MARELE trib mic ~INTER

DeletedUser8715

chiar crezi ca YKZ isi bate capul cu voi?
ei au razboi cu noi(nebunu) si gemina...nu te mai bucura atat, sincer, nu cred ca va iau in seama...:cool:
vorbe mari, interese marunte...:confused:
 

DeletedUser

chiar crezi ca YKZ isi bate capul cu voi?
ei au razboi cu noi(nebunu) si gemina...nu te mai bucura atat, sincer, nu cred ca va iau in seama...:cool:
vorbe mari, interese marunte...:confused:

Eddy, pare de neconceput, dar baietii din Inter au sute de atacuri de la YKZ, deci chiar isi bat capul cu ei.
Noi stim asta din rapoartele pe care le primim, cu sprijinul atacat.
Stiu ca e penibil ca un trib asa mare ca YKZ sa se agite asa tare cu un trib micut ca ~Inter, dar asta-i realitatea.
Si, din cate vad, nebunu sta mult mai bine ca noi in statistici...felicitari!

Side 1: nebunu

Side 2: YKZ

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 242
Tabăra 2: 82
Diferență: 160

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,985,538
Tabăra 2: 676,972
Diferență: 1,308,566

image.php
 

DeletedUser

ma bag si eu ca musca....

ce spune Marick nu-s gogosi.urmaresc de ceva vreme acel razboi si la fel ca orice om rational nu-i dadeam nici o sansa de supravietuire tribului INTER.
deci toata admiratia si stima pentru jucatorii acestui trib si as zice ca reprezinta cu adevarat esenta acestui joc.
 

DeletedUser

multumesc mult!!!
va dati seama ca incepand acest razboi stiam ca-l voi pierde, deci sa castig acest razboi nici nu era in planurile mele, de aici va puteti da seama ca defapt valorile acestui joc la mine sunt altele, si anume sa strang maxim de experienta si distractie, iar asta se face doar in razboi :)

punctul cel mai atractiv turistic pentru YKZ a fost o vreme alexxIonutz, stiu ca vorbele mele par fantastice dar uitativa la punctele lui la inamici invinsi:

1 JamesBond 15,43 Mio.
2 sNap.me 10,95 Mio.
3 alexxIonutz 9,76 Mio.

era pe doi dar a cazut pe trei :(

si acum intorc si eu o replica tribului nebunu :p
voi cu 86 membri aveti doar atatea puncte:
39 nebunu 42,08 Mio.

noi doar cu 11 membri avem
60 INTERSECTIA KONTINENTELOR 23,43 Mio.

asta zice tot :p aveti de 8 ori mai mult membri si doar de 2 ori mai multe puncte.

acum o sa-mi permit sa fiu arogant, dar va rog sa intelegi ca nu vorbesc intraiurea ci am dovezi:
YKZ va cadea datorita noua in mare parte!
argumente:
1. timp de cateva luni ei nu au progresat din cauza noastra, chiar ei au recunoscut trimitandu-ne mesaje si spunand:
fragmente
"Am constatat ca de ceva vreme stagnam... Si noi si voi...
Cand sus cand jos...
*****
Noi suntem vreo 15 jucatori implicati in frecushul asta si STAGNAM...(la astia 15 adaugati cativa din departare care se implicau la fiecare atac organizat)
****
Trebuie sa schimbam ceva...
Ori o sa ne concentram atacuri multiple pe jucatorii vostri mici pana ii dam la margine pe rand, ori ajungem la o intelegere onorabila cu voi.(dupa cum vedeti nun plecam noi la margine)
***
Va salut luptatorilor!"

a terminat mesajul frumos

2. defapt cel mai mult mancau din YKZ nebunu si GEMINA, insa YKZ nu prea manca din ei pt ca 15-20 jucatori(adica cateva sute de sate) se sinucideau la zidurile noastre
60 INTERSECTIA KONTINENTELOR 23,43 Mio.
recordul de atacuri la secunda pana azi il are Jim cel Mare. a primit in doar 2-3 secunde 115 atacuri din care peste 80 reale, si a fost curatat fara mari probleme pe 7 sate si i-au fost luate 5, 2 le-am salvat cu fente...

3. am cucerit si noi de la ei, o sa pun o statistica mai noua, ca am mai luat in zilele astea 4 sate de la ei. dar chiar si in statistica pusa de alina922 se vede ca am luat mai mult de la ei decat ei de la noi.

