Marele Trib RP fost 88 :

  • Autor subiect DeletedUser37656
  • Data de început

DeletedUser24374

de mine e vorba? daca da hai sa iti explic
eu nu am spart cont'ul lui piter,la mine doar a ajuns parola lui,data de el la o persoana de incredere
asa zicea el
eu am avut parola dar nu am incercat o sec sa intru pe cont ''nu ma interesa''
deci nu arunca aiurea cu noroi ca nu am nici o vina
 

DeletedUser32912

nu era vorba de tine neme,ci de un anumit ciumpalac(ca altfel nu pot sa-i zic) care mi-a spart mie contu...si drept urmare,a fost banat. nu mai stiu exact cum ii zice,dar era din URSS si era in k56(pe langa LCC92). norocu 88-lui ca pe vremea aia,ma ratrasesem din conducere si eram simplu membru,ca daca nu,stii si tu ce se intampla :)
 

DeletedUser37656

Deci tu recunosti ca ai mai facut chestia asta, de la voi din trib ati avut jucator banat pentru ca a incercat sa sparga un cont, plus altii cu incercarile lor, care nu putem sa le dovedim si tot noi suntem aia jegosi, in locul tau mi-as vedea de treaba.

Ce vina am eu ca fost conducator al urss-ului ca un individ s-a apucat sa incerce sa va sparga voua conturile ? Nu mai arunca totul asupra mea , stii destul de bine ca intr-un trib sunt N caractere , greu de controlat . Si da , am facut magarie pe L13 pentru care am platit , si nu pentru ca m-ar fi prins adminii prin metodele lor , ci pentru ca m-am denuntat eu pentru ceea ce am facut .
 

DeletedUser37656

nu era vorba de tine neme,ci de un anumit ciumpalac(ca altfel nu pot sa-i zic) care mi-a spart mie contu...si drept urmare,a fost banat. nu mai stiu exact cum ii zice,dar era din URSS si era in k56(pe langa LCC92). norocu 88-lui ca pe vremea aia,ma ratrasesem din conducere si eram simplu membru,ca daca nu,stii si tu ce se intampla :)


Despre Prazilia e vorba :) ... din cate stiu el a fost acuzat ca v-a spart cont.
 

DeletedUser32912

Ce vina am eu ca fost conducator al urss-ului ca un individ s-a apucat sa incerce sa va sparga voua conturile ? Nu mai arunca totul asupra mea , stii destul de bine ca intr-un trib sunt N caractere , greu de controlat . Si da , am facut magarie pe L13 pentru care am platit , si nu pentru ca m-ar fi prins adminii prin metodele lor , ci pentru ca m-am denuntat eu pentru ceea ce am facut .

tot cu algoritmu asta, ce vina avem noi,ca un jucator din 88 v-a dat voua disband?

asa,prazilia...uitasem cum ii zice respectivului infractor. :)
 

DeletedUser35749

Gauthier stiu ca si tu vroiai sa incerci o magarie de asta ( din ce tin eu minte).
 

DeletedUser37656

Gauthier stiu ca si tu vroiai sa incerci o magarie de asta ( din ce tin eu minte).

La cat de hacker sunt , voiam :)) ... deabia stiu sa-mi schimb o parola la e-mail si tu ma acuzi de porcarii deastea ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

Nu te-am acuzat ca ai facut, dar tin minte ca mi-ai zis odata pe skype ca vrei sa faci :)
 

DeletedUser23756

Daca adunam toate jignirile de pe topicul asta, am putea face un album ala' Mafia :))
Pace!
 

DeletedUser

Sincer nu-mi aduc aminte sa fi spus asa ceva . Repet , nu sunt hacker , in concluzie , nu aveam cum sa fac asa ceva .

dezgropand mortii nu arati decat neputitnta...daca urss era asa de mare si bun si stabil,puteati sa refaceti tribul de la 0 si sa va revina toti jucatorii.

ati avut o perioada foarte buna in care ati luat peste 1000 de sate diferenta,daca tin bine minte.daca dupa atatea victorii nu stii sa-ti stabilizezi tribul si sa-l omogenizezi , ce vrei mai mult?

felicitari urss,felicitari 88.razboiul a fost frumos si atat.
 

DeletedUser37656

dezgropand mortii nu arati decat neputitnta...daca urss era asa de mare si bun si stabil,puteati sa refaceti tribul de la 0 si sa va revina toti jucatorii.

ati avut o perioada foarte buna in care ati luat peste 1000 de sate diferenta,daca tin bine minte.daca dupa atatea victorii nu stii sa-ti stabilizezi tribul si sa-l omogenizezi , ce vrei mai mult?

felicitari urss,felicitari 88.razboiul a fost frumos si atat.

Bre , eu sincer recunosc ca am niste defecte majore . Pun prea mult suflet in ceea ce fac , chiar daca e un simplu joc ... nu-mi place sa-mi bat joc de munca oamenilor ... Am pus mult suflet si am stat mult timp on pentru binele urss-istilor , am avut incredere in oameni dar din pacate unii si-au aratat caracterele din viata reala si intr-un simplu joc ...

