri,dar asta nu inseamna ca asa si va fi.Fiecare e liber sa isi imagineze.Tu ce crezi,ca se va intampla in viitorul apropiat
 

DeletedUser

cred ca o sa ies la pensie =)) asta inainte sa termin cu triburile :))


mai am cam 20-25 ani de munca :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca o sa ies la pensie =)) asta inainte sa termin cu triburile :))


mai am cam 20-25 ani de munca :|

Nooooo.....in maxim 2 ani lumea 2 se fa sfarsi........
Nu observi ca deja sau restrans triburile si familiile?:D
 

DeletedUser

Nooooo.....in maxim 2 ani lumea 2 se fa sfarsi........
Nu observi ca deja sau restrans triburile si familiile?:D

ce te face sa crezi ca nu o sa continuam sa jucam mai mult ? facem cite un bingo sau o tabla pe skype in cadrul tribului punem miza satele din dotare :))
 

DeletedUser

Marea finala poate a inceput deja...sau sa zic Razboiul Mondial :-" ?
 

DeletedUser

Probabil se vor tot strange in triburi (80 membrii)..iar restu fara sa stie se trezesc cu atacuri:))....si tot asa:))...nu prea am vazut razboi terminat fara o fuziune sau o desfintare de trib::)
 

DeletedUser17140

am ajuns la un nivel in care un trib are 10 000 sate...ori sa iei 10 000 sate iti trebe o gramada de timp mai ales ca sunt si blindate o parte din ele intr-un razboi....si aici apare plictiseala..si lumea ori se lasa de joc ori incearca ceva nou :D
 

DeletedUser17140

nu cred...ei au tactica buna si sunt jucatori fff buni....o sa castige razboiul....cel mai bun trib de pe L2..clar
 

DeletedUser11111

Eu cred ca familia toons si cei din nord:) vor ramane ultimii
Cei din nord adik(leon,cag)
 

DeletedUser17140

si ce anume te face pe tine sa crezi asta???eu nu cred...EW e mai bun...cel putin din cate cunosc eu ambele triburi....
 

DeletedUser

UnMiKzEu face putin de rusine ew-ul :D

Dc zici asa de el Picaso,cel putin e un baiat de nota 10 cu care noi baietzi ne intelegem bine,stii cu cine se intelege el prost cu fetitzele rele,cumva faci parte din grupul acela? UnMikzEu este si va fi un jucator cu putere si nu va face de ras pe nimeni dar sa stii ca,cu vorbele acestea tu ai te-ai facut deja de ras.Cel putin nu mai zice asta de un prieten,sau coleg de joc de al meu.Salut ......
 

DeletedUser

Eu cred ca familia toons si cei din nord:) vor ramane ultimii
Cei din nord adik(leon,cag)


Eu sper ca tot ce scrie colegul meu mai sus asa sa fie numai ca,cu mici diferente in loc de eToons imi doresc sa ajunga Ew,adika mai pe scurt Leon CAG si Ew.............:D
 
Sus