4. din cauza seriilor numeroase de esecuri ale YKZ asupra noastra, desi dadeau atacuri bineorganizate, nervii unora nu au mai suportat o asemenea stagnare, si au parasit tribul plecand in GLORIA. au dat vina pe YKZ ca nu pot face nimic si vor alt trib mai bun :D



In concluzie!!! YKZ se duce la fund! asta e inevitabil! si vreau sa fiu primul care pune piciorul pe pieptul lor si sa arat degetul in jos! adica eliminare fara mila! refugiatii la fel vor fi decapitati!
aveau sansa sa traiasca unindu-se cu GLORIA, acum vor fugi toti in alte triburi, si YKZ va disparea! deci deja rezervati zone intregi nu doar sate, si mancati cat mai puteti din ei pana nu se imprastie ramasitele.


acum ca am dat drumul la aroganta, pot sa mai zic ceva post scriptum.
nu am fi reusit fara razboiul GEMINA si nebunu contra YKZ.
Marea incercare pentru noi a fost cand YKZ chiar nu avea dusmani oficiali, si sareau ca salbaticii pe noi, pana s-a declarat razboi cu celelalte triburi am fost la un pas de criza. deja scriam colegilor ca a fost o mare bucurie sa lupt alaturi de ei si ca poate ne vedem "pe lumea cealalata" :D nu pierdeam sate decat 1 la saptaman in mediu, dar la un moment am ramas fara trupe. dar chiar si asa nu reuseau nimic, fentam si cu cateva sute de arcasi omoram nobili :D haha doamne ce mai radeam la noi pe forum ca nu le reusea nimic. eram cu cateva capuri peste ei la jocul strategic :p


ok. cred ca am vorbit destul, v-am zis aproape tot, acum o sa tac. restul vorbei cred ca doar despre rezervarile satelor YKZ :p eu rezerv tot YKZ de pe k37 si cate putin din k36, k46, k47.
BAFTA!! multumesc alina si nebunu
 

DeletedUser

Nu va mai umflati in pene atat..nu prea cred ca YKZ se destrama datorita ~INTER..e ilogic..parerea mea e ca ar fi un act de lasitate din partea lor sa renunte pentru ca nu reusesc sa va elimine..sau pentru ca sunt atacati de nebunu si GEMINA..daca sunt un adevarat trib vor rezista..n`au 11 razboaie precum NOI..au 3..:D
 

DeletedUser

ai dreptate m-am umflat in pene... spun asta fara sarcasm, nu-s orb si vad ce scriu. dar eu asa simt. acum ca v-am spus toate asta o sa fiu mai modest, mi-a fost satisfacuta nevoia de exprimare.
 

DeletedUser

da-mi voie sa te contrazic putin.
din cauza seriilor numeroase de esecuri ale YKZ asupra noastra, desi dadeau atacuri bineorganizate, nervii unora nu au mai suportat o asemenea stagnare, si au parasit tribul plecand in GLORIA. au dat vina pe YKZ ca nu pot face nimic si vor alt trib mai bun
e numai jumatatea plina a paharului...
nu stiu daca ai observat dar sub acei jucatori din YKZ erau cativa jucatori buni din tribul NOI... cand si-au facut bagajele si au plecat sub ei erau alti jucatori din Nato si cativa din GEMINA(care plecasera din NOI in GEMINA) . Intelegi?
Acum erati voi intr-o parte si Gemina in cealalta si nu aveau sanse mari de supravietuire in YKZ...
 

DeletedUser

. Intelegi?
Acum erati voi intr-o parte si Gemina in cealalta si nu aveau sanse mari de supravietuire in YKZ...

da-mi voie eu sa te contrazic, oare eu aveam sanse mai mari de supravietuire? dar nu am plecat, ca defapt am fost invitat in YKZ(mai exact m-au invitat toate triburile de pe acele continente).

eu defapt fac si o mica propaganda, sa va arat si alt stil de joc pe care putini il practica, si anume de a lupta pentru o idee, pentru un trib, pentru niste colegi - pana la capat!!!
poate s-au simtit ei amenintati, dar sigur nu au fost in pericol mai mare ca mine si colegii mei, si totusi au ales sa fuga... exact inversul ideologiei noastre, colegul meu care a pierdut jumate din sate tot cu noi a ramas. si oricarte din noi vom ramane in tribul asta pana la ultimul sat.
deci contrazicerea ta nu a facut decat sa-mi intareasca afirmatiile mele. au cedat! au parasit tribul! ceea ce nu ar face niciodata un membru ~INTER
 

DeletedUser

si acum intorc si eu o replica tribului nebunu :p
voi cu 86 membri aveti doar atatea puncte:
39 nebunu 42,08 Mio.

noi doar cu 11 membri avem
60 INTERSECTIA KONTINENTELOR 23,43 Mio.

asta zice tot :p aveti de 8 ori mai mult membri si doar de 2 ori mai multe puncte.

