Marele Trib RP fost 88 :

  • Autor subiect DeletedUser37656
  • Data de început

DeletedUser37656

Datorita faptului ca am vazut un mesaj de-al lui "Fazy" in care se vorbea de un joc "corect" , am decis si eu sa va arat cat de corect a fost razboiul dintre URSS vs 88 .

Intai de toate doresc sa spun tuturor ca URSS-ul a avut toate categoriile de jucatori , de la pusti de 13 ani pana la oameni de 50 si ceva de ani . Tribul URSS a avut toate categoriile de jucatori , de la noobi pana la jucatori cu experienta , de la caractere pana la non-caractere , insa cu toate acestea nu ne-am permis sa facem ceea ce a facut marele trib 88 , actualmente RP :

15775875.jpg

Nrv.Alex17 = Fracea Is Cool
Adrian = Eu

Un razboi se castiga pe harta fie prin batalie directa fie prin diplomatie , insa in nici un caz nu se castiga un razboi in acest mod in care l-a castigat 88-ul .

In concluzie , doresc sa le transmit fostilor membrii 88 ca atunci cand mai folosesc in discutii cuvintele " jocuri curate , jocuri corecte " , sa se uite in oglinda sa-si vada lungul nasului .


PS : Spor la jigniri .
 

DeletedUser17979

Sincer, nu am de ce sa te jignesc, pentru ca ce faci tu acum se numeste rautate.

De ce ti-ai bagat picioarele in el cont cand ai fost atacat de noi si tu si alalalt maret jucator? Nu inteleg rostul acestui scandal, din moment ce tu ai iesit pe usa din dos de pe lumea 21, pe extern ai rupt thread-urile, dar pe joc?

Inteleg ca esti frustrat, dar totusi sa faci atata tam-tam, nu ma asteptam.


Sa fi sanatos si voinic.
 

DeletedUser32912

URSS a fost un trib bun. problema URSSului a fost ca avea un intemeietor idiot(ca sa nu-i spun altfel) care s-a apucat sa dea parola la diversi indivizi foarte dubiosi. Pai scuza-ma gauthier,cat de retardat sa fii sa ii dai parola de la contul tau,intemeietor fiind, lui kenji? cat de mult sa te duca capu sa faci asta? si acu vii si arunci cu noroi in noi? du-te inapoi in gaura in care te bagasei cand pierdeai sate pe banda rulanta in favoarea 88-lui,stii tu,atunci cand ai fost atacat. du-te ca deja devii penibil cu prostiile care le scoti pe gura.
 

DeletedUser37656

Sincer, nu am de ce sa te jignesc, pentru ca ce faci tu acum se numeste rautate.

De ce ti-ai bagat picioarele in el cont cand ai fost atacat de noi si tu si alalalt maret jucator? Nu inteleg rostul acestui scandal, din moment ce tu ai iesit pe usa din dos de pe lumea 21, pe extern ai rupt thread-urile, dar pe joc?

Inteleg ca esti frustrat, dar totusi sa faci atata tam-tam, nu ma asteptam.


Sa fi sanatos si voinic.

Scuza-ma ca te intreb , cand am avut dueluri de 1-1 cu tine , cate sate mi-ai luat ? Si cati nobili ti-am rupt ?

Si nu este nici o rautate in acest mesaj , este simpla realitate , nu va vedeti lungul nasului si va ocupati cu magarii .
 

DeletedUser37656

URSS a fost un trib bun. problema URSSului a fost ca avea un intemeietor idiot(ca sa nu-i spun altfel) care s-a apucat sa dea parola la diversi indivizi foarte dubiosi. Pai scuza-ma gauthier,cat de retardat sa fii sa ii dai parola de la contul tau,intemeietor fiind, lui kenji? cat de mult sa te duca capu sa faci asta? si acu vii si arunci cu noroi in noi? du-te inapoi in gaura in care te bagasei cand pierdeai sate pe banda rulanta in favoarea 88-lui,stii tu,atunci cand ai fost atacat. du-te ca deja devii penibil cu prostiile care le scoti pe gura.

Desteptule , nu i-am dat parola mea lui Kenji ... numai ca na , aberati in continuare . Si stati calmi , cand am fost atacat nici macar nu am cerut sprijin pentru ca m-am suparat pe GabyCFR si am zis ca ma las .
 

DeletedUser32912

nu? si atunci cum a ajuns parola de la contu tau la kenji? desteptule.
 

DeletedUser37656

nu? si atunci cum a ajuns parola de la contu tau la kenji? desteptule.

Desteptule , parola de la contul meu i-am dat-o unuia care era mana mea dreapta in trib , si dupa 5 minute s-a dizolvat urss-ul . Cred ca n-am nici o vina ca am incredere in oameni .
 

DeletedUser32912

URSS a disparut numai si numai din cauza prostiei tale. nu mai baga vrajeala ca ti-a spart 88 contul,ca nu tine. tu cu manuta ta ai dat parola contului tau mai departe. practic,ne-ai invitat sa facem asta,ne-ai pus URSSul pe tava.
 

