Marele Trib RP fost 88 :

  • Autor subiect DeletedUser37656
  • Data de început

DeletedUser24374

deci tu nu ai inteles de ce am vrut eu sa intru in RP
crezi ca ma faci pe mine de rusine ?,nu ungure..... iti garantez asta
 

DeletedUser17979

Toata discutia asta se putea petrece pe skype sau stiu eu.
G. lumea stie ca suferi, probabil o sa te invite maruta la happy hour, il aduci si pe unguru si iese pace.
 

DeletedUser24374

zi doua motiva in care am fac eu de ras
e de ras ca am pierdut in fata la 88 de doua ori? eu unu zic ca nu
daca pierdeam cum trebui ziceam,da frate astia sunt cei mai buni,cei mai tari
dar cand pierzi pervers si injunghiat pe la spate,atunci eu nu sunt de ras
 

DeletedUser17979

neme, ce vorbesti tu, e cam imposibil, mai ales pe .ro

Pe toate lumile au fost razboaie intre triburi mari si peste tot sau folosit si culisele pentru a fi castigate, din ce stiu eu. Sa castigi un razboi doar prin a lua sate e mai anevoios, iar romanii nu prea au rabdare :).

Ar fi frumos un razboi, intre 2 triburi, fara spioni, fara chestii de culise, fara....fara, dar nu prea cred ca e posibil, asa ca fiecare se foloseste de orice ca tribul lui sa iasa invingator, din pacate.
 

DeletedUser24374

da fazy,ai perfecta dreptate
hai sa inchidem aici si sa ne vedem de jocu mai departe,suntem UAMENI ce dracu
dar vreau sa vad si eu un RAZBOI castigat de voi in capm nu in culise,sau la MASA VERDE cum se mai zice :D
si tu ungure... sti ca te respect... chiar daca ne mai certam noi cateodata asa,dar fi si tu mai intelegator si mai pleaca obrazu unde sti ca e DREPTATE
 

DeletedUser17979

apropo, cumetre gauthier, pentru ce a fost banat prazilia?

Doar una din tentativele de spargere a conturilor noastre, una pentru ca asta o putem dovedi.

Eu am incheiat neme, doar ca mi-am adus aminte de treaba asta, prea multe vorbe aruncate fara rost.

Ne vedem pe harta.
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
apropo, cumetre gauthier, pentru ce a fost banat prazilia?

Doar una din tentativele de spargere a conturilor noastre, una pentru ca asta o putem dovedi.

Eu am incheiat neme, doar ca mi-am adus aminte de treaba asta, prea multe vorbe aruncate fara rost.

Ne vedem pe harta.

mai e pe harta????mai exista??
 

DeletedUser19025

citeste cu atentie magnatule ca maine te trezesti si tu in fundu gol :D si fara trib
si dupa iar vad aci un mare razboi castigat de cei din RP
SHOCK? vs IOBAG=lucratura ca la carte :D
88 vs URSS=cea mai mare lucratura :D
RP vs PDB=inca nu sa aflat deznodamantul :D

cu noi nu o sa faca asa,ca suntem considerati trib de umplutura pe harta:D
fazy a zis ca nu ducem mai mult de 2 luni pe harta,o sa incercam sa respectam prezicerea:D
sincer,daca nu desfintau urss, dadea 88 in masa stergere,nu cred ca ma contrazice nimeni ca nu sa luat asta in calcul.
totusi trebuie sa recunosc ca 88 a fc o mutare strategica foarte buna cu urss,chiar si cu recrutarile de acolo,pana la urma scopul scuza mijloacele.
 

DeletedUser17979

fazy a zis ca nu ducem mai mult de 2 luni pe harta

:(, nu prea stiu cand am zis asta. Am respect fata de dusman, dar nu pot sa nu spun ca e frumoasa harta impartita, fiecare trib are sansa lui, nici un razboi nu este jucat.

sincer,daca nu desfintau urss, dadea 88 in masa stergere

si daca vroiam sa venim la tine, ne refuzai? :D
 

DeletedUser523

Frumoasa discutia asta pacat doar ca se poarta cu o luna prea tarziu :) Nu e prea frumos cand dezgropati mortii sau mancati o ciorba reancalzita :rolleyes:;) Discutia asta trebuia purtata atunci cand a fost desfintat URSS-ul...dar e bine si asa rau ca se mai dezmorteste forumul :cool:

Si ca o parere personala privitoare la cele discutate mai sus, la urma urmei stie foarte bine toata lumea ca in dragoste si razboi este permis orice!:eek::):cool:Chiar daca cel din 88 care a dat disband la URSS nu a facut un gest onorabil sa nu uitam ca nu cei onorabili castiga un razboi ci cei pragmatici, oportunisti etc si invingatorii scriu istoria...restul sunt doar discutii filozofice :)
 

DeletedUser20252

Una peste alta RP e pe harta si URSS e in RP,restul e can can.
Asta se intampla cand nu tii parola doar pentru tine,de asta se si numeste parola.

In fine,acum nu mai conteaza.
 

DeletedUser35749

Gauthier tu nu ai fi facut la fel daca aveai ocazia? Ba da iti zic eu, chiar daca am fost in URSS, zic adevarul.
 

DeletedUser24374

lethal
uite eu nu am facut la fel,si aveam parola lui piter (aflata de la cineva ) si piter in perioada aia avea conducere in 88 ''cred''
deci ....puteam sa intru si sa ii concediez?
 

DeletedUser37656

Gauthier tu nu ai fi facut la fel daca aveai ocazia? Ba da iti zic eu, chiar daca am fost in URSS, zic adevarul.

Am facut odata pe L13 magaria asta si mi-a fost suficient incat sa ma faca , ca pe viitor sa-mi vad de jocul meu . Ce e drept , adminii nu m-au prins , insa pana la urma le-am spus ca eu am dat disband ... am considerat ca am facut un gest penibil pentru care trebuie sa platesc , si am platit . De ce crezi ca nu mai joc cu contul ImperialBoys ? Pentru ca am master ban .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24374

nu esti roman??

ba da ,sunt roman sau suntem romani.....dar caracterele difera de la persoana la persoana
eu nu ma compar cu tine si nici tu cu mine,sau mai bine zis
eu ma pot compara cu tine,dar tu cu mine NICIODATA :D
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
te inseli aici
ce ai realizat tu ???
din cate am vaz din postarile anterioare tu nu mai existi pe harta eu da(asta ** strict de triburile)
 
Ultima editare:

DeletedUser17979

Deci tu recunosti ca ai mai facut chestia asta, de la voi din trib ati avut jucator banat pentru ca a incercat sa sparga un cont, plus altii cu incercarile lor, care nu putem sa le dovedim si tot noi suntem aia jegosi, in locul tau mi-as vedea de treaba.
 
Sus