Marele Trib RP fost 88 :

  • Autor subiect DeletedUser37656
  • Data de început

DeletedUser24918

rog un moderator sa-l trimita putin de tot "in vacanta" pe acest individ agasant.
 

DeletedUser37656

rog un moderator sa-l trimita putin de tot "in vacanta" pe acest individ agasant.

O da , va este rusine ca voi cei de pe primul loc ati scapat de un razboi doar prin faptul ca ati dat disband ? Si citeste bine ce zice FRACEA IS COOl , ca parola v-a fost data voua si voi ati dat disband .
 

DeletedUser32912

asa,si? care este problema?

in dragoste si razboi,totul este permis. asa ca,lasa vrajeala. am profitat de orice ocazie ne-ati oferit,si v-am elimibat. bravo noua,rusine voua.

salut.
 

DeletedUser37656

asa,si? care este problema?

in dragoste si razboi,totul este permis. asa ca,lasa vrajeala. am profitat de orice ocazie ne-ati oferit,si v-am elimibat. bravo noua,rusine voua.

salut.


Ha ha , ce scuza penibila . Parca vorbeati de corectitudine in joc ? Jenant . Inchei discutia aici si rog moderatorii sa lase postul sa vada lumea cat de magari sunteti si cat de penibili .
 

DeletedUser32912

noi suntem penibili? noi ne lamentam pe extern ca lupul cel rau ne-a dat disband la trib si am luat-o in manuta? da vezi-ti ma de treaba ta. tu crezi ca ne faci pe noi de rusine cu topicu asta? chiar nu-ti dai seama ca tu esti cel care pica de prost in toata combinatia,ca tu singur ai dat parola de la contu tau.

daca ti-ar fi spart cineva din 88 contu,atunci mai ziceam...era ceva rusinos. dar cand tu singur ai dat parola,mai ai tupeu sa iesi pe extern cu circu asta? daca eram in locu tau,nu ridicam capu din pamant de rusine. ai fost scos rusinos de pe lumea asta,ai dat stergere ca pierdeai sate. URSS a picat din cauza ta. si mai ai tupeu sa vorbesti?
 

DeletedUser37656

noi suntem penibili? noi ne lamentam pe extern ca lupul cel rau ne-a dat disband la trib si am luat-o in manuta? da vezi-ti ma de treaba ta. tu crezi ca ne faci pe noi de rusine cu topicu asta? chiar nu-ti dai seama ca tu esti cel care pica de prost in toata combinatia,ca tu singur ai dat parola de la contu tau.

daca ti-ar fi spart cineva din 88 contu,atunci mai ziceam...era ceva rusinos. dar cand tu singur ai dat parola,mai ai tupeu sa iesi pe extern cu circu asta? daca eram in locu tau,nu ridicam capu din pamant de rusine. ai fost scos rusinos de pe lumea asta,ai dat stergere ca pierdeai sate. URSS a picat din cauza ta. si mai ai tupeu sa vorbesti?



Ungure , las-o mai moale , va doare cand lumea v-o spune in fata ca marea majoritate dintre vedetele din tribul ala sunteti doar niste magari care castigati razboaie doar in halul asta ?
 

DeletedUser32912

Ungure , las-o mai moale , va doare cand lumea v-o spune in fata ca marea majoritate dintre vedetele din tribul ala sunteti doar niste magari care castigati razboaie doar in halul asta ?

gauthiere,castigam razboaie cum vrea $(%@!! noastra,ok? ce te &(##$ grija pe tine cum castigam razboaie? un membru 88 a dat disband tribului dusman dupa ce i s-a dat parola contului tau. Care este problema? eram aliati si trebuia sa avem grija de voi? cred ca ai auzit si tu expresia: razboiul se castiga prin orice mijloace.
 

DeletedUser37656

gauthiere,castigam razboaie cum vrea $(%@!! noastra,ok? ce te &(##$ grija pe tine cum castigam razboaie? un membru 88 a dat disband tribului dusman dupa ce i s-a dat parola contului tau. Care este problema? eram aliati si trebuia sa avem grija de voi? cred ca ai auzit si tu expresia: razboiul se castiga prin orice mijloace.