DeletedUser17979

Scuza-ma ca te intreb , cand am avut dueluri de 1-1 cu tine , cate sate mi-ai luat ? Si cati nobili ti-am rupt ?

iar incepem cu de astea?

Ai prins vreamea cand toata lumea facea parte in parte? cam de aceeasi speta is si declaratiile de 1-1, daca esti jucator bun stii si tu ca e foarte dificil sa faci 1-1, mai ales in late game, cand toata lumea ar sprijin, ba mai mult tu fiind intemeietor si eu conducator, era usor de facut rost de sprijin, te-ai suparat nu te-ai suparat nu e problema mea, ideea a fost ca la primul organnizat ati picat amandoi, ori la al 2-lea(nu vreau sa mint).
 

DeletedUser37656

URSS a disparut numai si numai din cauza prostiei tale. nu mai baga vrajeala ca ti-a spart 88 contul,ca nu tine. tu cu manuta ta ai dat parola contului tau mai departe. practic,ne-ai invitat sa facem asta,ne-ai pus URSSul pe tava.

Esti bolnav mintal , URSS-ul a disparut din cauza unor jegosi de tradatori in care am avut incredere . Cred ca si tu ai oameni in trib la care le-ai dat parola ta , te poti astepta de la niste oameni pe care ii credeai de incredere sa faca asa ceva ? eu cred ca nu ... una peste alta , sa vada lumea cine a dat disband la URSS .
 

DeletedUser37656

iar incepem cu de astea?

Ai prins vreamea cand toata lumea facea parte in parte? cam de aceeasi speta is si declaratiile de 1-1, daca esti jucator bun stii si tu ca e foarte dificil sa faci 1-1, mai ales in late game, cand toata lumea ar sprijin, ba mai mult tu fiind intemeietor si eu conducator, era usor de facut rost de sprijin, te-ai suparat nu te-ai suparat nu e problema mea, ideea a fost ca la primul organnizat ati picat amandoi, ori la al 2-lea(nu vreau sa mint).

Da ma , am picat de pe harta la primul organizat in care nici macar nu am fost pe cont . Da stai asa , ca nici macar nu am picat , ca am dat stergere :))
 

DeletedUser32912

Esti bolnav mintal , URSS-ul a disparut din cauza unor jegosi de tradatori in care am avut incredere . Cred ca si tu ai oameni in trib la care le-ai dat parola ta , te poti astepta de la niste oameni pe care ii credeai de incredere sa faca asa ceva ? eu cred ca nu ... una peste alta , sa vada lumea cine a dat disband la URSS .

nu desteptule,cand eram intemeietor,nu am dat parola nimanui. absolut nimanui.
 

DeletedUser37656

nu desteptule,cand eram intemeietor,nu am dat parola nimanui. absolut nimanui.

Eu sunt mai credul , din pacate am lasat parola unuia care avea forum ascuns si cu care ma consultam in permanenta si avea mana libera in trib ... asta-i viata ...
 

DeletedUser32912

Da ma , am picat de pe harta la primul organizat in care nici macar nu am fost pe cont . Da stai asa , ca nici macar nu am picat , ca am dat stergere :))

hmmm. ciudat.inseamna ca recuperarea aia s-a dat singura daca tu deja datusei stergere cont.
 

DeletedUser17979

Da ma , am picat de pe harta la primul organizat in care nici macar nu am fost pe cont . Da stai asa , ca nici macar nu am picat , ca am dat stergere

Cauza fiind? Atacurile normal, ca nu ai dat stergere de dragul vremii de afara, e problema vostra cui da-ti parolele, daca cineva din urss avea parola contului unde era dreptul de intemeietor, mai statea pe ganduri sa nu dea disband? sa fim seriosi.
 

DeletedUser32912

Eu sunt mai credul , din pacate am lasat parola unuia care avea forum ascuns si cu care ma consultam in permanenta si avea mana libera in trib ... asta-i viata ...

e o vorba veche,din batrani care zice cam asa: prostia se plateste.

asa ca,taci si intoarcete cu coada intre picioare in locul de unde ai venit.
 

DeletedUser37656

Cauza fiind? Atacurile normal, ca nu ai dat stergere de dragul vremii de afara, e problema vostra cui da-ti parolele, daca cineva din urss avea parola contului unde era dreptul de intemeietor, mai statea pe ganduri sa nu dea disband? sa fim seriosi.

Fazy tata , lasa-ma cu dumele tale . Si tu ai colegi pe care ii consideri de incredere . Si iti spun sincer , nu m-am lasat ca am pierdut sate ca nu fac mancare cu ele ... si m-am lasat pentru ca au fost cativa in trib care nu au avut caracter , mi-am pierdut nopti sa le fie bine unora ... si ce-au facut ? au tradat .
 

DeletedUser37656

e o vorba veche,din batrani care zice cam asa: prostia se plateste.

asa ca,taci si intoarcete cu coada intre picioare in locul de unde ai venit.

Bre , sincer o pot lua oricand de la capat , joc jocul asta doar sa nu ma plictisesc , insa pacat ca si aici intr-un simplu joc am dat de cativa fara caractere .
 
Sus