Marea finala....

DeletedUser

lolo inca nu intelegi un lucru
SUNT SATELE VOASTRE CELE ALE LUI ROLLO.IANUARIE,ANDYFLORIN,NUTZUL
si cum a subliniat si fedoen cei atacati au fost activi atat ca nu au avut ce sa faca doar au amanat cat au putut inevitabilul:D



tu ce ai face ? ai sta non stop pe conturi pe care le ai in sitting si care sint pe granitza sau ti-ai mai rezolva si alte probleme intre 2 atacuri de pe contul tau? ,ce ai fi vrut sa ii dam afara si sa ii vedeti neutri pe harta ? acelasi rezultat ar fi fost poate si mai rau ...
 

DeletedUser

dreapta sus..."recrutare nutzul"...coloreaza si acolo :D

nu te ,,bucura " :) la multi colegi unde am intrat sitter si le-am instalat scripturi le-am pus recrutare oq13 ,asta inseamna ca sint conturile mele daca vezi recrutare oq13 in ,,dreapta sus" ? :D
 

DeletedUser

nu te ,,bucura " :) la multi colegi unde am intrat sitter si le-am instalat scripturi le-am pus recrutare oq13 ,asta inseamna ca sint conturile mele daca vezi recrutare oq13 in ,,dreapta sus" ? :D

nu, dar daca vad ca ai colorat coordOnatele numai ca sa tai pistele de cautat, perseverez! norocul meu ca nutzu chiar are sat 01.APOCALYPTO :)
 

DeletedUser

ce mai circ.cand intri pe contul nutzul apare ca sat principal, deci primul sat ca denumire 01.APOCALYPTO. Mare branza :|
referitor la atacuri se pare ca au fost fake`uri pe timp de noapte :D
 

DeletedUser13259

ce mai circ.cand intri pe contul nutzul apare ca sat principal, deci primul sat ca denumire 01.APOCALYPTO. Mare branza :|
referitor la atacuri se pare ca au fost fake`uri pe timp de noapte :D
si deci cine a iesit prost din toata treaba asta? :rolleyes:
 

DeletedUser

de fapt daca stam sa ne gandim a iesit prost ala care a dat fake-uri \le ...... pentru ca fake-urile alea daca erau pe timp de zi adversarul avea un stres in plus ..... in fine ...
 

DeletedUser

Avand in vedere ca i-am rupt franele lu Dicutz si am terminat de facut bagajele cu destinatia Ibiza.

Nu am ce sa va spun decat ma laud.

Ontopic: Marea finala...

Yeah right... o sa-mi creasca barba si mustati de la atatia taleri si de la viteza mirifica a miscarii trupelor pe aceasta lume.

Flame: Cala mai baga o fisa poate iti mai pleznesc inca 20 de sate pe langa cele 15 de pe drum nu de alta da noi suntem deja cu nobilii pe drumul catre satele tale goale de atac. Cam profitori nu crezi ? :D

Raspuns la intrebarea unui fan: Acum te poti uita cu drag la acel top din profilul propriu si personal s-ar putea sa-ti dea eroare cand citesti dar nu-i nimik ajung si la satele tale curand.

P.S. : sunt o forma rara de raspuns incearca sa nu ma iei in seama daca te risti poate iti raspund in viitorul apropiat cu un glontz in pifometru cum ti-o fi norocu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zeu bine ca postasi aici, ca daca scriai pe forumul comun poate se suparai si ieseau :))
 

DeletedUser11365

Avand in vedere ca i-am rupt franele lu Dicutz si am terminat de facut bagajele cu destinatia Ibiza.

Nu am ce sa va spun decat ma laud.

Ontopic: Marea finala...

Yeah right... o sa-mi creasca barba si mustati de la atatia taleri si de la viteza mirifica a miscarii trupelor pe aceasta lume.

Flame: Cala mai baga o fisa poate iti mai pleznesc inca 20 de sate pe langa cele 15 de pe drum nu de alta da noi suntem deja cu nobilii pe drumul catre satele tale goale de atac. Cam profitori nu crezi ? :D

Raspuns la intrebarea unui fan: Acum te poti uita cu drag la acel top din profilul propriu si personal s-ar putea sa-ti dea eroare cand citesti dar nu-i nimik ajung si la satele tale curand.

P.S. : sunt o forma rara de raspuns incearca sa nu ma iei in seama daca te risti poate iti raspund in viitorul apropiat cu un glontz in pifometru cum ti-o fi norocu

tu pe cine certi?nu te gandi sa ma iei si pe mine tare..da nu prea inteleg,atata tot..
 

DeletedUser5068

Avand in vedere ca i-am rupt franele lu Dicutz si am terminat de facut bagajele cu destinatia Ibiza.

Nu am ce sa va spun decat ma laud.

Ontopic: Marea finala...

Yeah right... o sa-mi creasca barba si mustati de la atatia taleri si de la viteza mirifica a miscarii trupelor pe aceasta lume.

Flame: Cala mai baga o fisa poate iti mai pleznesc inca 20 de sate pe langa cele 15 de pe drum nu de alta da noi suntem deja cu nobilii pe drumul catre satele tale goale de atac. Cam profitori nu crezi ? :D

Raspuns la intrebarea unui fan: Acum te poti uita cu drag la acel top din profilul propriu si personal s-ar putea sa-ti dea eroare cand citesti dar nu-i nimik ajung si la satele tale curand.

P.S. : sunt o forma rara de raspuns incearca sa nu ma iei in seama daca te risti poate iti raspund in viitorul apropiat cu un glontz in pifometru cum ti-o fi norocu



zi-le la baieti..:p...ai galerie..;))
 
Sus