Ce comportament de turma ai atunci cand cineva ti-o spune in fata ca esti penal :))
 

DeletedUser32912

eu sunt penal?...mai uite-te in oglinda baiatule,o sa ai un shock.
 

DeletedUser37656

eu sunt penal?...mai uite-te in oglinda baiatule,o sa ai un shock.

Stai relax ca m-am uitat si n-am ramas socat , in schimb ai face tu bine sa te uiti si sa-ti vezi lungul nasului . Si nu mai vorbiti de corectitudine , ca e un capitol prea mare pentru voi .
 

DeletedUser17979

Nu gogule, nu pe noi ne doare, pe tine, ce treaba avem noi daca tu ai fost inconjurat de tradatori? Tu citesti inainte sa postezi ceva?

Si eu am patit-o si altii la fel, nu esti primul scarbit de anumite caractere, dar nu poti sa ne tragi pe noi la raspundere ca pe tine te-au tradat ai tai, daca intelegi ideea mea bine, daca nu postati pana innebuniti.
 

DeletedUser37656

Nu gogule, nu pe noi ne doare, pe tine, ce treaba avem noi daca tu ai fost inconjurat de tradatori? Tu citesti inainte sa postezi ceva?

Si eu am patit-o si altii la fel, nu esti primul scarbit de anumite caractere, dar nu poti sa ne tragi pe noi la raspundere ca pe tine te-au tradat ai tai, daca intelegi ideea mea bine, daca nu postati pana innebuniti.

Bre , repet , daca erati un adevarat trib de rank 1 asa cum va tot laudati atata , nu va ocupati cu magarii si cu disband-uri . Dar na , magarii tot magari raman .
 

DeletedUser24374

catalin tata,vorbesti mult si fara rost
ia un servetel si stergete la gura ca faci spumite

ungure nu vreu sa te superi pe mine dar gauthier e peste tine si ca jucator si ca,conducator
fazy,indiferent ce a facut jucatorul x cu parola la gauthier,daca erati jucatori adevarati nu faceati asta
 

DeletedUser17979

Nu are rost cu tine, sincer, ti-ai facut numarul, eu am incercat sa iti raspund civilizat dar esti mai rau ca negociatoarele alea de la piata, ce vrei ma sa iti zic, esti cel mai jmecher?

Te-am intrebat ce faceai tu daca aveai acces la intemeietorul nostru?

Nu stiu cine a dat disband si nu ma intereseaza, daca erati uniti treceati peste chestia aia, dar ati fost n'spe mii de triburi in unul, subiectul URSS este inchis, ati fost un trib foarte bun, mi-a parut bine sa va am adversar, dar atat, nu stiu ce cauti tu aici, izbavirea ti-o da doar popa, nu noi !

Neme, daca era conducator bun, URSS-ul era pe harta ! cu asta am incheiat.

O zi placuta iti doresc.
 

DeletedUser37656

Nu are rost cu tine, sincer, ti-ai facut numarul, eu am incercat sa iti raspund civilizat dar esti mai rau ca negociatoarele alea de la piata, ce vrei ma sa iti zic, esti cel mai jmecher?

Te-am intrebat ce faceai tu daca aveai acces la intemeietorul nostru?

Nu stiu cine a dat disband si nu ma intereseaza, daca erati uniti treceati peste chestia aia, dar ati fost n'spe mii de triburi in unul, subiectul URSS este inchis, ati fost un trib foarte bun, mi-a parut bine sa va am adversar, dar atat, nu stiu ce cauti tu aici, izbavirea ti-o da doar popa, nu noi !

Neme, daca era conducator bun, URSS-ul era pe harta ! cu asta am incheiat.

O zi placuta iti doresc.

Texte de mare conducator , dadeai la recuperari ca disperatul si plecai cu coada intre picioare de fiecare data :)) ... iti dai seama ce bun esti .
 

DeletedUser37656

sincer,se vede. tribul pe care l-a condus domina l21 si contu gauthier face ravagii. ai perfecta dreptate.

E mai bine asa decat sa mai dau de specimene ca tine :)) ... pana la inceputul lui ianuarie cand am lasat-o mai moale cu triburile v-am dominat constant ... venea Fazy si ne cerea alianta :)) ... ia intreabal stie numarul meu de telefon ? De unde l-a aflat ?:)) de la mine nu ...
 
Sus