Marele Imperiu VS Inelele destramate (Fotr)

  • Autor subiect ludovicnapoleon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

scumpul meu prieten gabitzu ...
tin sa te anunt ca cei care imi stau sitter imi protejeaza contul nu si ataca
ca sa fi si tu mai informat satele ce se iau de pe contul meu sunt sate luate de mine nu de altcineva ;)

Confirm ceea ce zice, cei care ii stau sitter, mai ales iubita lui, ii protejeaza contul si ofera orice in schimb numai sa nu il ataci. Pe la 300 de fakeuri chiar incepe sa planga...
Ai niste sitteri care ma induioseaza...
 

DeletedUser24343

Parinte nu mai manca.... aiurea ca miroase.. vezi sa nu te apuci matale acus de lacrimat:D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24343

domnu robaby :))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

Parinte nu mai manca.... aiurea ca miroase.. vezi sa nu te apuci matale acus de lacrimat:D

Hopaaaa...nu stim sa vorbim normal :D regnul animal, increngatura celenteratelor e putin mai jos pe scara evolutiei. Forumul pentru oameni...stii tu, homo sapiens. Acceptam si neanderthali, dar celenterate nu.
Pana una alta, astept sa vina ludovic, ca el sigur stie de sitterii lui Lord dar nu o zice pentru ca e colegul lui :mad:
Las ca daca e rau il innobileaza HK...stiu eu...
 

DeletedUser18527

cum ptr ce e ... e razboi domne... :)) Nu vezi ca fotr inca e pe harta.
 

DeletedUser18527

Ogrines e contul lui Lord scorpions care e contul lui queenofthedamned care sparge conturi. Da delete la triburi de 120 de milioane pe harta este prinsa si i se permite inca si dupa ce e prinsa a doua oara in fapt sa continue sa se ocupe cu acelasi drac... Ce sa mai discutam despre altele cand sunt subiecte asa misto sa te minunezi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

daca vrei iti mai dau .. nu de alta suntem acolo in conducere decat sa va ajutam si sa va sustinem.. Si zi lui cata cel viteaz sa numai zica ca doarme conducerea ca nu doarme ;) sta si face dodge la MIR :D.
 

DeletedUser

daca vrei iti mai dau ..

depinde ce dai :p

nu de alta suntem acolo in conducere decat sa va ajutam si sa va sustinem..

aici m-ai prins ... cu ce ma ajuti si ma sustii tu pe mine?


Si zi lui cata cel viteaz sa numai zica ca doarme conducerea ca nu doarme ;) sta si face dodge la MIR :D.

aici m-ai prins si mai tare :D :D
1. nici nu stiu cine e cata cel viteaz :D
2. nu sunt purtatorul lui de cuvant :p zi-i tu.
 

DeletedUser18527

Iti dau ce doresti.. In afara de parola contului... ca se darama cosmelia HK daca ti-o dau :D
cata cel viteaz e o analogie la ludovic asta care sta pe multe conturi: lucifer, ocazional mai da si atacuri de la ghepardul etc etc. sau gicutzius care mai intra si el la hoha asa pe bulgarul09.
Saracul cum nu poate el sa iasa pe extern sa ma combata... stie doar sa dea finger neddhu in circulare... Si eu care sunt baiet cuminte :(
 

DeletedUser

Iti dau ce doresti.. In afara de parola contului... ca se darama cosmelia HK daca ti-o dau :D
cata cel viteaz e o analogie la ludovic asta care sta pe multe conturi: lucifer, ocazional mai da si atacuri de la ghepardul etc etc. sau gicutzius care mai intra si el la hoha asa pe bulgarul09.
Saracul cum nu poate el sa iasa pe extern sa ma combata... stie doar sa dea finger neddhu in circulare... Si eu care sunt baiet cuminte :(

n-am nevoie de contul tau :D ... mai mai da ce le stii tu pe toate, ia ca-l intreb eu pe gicu daca e asa :rolleyes: si .... nu m-ai lamurit la toate intrebarile :D :D
 

DeletedUser32664

Ogrines e contul lui Lord scorpions care e contul lui queenofthedamned care sparge conturi. Da delete la triburi de 120 de milioane pe harta este prinsa si i se permite inca si dupa ce e prinsa a doua oara in fapt sa continue sa se ocupe cu acelasi drac... Ce sa mai discutam despre altele cand sunt subiecte asa misto sa te minunezi?

doamne mai oameni buni...ce tot aveti cu contul meu? tot ce se intampla pe acest cont e absolut legal! nu uitati : just fun =)) :eek:
 

DeletedUser17004

Lupule, in loc sa te bucuri? Asta nu stie sa joace...tu te plangi ca au multicont jucatorii slabi :( iti face mai usoara treaba.
App, se mai pun statistici? macar cu Fotr sa fim pe plus
 

DeletedUser

Iti dau ce doresti.. In afara de parola contului... ca se darama cosmelia HK daca ti-o dau :D
cata cel viteaz e o analogie la ludovic asta care sta pe multe conturi: lucifer, ocazional mai da si atacuri de la ghepardul etc etc. sau gicutzius care mai intra si el la hoha asa pe bulgarul09.
Saracul cum nu poate el sa iasa pe extern sa ma combata... stie doar sa dea finger neddhu in circulare... Si eu care sunt baiet cuminte :(

Lupule, poate vrei sa primesti fingerul live, si sa nu fie-n reluare
Nu te crede asa de inteligent ca nu esti,
Pacat de satra aia a ta pe care-o ai pe langa tine, daca mirul e varza, atunci h.kkt-ul nu stiu ce e...
Trebuie sa oprim recrutarea de pe sate ca sa le puteti lua
maizapacit.gif
 

DeletedUser18527

Tu cand o-i lua ban permanent pe forum o sa porti doliu cred.


Nu te crede asa de inteligent ca nu esti Bine domnu doctor....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus