Marele trib India :-)

  • Autor subiect DeletedUser1154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

regali tati am citit postu ala odata a doua oara lam citit si 3 oara mai citesc de vreo 9 ori nu inteleg "nimic" stiu ca e greu la conducerea unui trib asa "numeros" timpul inseamna "progres" ai mult de lucru fetite alte treburi din real life etc sfat exprimate coerent foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL sa te intelegem si noi haide stiu ca poti


Pt. restu userilor. - traducere
Regali tati. Am citit postu ala odata, a doua oara, l-am citit si a 3-a oara, mai citesc de vreo 9 ori.
Nu inteleg nimic!
Stiu ca e greu la conducerea unui trib asa numeros, timpul inseamna progres, ai mult de lucru, fetite, alte treburi din "real life" etc....

Sfat: Exprimate coerent. Foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL, sa te intelegem si noi. Haide, stiu ca poti.
ca tot te bati cu pumnul in piept cu semnele de punctuatie... poti sa imi spui si mie ce propozitie este ''Regali tati.'' .. punctul ala e pus total gresit .. poate vroiai sa pui o virgula .. dar in nici un caz .
 

DeletedUser

mda...

Ma bucur ca esti perspicace.
Probabil preferai sa scriu ca amicul tau. Iti place ca te pune la incercare!
Ti-ai facut un tel in viata sa-i intelegi posturile?
Sau doar te bagi ca musca-n lapte degeaba si tu pe aici?

PS. Pentru cultura ta gramaticala, afla ca sunt corecte ambele variante.
 

DeletedUser

mda...

Ma bucur ca esti perspicace.
Probabil preferai sa scriu ca amicul tau. Iti place ca te pune la incercare!
Ti-ai facut un tel in viata sa-i intelegi posturile?
Sau doar te bagi ca musca-n lapte degeaba si tu pe aici?

PS. Pentru cultura ta gramaticala, afla ca sunt corecte ambele variante.

explica si mie propozitia aia ... asa pt ''cultura mea gramaticala''
si nu este amicul meu .. pur si simplu nu suport prostia .. si tu te-ai nimerit
 

DeletedUser

I-kono moment umoristic

Salut dragii mei amici sper ca mi se "citeste" ironia pe "fata" haideti sa va injosesc dupa cum v-am invatat si pana acum la fiecare post de al meu dar inainte de a incepe va rog sa luati loc o cafeluta ceva sau un ceai ah da!!! si sa nu uit pentru cei care inteleg dar "nu inteleg" ce postez eu de dragul de a fi si ei in centul atentiei si sa incerce sa ma injoseasca pe mine luati-va si un lighian cu apa rece si bagativa picioarele in el sa intelegeti ce scriu apropo nici Iorga nu foloseasca punct si virgula si a ramas in istorie ca un mare om deci ma bucur ca am dupa cine sa ma iau bun acum ca am lamurit partial o problema multumesc PopescuA pentru ca ma ajuti sa subliniez cat de destepti cat de inteligenti si mai ales cata gramatica "stie" ei ma rog eu am lipsit de la scoala cand s-au predat semnele de punctuatie si uite asa am ajuns sa nu stiu sa vorbeste foarte bine eu citind acest topic am vazut ca in decursul celor 11 sau 12 pagini cei din i-kono jignesc repetate membrii india dar culmea!!!! cineva ii iubeste ce pot sa va zic iubitiva mult dragilor eu cand am zis adevaru am fost pedepsit asta e viata n-ai ce-i face un shut un c.. un pas in fata bun ah da trebuia s apun virgula nu? scuze! bun daca cititi voi dragi prieteni din I-kono regulile forumului si pe aceasta cale informez si dragii nostrii moderatori scrie asa

Greseli gramaticale sau de ortografie
Sunt interzise reproºurile cu privire la greºelile gramaticale/ortografice la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale/ortografice ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

buuuun din cate vedeti nu este 1 post nu sunt 2 sunt mai mult de 5 posturi in care desteptii din i-kono reproseaza si se bat in pipet cat de destepti sunt dansii bun sper ca am tras un semnal de alarma daca nu repet iubitiva mult!un membru din india2 a jignit pe un celebru si deja Very important person Capra si apoi a postat imediat ca uite domne` ce fac cei din india! si sa ii arat cand vreodata un membru de a lor au jignit un oficial din india! vreti dovada

