Marele trib TBE care s spart lumea5 in doua :))

LordSkull

member
Scor reacție
0
2 TBE 14.586 294.272 1442 204 1442 204

Oficial i-au intrecut pe NOA si pe GD cred.Daca or sa mai fie multe astfel de triburi o sa cada la fel de usor.
 

DeletedUser1959

pai noi speram sa stranga cea mai mare comunitate de noobi de pe toate lumile.Eu i-am mai felicitat odata =))
 

DeletedUser3235

2 TBE 14.586 294.272 1442 204 1442 204

Oficial i-au intrecut pe NOA si pe GD cred.Daca or sa mai fie multe astfel de triburi o sa cada la fel de usor.

pe NOA nu i-au intrecut ... daca imi aduc bine aminte se apropiau de cifra 2000 ... daca nu cumva chiar au depasito... eh , daca vor sa scrie istorie poate mai fac vre-o 2 fuziuni si depasesc de 2000.
 

DeletedUser

nu numai TBE..

si cei mici vor sa fie mari si au campanii de publicitate, si sloganuri in profilele lor:D


Avem peste 250 invitatii trimise. Ne vom dezvolta foarte repede cu ajutorul tau ! Nu ezita sa accepti invitatia ! ;)

Yakuza -

let's join :D :D :D :D
 

DeletedUser3038

joc triburi de asta vara dar nu am cerut niciodata ajutor.ma inebuneste sa primesc citeva mes pe zi: " ajutor!!!!". cind m-am plictisit sa-mi farm trupele aiurea am renuntat sa mai trimit la oricine.
 

DeletedUser

maradon pai daca esti intr-un trib na trebuie sa ajuti, azi tu cu trupe maine pe tine cineva te ajuta, din propria experienta spun
 

DeletedUser

maradon fii intr-un trib continental si stai pe alt continent si in jurul tau ai doar rosu si numai rosu :) ce faci? dai stergere sau inceput nou?
 
Sus