E usor sa fiu criticat pentru defectele mele , dar e greu sa simti ceea ce am simtit eu atunci cand am vazut cum incep tradatorii sa iasa la iveala ... reactia mea a fost ceva de genul "De ce sa-mi pierd eu timpul pentru unii care nu au caracter ...?" ... aici ma refer la unii , nu la toti .

Stiu ca am gresit ca i-am dat parola omului in care aveam incredere maxima ( Insa si 88-ul daca era un trib adevarat , nu recurgea la asemenea magarii ) , prin gestul lor si-au demonstrat teama fata de urss ... stiu ca am gresit ca am renuntat prea repede la joc ... insa nu cred ca stie nimeni ce suparare am avut pe unii . E greu sa vezi ca oameni in care ai incredere te tradeaza in asemenea hal ... insa pana la urma urmei , suntem Romani , si ne adaptam la orice , cu exceptia Ungurului ca e Maghiar (asta e o gluma) :))))



PS : Am vazut ca Fazy acuma in momentele de glorie ma face in toate felurile , insa ii raspund intr-un mod elegant :

Am preluat URSS-ul pe minus 30 de sate si l-am dus pe plus 700 . Am preluat un trib in care cunosteam 5 oameni si am incercat sa fac un tot unitar , toti pentru unul si unul pentru toti .

In schimb , tu ai avut un trib de vedete , va cunosteati intre voi , erai conducator alaturi de zammolxe ... si pierdeati incontinuu sate in favoarea noastra . Ai vrut sa te lasi de N ori de joc pentru asta .


POTI SA MA FACI PROST CONDUCATOR , PROST JUCATOR , POTI SA MA FACI CUM VREI TU ... DOAR OAMENII ADEVARATI DIN URSS STIU CE MUNCA AM DEPUS PENTRU TRIBUL ALA .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atunci te superi degeaba...tradatorii sunt tradatori si pana la urma in momentele grele tot pleaca.voi v-ati gestionat situatia de ati ajuns atat de mari(cate fuziuni au fost?)

teama fata de urss?normal...ati condus razboiul mult timp,chiar daca luati sate de la inactivi tot ne afecta moralul,la ce te asteptai?
 

DeletedUser26763

hai mai lasa nu dezgropa morti ce a fost a fost fiecare joaca cum stie si iti dai prea mult credit pt ce ai facut sincer
 

DeletedUser37656

hai mai lasa nu dezgropa morti ce a fost a fost fiecare joaca cum stie si iti dai prea mult credit pt ce ai facut sincer

Nu imi dau credit prea mare pentru ca nu mi-e rusine sa recunosc faptul ca tot meritul a fost al membrilor tribului ... Au inteles cum se joaca jocul asta , chiar daca nu aveau experienta mare . Insa conducerea se ocupa de organizari defensive , ofensive , si creea o stabilitate in trib . Regulile erau la fel pentru toata lumea , indiferent de statutul in trib .
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topicul meu preferat :D

Am fost in vacanta, clone nu-mi fac asa ca voi posta acum :))))

Personal din proprie experienta de viata traita de mine prin introspectie si introvertire sunt ferm convins ca a fost penalti. URSS a fost un trib bun, 88 a fost un trib bun, R(i)P nu stiu cum este (probabil ca e mai slab pentru ca nu-l mai are pe Piter)...a fost bine per ansamblu. Si imperialul a tinut cu dintii de noobii care fugeau in toate partile hartii, daca ar fi putut sari de pe o lume pe alta sa mor de n-ar fi sarit :))) Riscurile meseriei cand recrutezi tot...inca o data, a fost bine :)
Multe succesuuuri tuturor si ungurului la interne :D
 

DeletedUser32912

din unghiul in care ma aflam eu se vedea clar ca a fost offside! fanta de lumina...
 

DeletedUser

Am citit toat topicul asta dar nu inteleg 1 lucru! Ce trebuie sa inteleg din aceast topic? Ca urss a dat disband . Stiam!
Ca 88 erau pe minus in razboi? Eu nu inteleg ce vrea sa demonstreze acest topic!?
Un sfat (parerea mea): Trageti apa!
 

DeletedUser

lethal
uite eu nu am facut la fel,si aveam parola lui piter (aflata de la cineva ) si piter in perioada aia avea conducere in 88 ''cred''
deci ....puteam sa intru si sa ii concediez?

Mah neme, deci tu esti mai cinstit si mai drept si mai onest decat isus . Pai mah vere ,daca ai avut parola lu piter de ce nu mi-ai dat-o mie? Stii cum zburau la 4:30 dimineata cei din 88? Ca painea calda din cuptoarele Vel-Pitar:D Nimic nu stii mah neme , imi faceai cel mai frumos cadou din viata mea .
 
Sus