XXXXX astãzi la ora 17:04
salut eu pur si simplu iubesc tribul india si nu suport dusmani ei acum sunt in tribul I-KONO dak vreti vreo informatie tio voi da uite un msg interesant


scuter în data de 02.08. la ora 18:59 Ei bine dragilor, pentru cei dintre voi care nu stiati India are Academie. Aceasta se numeste India2 si contine ex-membri India sub 6000 de puncte + vreo 64 de membri din fostul trib POGO. Probabil idiotul de regali (regele India) avea vreo verisoara pe acolo.
Ideea este urmatoarea. Considerand ca 80% din membri India vaneaza puncte si au orgasm cand urca un loc in clasament si in continuare dezvoltarea de trupe este cam aceeasi (adica "zero") avem de-a face cu "aceeasi Marie dar cu alta palarie".
Asadar India s-a impartit in doua triburi, adica si-a injumatatit numarul de membri dar si-a dublat gradul de idiotenie. Oferta speciala "Doi intr-unul :)"
MOARTE INDIA !!!

P.S. Era sa uit. In sfarsit pun si ei accent acum pe trupe (mai ales cele de aparare). Noi faceam asta inca de cand eram 40 de membri. Ei s-au trezit cand erau la 1300 si n'spe Dusmani. Asta asa, ca exemplu :)
Prelucrarea scuter în data de 02.08. la ora 19:04

Pagina: >1<

daca voi va tradati intre voi si daca "idiotu" ala isi permite sa ma jigneasca noi de ce nu am face-o? inca o data baietilor sunteti sanatosi ? ce stiti voi despre viata mea personala bai acestia? de unde si pana unde amestecati voi triburile? poate sa fie sormea verisoarmea sau pisicu catelu daca habar nu aveti de ce va permiteti sa comentati? asta urasc cel mai mult sa se vorbeasca despre mine lucruri de care nu sunteti siguri intai cercetati si apoi comentati pentru ca riposta va fii dulce si nu pentru voi ci pentru mine asa ca draga capra tzap sau ce oi fii tu uite draga domne` si dovada cum vorbesc dragii tai colegi despre eu multumesc mult pentru atentia acordata si cu cat mai mult noobism iesit pe alaturi cu atat mai bine mai distrez si eu lumea :D sper ca v-a placut momentul meu umoristic si urmariti si partea a 2a

in rolurile principale

CAPRA____________ rolul caprei..
scuter__________idiotul care ma face idiot

FIN PART I
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Important: Ultima discutie diplomatica cu India
Pagina: >1<

scuter în data de 30.07. la ora 15:53 Citat Consider ca este de interes general. Deci India "vrea s-o dea la pace". Le-am transmis multa "_UE" ca e singurul lucru pe care-l vor obtine de la noi.


:D :D :D :D :D
nice
 

DeletedUser

se pare ca o s afac o telenovela

mandibula în data de 15.08. la ora 20:10 Citat
facem alt trib, careia ii punem numele
INDIA 1 ca 2 exista deja, shi trecem totzi acolo.
shi vreau sa le vad fetzele indienilor cand le disparem ca puncte rosii
dp harta.

precizez ca-i doar una idee tampa dea mea.

ps: mai am shi altele.


opa :D :D :D :D :D aplauze va rog frumos a atins pragul maxim de noobism
 

DeletedUser

India a atacat si a avut pierderi mai mari si castiguri "nada" - cu exceptial lui cucu77 care era prea izolat sa-l putem sustine, de aceea l-au si calarit baietii de doi lei de la India.

de 2 lei si 50 de bani :D :D :D :D



e carnati au si ei un Dusman adica noi cu 90 membri sa fie siguri, in rest numai albastru si mov. Varza fratilor !!!


