Marele trib India :-)

  • Autor subiect DeletedUser1154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vrea omu sa ia exemplu de la voi. Va stimeaza :). A vazut ca sunteti un trib MAAAAAAAAAAAAARE.
 

DeletedUser

A trecut si pe la mine prin mesaje vestea ca iNDIA a intrat in Familia Lords
apoi am intrat la india sa vad cam la ce sa ma astept , si la ei ma astepta o descriere mareatza :

din data de 27.08.07~INDIA~face parte din Lords Familly, luptand alaturi de
~Avalon~, ~Empire~, ~CTL~, ~FLA~,~Cav~,~~LEON~~, ~HR_LS~,
~DIABL0~,~INDIA2~,~TITANS~

si bineitzeles :
"Orice atac impotriva unui membru Lords va fi considerat un atac asupra intregii familii si va fi sanctionat ca atare "


Si au inceput atacurile ....., sincer ma simt ca in prima zi cand am aflat ca tribul meu se bate cu iNDIA :)))


Agresor: lud007
Sat: Bukale City (650|547) K56

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 1000 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 1000 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Diablo ataca mai multi membri I-Kono. Pe Crazy Dog vine unu de la 160 ore :)). Eu ma pregatesc de spionaj. :D

@zaludu. Nu inteleg ce te-a deranjat la postul lui galron!? :confused:
 

DeletedUser

ce a scris dupa virgula; in fine las-o asa poate am si eu o zi mai proasta...m-am trezit cu fatza la cearsaf scuze oricum...hai k sterg postul ala
 

DeletedUser

Aprop Zaludu. Pe TW W9 suntem colegi de trib: AstroRo. :cool:


Misto...dar acolo e alta treaba...e luptam pentru tara...e ca atunci cand e Steaua-Dinamo si se injura si fac misto si la nationala se intalnesc jucatorii si se iubesc de mama focului :D:D
 

DeletedUser

Intrebare!

Tribul INDIA isi respecta tratatele incheiate sau doar le face pentru a se dezvolta in liniste? Unui jucator din tribul meu i-a fost luat un sat acum cateva zile iar azi,alt jucator, e pe cale sa-l piarda. :mad:
Chiar nu mai avem niciun strop de demnitate si onoare?
 

DeletedUser

Nu stiu ce va mai plangeti. Pana mai ieri doar noi, I-Kono, eram dusmanul lor.
Acum voi o tineti ca va ataca... Pai atacatii si voi. Sunt sigur ca ne gasim alte n-spe mii de triburi care am vrea sa luptam contra india....

Intrebarea este: Aveti curaj? :)
 

DeletedUser

Intrebare:
Ce s-a intamplat cu marele scalpator din tribul I-Kono???:confused:
 

DeletedUser1154

Bartutz21

Intrebare:
Ce s-a intamplat cu marele scalpator din tribul I-Kono???:confused:

Suntem mandri sa declaram ca macar nu l-a luat un Indian amarat...
Si apoi mai exista si multi-account d'le se practica intelegi ?

Fara acuzatii pe forum. Ai ceva de spus cu privire la alt jucator, sistemul intern de tickete iti sta la dispozitie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca intrasem in tribul vostru acum mult timp, cand intrasem pe aceasta lume. Dar aveam si inca am prea multe de lucrat in triburile intemeiate si in care sunt in alte lumi, asa ca nu am mai rezistat si aici, imi cer scuze. Dar in cazul relatiilor diplomatice respect, nu am nimic cu nimeni. Mi-am facut si cativa prieteni pe care i-am uitat cine mai sunt. Oricum sa stiti ca m-am simtit bine atunci cand am intrat si acolo. Acum nu mai cunosc ce schimbari s-au mai produs pe acolo. Dar va urez succes, bafta, noroc si toate cele bune acolo, sa reusiti ceva si voi, sa fiti uniti, atat cer, fara certuri si discutii inutile. Respectul, demnitatea si intelegerea fie cu voi! Si inca ceva: oriunde ma veti gasi sa ma socotiti ca prieten si aliat, v-as putea ajuta si la nevoie daca voi putea si voi avea posibilitati. Sarbatori fericite!
 

DeletedUser

Cred ca intrasem in tribul vostru acum mult timp, cand intrasem pe aceasta lume. Dar aveam si inca am prea multe de lucrat in triburile intemeiate si in care sunt in alte lumi, asa ca nu am mai rezistat si aici, imi cer scuze. Dar in cazul relatiilor diplomatice respect, nu am nimic cu nimeni. Mi-am facut si cativa prieteni pe care i-am uitat cine mai sunt. Oricum sa stiti ca m-am simtit bine atunci cand am intrat si acolo. Acum nu mai cunosc ce schimbari s-au mai produs pe acolo. Dar va urez succes, bafta, noroc si toate cele bune acolo, sa reusiti ceva si voi, sa fiti uniti, atat cer, fara certuri si discutii inutile. Respectul, demnitatea si intelegerea fie cu voi! Si inca ceva: oriunde ma veti gasi sa ma socotiti ca prieten si aliat, v-as putea ajuta si la nevoie daca voi putea si voi avea posibilitati. Sarbatori fericite!

:confused:


Asa si ?

Ce ai vrut sa spui cu asta ??? :confused::confused::confused:
 

Live

member
Scor reacție
0
fratilor nu vedeti ultimu post decand e ? 04.09.2007, 20:46:54 ce tot mai vb pe aceasta tema :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus