Marele Trib RP fost 88 :

  • Autor subiect DeletedUser37656
  • Data de început

DeletedUser24374

conducator bun este iti garantez
vina lui a fost ca nu a reorganizat tribu dupa ce a fost desfintat
nu era problema ca 88 atacau organizat,se pierdea 100,200 de sate dar jucatori reveneau la loc
asta a fost vin lui,iar voi aveti vina ca ati castigat un razboi PERVERS
 

DeletedUser17979

Gogule, esti batut in cap, m-am ferit sa iti spun, iar cei care au spus ca ai probleme mintale, au avut dreptate.

Asa cum am dat eu la recuperare, is pe harta, iar tu la margine. Esti plictisitor si plangi ca o virgina, te-ai zbatut pe extern mai rau ca un porc la taiat, iar la final te-am ars, noi, 88 !

Nu tie jena ma ca te faci de ras, nu stii ce sa raspunzi si te apuci sa ataci pe unu altu, ca nu stie sa joace?


Sa te vad la costum peste 3 zile daca ti-am cerut nr de tel? :)) cum ma sa minti in halul asta?
 

DeletedUser37656

Gogule, esti batut in cap, m-am ferit sa iti spun, iar cei care au spus ca ai probleme mintale, au avut dreptate.

Asa cum am dat eu la recuperare, is pe harta, iar tu la margine. Esti plictisitor si plangi ca o virgina, te-ai zbatut pe extern mai rau ca un porc la taiat, iar la final te-am ars, noi, 88 !

Nu tie jena ma ca te faci de ras, nu stii ce sa raspunzi si te apuci sa ataci pe unu altu, ca nu stie sa joace?


Sa te vad la costum peste 3 zile daca ti-am cerut nr de tel? :)) cum ma sa minti in halul asta?

Iti dai seama , avem psihologi si psihiatrii pe harta , consultatii gratuite ... etc ... ce sa mai :)) ...


Sincer , scuze de confuzie , din cate stiam contul Fazy era al lui Buriza-Do-Kyanon , el avea numarul meu insa din greseala v-am asociat ... dupa aceea mi-am dat seama de confuzie .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24374

sincer,se vede. tribul pe care l-a condus domina l21 si contu gauthier face ravagii. ai perfecta dreptate

nu ai inteles ceva,tu esti inca in joc cu un cont preluat,contul tau fiind FERMA (GHEAZE) el a jucat pe contul lui si a condus un trib care a facut instructie cu tribul tau
tu ai castigat razboiu cu un trib tarat prin MOCIRLA de URSS
 

DeletedUser

Ce îi mai place la gautiher să se bage în seamă .

După ce a pierdut un război , trebuie şi el să iasă cu ceva în evidenţă .

Nu ştiu după ce băgaţi asfel de oameni în seamă. când nu merită nici 2 lei ! Staţi să îi daţi posturi pentru nimic lasa-l să-şi facă numărul şi să se ducă acasă. La un asemenea om nu merită să dai 2 lei pe el şi apoi să îi mai dai şi explicaţi să fim serioşi .

O zi bună vă doresc, şi ţie gauthier spor să-ţi faci numărul cât mai bine .
 

DeletedUser37656

nu ai inteles ceva,tu esti inca in joc cu un cont preluat,contul tau fiind FERMA (GHEAZE) el a jucat pe contul lui si a condus un trib care a facut instructie cu tribul tau
tu ai castigat razboiu cu un trib tarat prin MOCIRLA de URSS

Dai pace ma neme , saracul desena harti , face planuri , etc ... atata timp cat a fost el la conducerea acelui trib , 88-ul nici nu misca in razboiul cu URSS . De cand e VOLK la conducere 88-ul a miscat , si e meritul lui si il felicit pe aceasta cale . In rest voi , dati din gura degeaba , nu ati fost capabili de nimica .

Unguru saracu se ruga de mine odata cand eram sitter la Spiri790 sa-i arat rapoartele cu ce aveam in satele pe care le ataca , ca dupa 30 de full-uri pe sat nu daramase nici un nivel la zid ... Halal "mare" jucator !
 

DeletedUser17979

nemesis, tu esti supara ca nu am vrut sa te luam la noi?

gauthier, is fazy, cel care joaca pe contul Buriza, te-am intrebat concret, cand ti-am cerut numarul de telefon?
 

DeletedUser37656

nemesis, tu esti supara ca nu am vrut sa te luam la noi?

Stai ma linistit ca deaia nu mai poate el , crezi ca-i pasa ca nu l-ati luat la voi ? Stie el ce stie ma . Ma cunoaste doar de vre-o 2-3 luni , deci , pot sa spun ca nu avea nici un motiv sa spuna ceva bun despre mine daca nu faceam ceva .
 