iauziiii!!!! :D :D :D :D :D chiar ma distrez cu voi
 

DeletedUser

=))))))))))))))))))

se pare ca o s afac o telenovela

mandibula în data de 15.08. la ora 20:10 Citat
facem alt trib, careia ii punem numele
INDIA 1 ca 2 exista deja, shi trecem totzi acolo.
shi vreau sa le vad fetzele indienilor cand le disparem ca puncte rosii
dp harta.

precizez ca-i doar una idee tampa dea mea.

ps: mai am shi altele.


opa :D :D :D :D :D aplauze va rog frumos a atins pragul maxim de noobism

hai ca nu mai pot sa ma abtin...baietii chiar au sooperidei...:D :D :D ce gandire...cata ratiune...mai fac ei si altele scriu pe forum nu le raspunde nimeni...dau edit si nu scriu nimic in plus...sa se uite lumea poate le raspunde cineva :D :D :D asta o fi alta idee de-a marelui bartutz idolul tribului
 

DeletedUser

Salut dragii mei amici sper ca mi se "citeste" ironia pe "fata" haideti sa va injosesc dupa cum v-am invatat si pana acum la fiecare post de al meu dar inainte de a incepe va rog sa luati loc o cafeluta ceva sau un ceai ah da!!! si sa nu uit pentru cei care inteleg dar "nu inteleg" ce postez eu de dragul de a fi si ei in centul atentiei si sa incerce sa ma injoseasca pe mine luati-va si un lighian cu apa rece si bagativa picioarele in el sa intelegeti ce scriu apropo nici Iorga nu foloseasca punct si virgula si a ramas in istorie ca un mare om deci ma bucur ca am dupa cine sa ma iau bun acum ca am lamurit partial o problema multumesc PopescuA pentru ca ma ajuti sa subliniez cat de destepti cat de inteligenti si mai ales cata gramatica "stie" ei ma rog eu am lipsit de la scoala cand s-au predat semnele de punctuatie si uite asa am ajuns sa nu stiu sa vorbeste foarte bine eu citind acest topic am vazut ca in decursul celor 11 sau 12 pagini cei din i-kono jignesc repetate membrii india dar culmea!!!! cineva ii iubeste ce pot sa va zic iubitiva mult dragilor eu cand am zis adevaru am fost pedepsit asta e viata n-ai ce-i face un shut un c.. un pas in fata bun ah da trebuia s apun virgula nu? scuze! bun daca cititi voi dragi prieteni din I-kono regulile forumului si pe aceasta cale informez si dragii nostrii moderatori scrie asa

FIN PART I

:))

Au baietii dreptate : " rau e sa scrie cand nu stie "
Am un chinez la mine la facultate care e in Romania de cateva luni si scrie mai bine ca tine , daca el a invatat ce e aia virgua : totul e posibil :)))))))))))))
 

DeletedUser

Propun spre dezbatere un "MARET" atac al iNDIEI

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-10.5%

Moral: 75%

Agresor: romycatv
Sat: romycatv (637|544) K56

Numãr: 0 0 0 0 361 0 0 0 30 30 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 147 0 0 0 30 30 0 0

Este o tactica ascunsa cunoscuta doar de membrii iNDIA?
=)))))))))))))
 

DeletedUser

XXXXX astãzi la ora 17:04
salut eu pur si simplu iubesc tribul india si nu suport dusmani ei acum sunt in tribul I-KONO dak vreti vreo informatie tio voi da uite un msg interesant

Mesaju asta e inventat de tine , e greu de crezut ca exista unu pe harta care sa va iubeasca asa de tare :)) si sa nu fie la voi in trib :D
 

DeletedUser

Propun spre dezbatere un "MARET" atac al iNDIEI

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-10.5%

Moral: 75%

Agresor: romycatv
Sat: romycatv (637|544) K56

Numãr: 0 0 0 0 361 0 0 0 30 30 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 147 0 0 0 30 30 0 0