Sincer,nu imi pasa de ce vorbiti aici dar totusi nu dezimforma.
N-ati trecut de 2 milioane de puncte inca,ce ai pus tu sunt inamici invinsi ca aparator.
La atacator nebunu va depasesc de vreo 15 ori :).
(Nu,nu sunt din tribul nebunu )
 

DeletedUser12398

Sincer,nu imi pasa de ce vorbiti aici dar totusi nu dezimforma.
N-ati trecut de 2 milioane de puncte inca,ce ai pus tu sunt inamici invinsi ca aparator.
La atacator nebunu va depasesc de vreo 15 ori :).
(Nu,nu sunt din tribul nebunu )

da poate sunt de 15 ori dar inchipuieti si tu daca erau alti in locul nostru in mijlocul YKZ cat rezistau...si punctele la inamici invinsi dovedeste cat de tare suntem atacati de ei
 

DeletedUser

Am zis clar ca nu am treaba cu ce se discuta.Doar "informez".
Si bravo voua pentru ce faceti.
Ps:A-ti ajuns la 13 membrii mai nou :).
 

DeletedUser

Daca se poate, marick...pe L4 te-ai dat de partea masonilor, la aliati! N-a mai mers in NOA?
 

DeletedUser

StarcraftBroodwar, aici se discuta despre L5. Discutiile de pe L4 va rog sa le purtati la sectiunea corespunzatoare.
 

DeletedUser

:)

e frumos sa visezi... pt ca atunci lucreaza kruger :)) cand tu visezi mai frumos
 

DeletedUser

:)

si iti spun eu de ce ati ajuns sa mai existati inca pe harta. pt ca sunteti nesemnificativi... si chiar cand ati inceput sa va dezvoltati tot nesemnificativi erati, dar una e sa te dezvolti si alta e sa ataci. oricum pana acum ati fost atacati de aia mici. ;) apoi la faza ca sunteti sprijiniti de gemina? ha! ce sa faca si ei. se stie ca dupa ce va radem dupa harta urmeaza ei ;) frica e mare ! lol
 

DeletedUser

...

nu ma bagam sa comentez pe aici ...dar prea te lauzi ca ai facut si ai dres. noi am avut si avem razboaie de cand suntem . nebunu,mete,gemina,cateva probleme si cu Noi,Lod ...
in cel cu gemina ma implic cel mai mult, inca de cand aveam 2 sate ii atac si am curatat multi din ei. si am avut o mare satisfactie sa-i starpesc :)) ...Miseii... inca de la inceput au fost un grup de tradatori. de cand au incalcat pna-ul cu noi fara sa ne anunte si au inceput sa atace...(noi ii aveam la Pna si ei ne atacau) dar ce sa stie o muiere ca alina cum se joaca acest joc.ce sa stie ea de onoare sau dreptate etc...
 

DeletedUser12398

si iti spun eu de ce ati ajuns sa mai existati inca pe harta. pt ca sunteti nesemnificativi... si chiar cand ati inceput sa va dezvoltati tot nesemnificativi erati, dar una e sa te dezvolti si alta e sa ataci. oricum pana acum ati fost atacati de aia mici. ;) apoi la faza ca sunteti sprijiniti de gemina? ha! ce sa faca si ei. se stie ca dupa ce va radem dupa harta urmeaza ei ;) frica e mare ! lol

atunci cum iti explici de ce membri din jurul nostru rup sate de atac full in satele noastre??explicane si noua de ce ar face acest lucru daca suntem nesemnificativi??si GEMINA sunt foarte buni si ei au reusit sa va scoata o parte din membri si inca o sa mai faca acest lucru
 

DeletedUser

:)

atunci cum iti explici de ce membri din jurul nostru rup sate de atac full in satele noastre??explicane si noua de ce ar face acest lucru daca suntem nesemnificativi??si GEMINA sunt foarte buni si ei au reusit sa va scoata o parte din membri si inca o sa mai faca acest lucru

pai sa ti zic de ce.... pt ca voi Inter nici nu existati pt mine. exista doar gemina prin satele voastre :))))))))
 
Sus