DeletedUser37656

nemesis, tu esti supara ca nu am vrut sa te luam la noi?

gauthier, is fazy, cel care joaca pe contul Buriza, te-am intrebat concret, cand ti-am cerut numarul de telefon?

Nu tu mie personal , insa daca imi aduc bine aminte , si nu ma prea insel , i-ai cerut numarul meu lui Cristi , adevaratul proprietar al contului MMCDEMOLATOR .
 

DeletedUser32912

nu ai inteles ceva,tu esti inca in joc cu un cont preluat,contul tau fiind FERMA (GHEAZE) el a jucat pe contul lui si a condus un trib care a facut instructie cu tribul tau
tu ai castigat razboiu cu un trib tarat prin MOCIRLA de URSS

aha,si nu ti se pare ciudat faptu ca tu cerseai invitatie in tribul asta umilit de marele URSS? eu macar nu am fost trimis la margine cum ai fost tu. si nu am fost ferma pe 21,desteptule,din alta cauza m-am lasat pana sa intru pe zammolxe.dar asta este,nu prea te duce capu pe tine sa spui ceva inteligent,asa ca te bagi si tu aiurea in seama.
si asa nub cum sunt,am crescut contu zammolxe de la 6 sate pana la 650. tu cu ce performanta te poti lauda pe l21? ah da,tu te poti lauda cu faptul ca ti-ai luat bataie de la acelasi trib de 2 ori? e placut neme? eu unu n-am patit niciodata o umilinta asa mare. sa ma bata acelasi trib de 2 ori si dupa sa ma milogesc pentru o invitatie in tribu respectiv.

Dai pace ma neme , saracul desena harti , face planuri , etc ... atata timp cat a fost el la conducerea acelui trib , 88-ul nici nu misca in razboiul cu URSS . De cand e VOLK la conducere 88-ul a miscat , si e meritul lui si il felicit pe aceasta cale . In rest voi , dati din gura degeaba , nu ati fost capabili de nimica .

macar nu mi-am distrus propriul trib,brav conducator gauthier.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37656

aha,si nu ti se pare ciudat faptu ca tu cerseai invitatie in tribul asta umilit de marele URSS? eu macar nu am fost trimis la margine cum ai fost tu. si nu am fost ferma pe 21,desteptule,din alta cauza m-am lasat pana sa intru pe zammolxe.dar asta este,nu prea te duce capu pe tine sa spui ceva inteligent,asa ca te bagi si tu aiurea in seama.
si asa nub cum sunt,am crescut contu zammolxe de la 6 sate pana la 650. tu cu ce performanta te poti lauda pe l21? ah da,tu te poti lauda cu faptul ca ti-ai luat bataie de la acelasi trib de 2 ori? e placut neme? eu unu n-am patit niciodata o umilinta asa mare. sa ma bata acelasi trib de 2 ori si dupa sa ma milogesc pentru o invitatie in tribu respectiv.

Nu te mai lauda bre cu performantele tale , ca ai innobilat numai intern . Cand o sa iei macar 300 de sate de la inamici , atunci sa spui ca esti bun ...
 

DeletedUser

Neme ghautier nu e contu lui imperialboys .

Aşa intreabă şi tu înainte să vorbeşti .
 

DeletedUser32912

Nu te mai lauda bre cu performantele tale , ca ai innobilat numai intern . Cand o sa iei macar 300 de sate de la inamici , atunci sa spui ca esti bun ...

innobilarile tale pe l21. mai jucatorule,tu cate sate ai luat de la 88 ? numara acolo,nu ai luat mai mult de 15(plus cele de la abelar,un cont banat pe atacabil). si uite-te cate interne ai. dupa mai vorbim,jucatorule.
 

DeletedUser24374

ungure,tie tia trecut vreodata prin cap dc am vrut eu sa intru in RP :D
 

DeletedUser37656

innobilarile tale pe l21. mai jucatorule,tu cate sate ai luat de la 88 ? numara acolo,nu ai luat mai mult de 15(plus cele de la abelar,un cont banat pe atacabil). si uite-te cate interne ai. dupa mai vorbim,jucatorule.

Diferenta dintre mine si tine este ca eu nu ma dau mare jucator de triburile.ro , si am recunoscut asta in repetate randuri , insa de obicei nu-mi place sa ma las calcat in picioare de toti terchea-berchea care se dau zei .


Si fi atent aici ca mi-au picat ochii domn`le ungur :

Innobilarile tale pe L21 :))
 
Sus