Este o tactica ascunsa cunoscuta doar de membrii iNDIA?
=)))))))))))))

esti chiar berbec dar ma rog. E o tactica pe care o stiu mai multi si se face asa doar cu un anume scop...poate baiatu a trimis pre multe catapulte si berbeci, cu asta sunt de acord.
Dar unul ca tine nu va intelege de ce pe langa spioni a trimis catapulte si berbeci
 

DeletedUser

esti chiar berbec dar ma rog. E o tactica pe care o stiu mai multi si se face asa doar cu un anume scop...poate baiatu a trimis pre multe catapulte si berbeci, cu asta sunt de acord.
Dar unul ca tine nu va intelege de ce pe langa spioni a trimis catapulte si berbeci

Daca vroia sa catapulteze spionii sunt deacord cu tine , unu ca mine nu ar face asta :)))

Daca vrei sa insinuezi ca nu stiu ce e aia o "simulare de catapultare" ( ca sa fiu in ton cu regali ) te inseli .Atacul tot stupid e ca de altfel toate atacurile de la iNDIA ( am si rapoarte daca vrei :D ) asa ca ....................
 

DeletedUser

Daca vroia sa catapulteze spionii sunt deacord cu tine , unu ca mine nu ar face asta :)))

Daca vrei sa insinuezi ca nu stiu ce e aia o "simulare de catapultare" ( ca sa fiu in ton cu regali ) te inseli .Atacul tot stupid e ca de altfel toate atacurile de la iNDIA ( am si rapoarte daca vrei :D ) asa ca ....................

cum zici tu...sunt motive pentru care se trimit catapulte sau berbeci cu spionii...motive chiar importante pentru viitoare atacuri dar n00bi din I-kono...
 

DeletedUser

:DD

pe mine chiar ma amuza acest razboi....citesc de mult acest topic....insa chiar asa nu-i puteti scoate pe cei din i-kono.....e chiar asa de greu...ma gandesc acuma..daca a-ti fi purtat un razboi cu un trib mai mare ce s-ar fi intamplat...
 

DeletedUser

pe mine chiar ma amuza acest razboi....citesc de mult acest topic....insa chiar asa nu-i puteti scoate pe cei din i-kono.....e chiar asa de greu...ma gandesc acuma..daca a-ti fi purtat un razboi cu un trib mai mare ce s-ar fi intamplat...

cine naiba crezi ca e nebun sa isi trimita armata 100 de ore pana la unu de 500 de puncte sa ii indoaie satu? :D :D :D eu unu nu as face-o pentru ca se termina jocu pana atunci :D
 

DeletedUser

:D :D
cine naiba crezi ca e nebun sa isi trimita armata 100 de ore pana la unu de 500 de puncte sa ii indoaie satu? :D :D :D eu unu nu as face-o pentru ca se termina jocu pana atunci :D

Cum vine asta mai ?
La 'jdemii de sate cate sunt in iNDIA toate sunt la 100 de mii de ore de satele I-KONO ? E ca si cum ai spune ca voi tragetzi cu arcu de pe K1 si noi de pe K99999 suflam spre sageata sa o oprim , si ea cade undeva pe K 99 unde e spionu ala de la voi =))))

:rolleyes:
 

DeletedUser

:D :D

Cum vine asta mai ?
La 'jdemii de sate cate sunt in iNDIA toate sunt la 100 de mii de ore de satele I-KONO ? E ca si cum ai spune ca voi tragetzi cu arcu de pe K1 si noi de pe K99999 suflam spre sageata sa o oprim , si ea cade undeva pe K 99 unde e spionu ala de la voi =))))

:rolleyes:

mda...pai cam asa e treba...sunteti viteji ca sunteti departe
 

DeletedUser

M-am uitat pe tw-tools si sunt destui jucatori i-kono langa jucatori india si india2:)

eu nu am niciunul pe lanaga mine nici macar pe K cu mine...ca sincer sa fiu as sari pe ei fara nicio ezitare si asa cat m-am uitat pe harta pe langa aia de se dau viteji alde Galron capra-kkk si bartutz21 nu prea sunt membrii INDIA sau INDIA2...ca in mare de astia 3 e vorba aici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus