MARELE trib mic ~INTER

DeletedUser12398

in sfarsit marick ai spus ceva pe care cei din ykz nu vor putea intelege nicodata...chiar daca se vor uni cu 10 triburi noi tot intre ei vom fi si le vom face zile fripte...iar atunci adrian va spune din nou'nu ne punem minte cu voi':)):)):))
 

DeletedUser

Nu pot sa cred ! A venit marea surpriza a lui Marrick!!! Cine ghiceste care e???

:eek::eek::eek:
 

DeletedUser12398

pai tribul ~inter inca exista si va exista tot timpul chiar daca cei buni au plecat din trib ....~INTER NU VA MURI NICIODATA
 

DeletedUser6843

pacat,la inceput marick mi s`a parut putin nebun :D,apoi ce pot sa spun toata aprecierea mea fata de el.

marick daca mai citesti pe aici iti urez succes daca o sa te mai apuci pe alta "Lume" de joc si sa ai parte numai de clariri pompoase si de armata pe masura.

stranutelu
 

DeletedUser12398

pacat,la inceput marick mi s`a parut putin nebun :D,apoi ce pot sa spun toata aprecierea mea fata de el.

marick daca mai citesti pe aici iti urez succes daca o sa te mai apuci pe alta "Lume" de joc si sa ai parte numai de clariri pompoase si de armata pe masura.

stranutelu

mda ai dreptate marick tot timpul a avut idee cam nebune pentru un trib asa micut...dar totusi cat am fost pe timpul veri le-am creat destule probleme celor din YKZ ....dar chiar daca membri din tribul ~INTER au cam disparut alti inca sunt in acel trib si va asigur ca vor face multa dezordine prin anumite k-uri...
 

DeletedUser

mda...
se bateau si ei cu cativa jucatori mici de pe langa ei si ii sprijineau GEMINA si unii din Gloria. In final tribul a fost distrus de doar 4 jucatori din YKZ, care, ce-i drept au atacat de la distante mai mari.
Noi nu ne-am batut cu pumnii in piept pe aici...
 
Sus