"Maretul" trib NWO - no comment

  • Autor subiect DeletedUser1526
  • Data de început

DeletedUser1526

tribul NWO - asa cum este.

eu doar vreau sa arat adevarata fata a acestui trib, ce fel de conducere au, mentalitatea lor si de altfel, cum reactioneaza ei :)
Asa isi trateaza NWO aliatii, recrutandu-le membri, atacatandu-se intre ei, si dupa aceea tradand tribul aliat?
Si stati ca mai este :)
Acum doua zile, am primit un mesaj de la un "simplu" membru de la ei in care se spunea ca ei vor ca in loc de alianta, sa aranjeze un PNA. Din ce motive?
In orice caz, mai mult decat penibile. Bun, i-am trecut la PNA.

Ieri insa, "diplomatul oficial" al tribului NWO, FILIPSCOTT ma ia la intrebari, acest om nestiiind ce s-a petrecut o zi in urma - lipsa de comunicare. Insa, ce este mai grav, acest om se foloseste de spionii de la noi din trib pentru a afla ce se petrece. Hai ca asta ii buna, aliati spionandu-se intre ei??
Totusi, uitati-va ce metode folosesc:

FILIPSCOTT în data de 10.01. la ora 14:30
NU conteaza daca nu stiati noi avem spioni in fiecare trib sa stim fiecare ce face

Sa nu mai iau in considerare numarul membrilor (643). Trib mamut, cu o conducere de 2 lei, cu doua razboaie uriase care numaidecat ca ii vor distruge. Jumatate din tribul lor sunt fugari, refugiati, n00bi, parsivi, tradatori, etc. De altfel cand sa-i spun "liderului" MMSTOICA88 despre situatia acestora, a oamenilor care m-au tradat pe mine si pe tribul meu, nici macar nu mi s-a citit mesajul, daramite sa fi primit un raspuns. Forumul lor este un haos total.

Acum am aflat ca am fost trecuti la dusmani. WTF? :D

no comment
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

multi si "prosti"

nu se merita...puterea nu are ce cauta intr-un joc de strategie....mai bine putini si uniti decat multi si .... no comment
 

DeletedUser

paai faza cu spionii e normala...
diplomatul mai degraba ar fi trebuit sa spuna ceva de genul... "am aflat de la un membru ca suntem trecuti la PNA...."
 

DeletedUser

:eek:Asta spuneti ca este terminat...cel mai terminat este GD;)
Deci dupa cum ati vazut lumea pleaca...din ce cauza???
Nimeni nu este ajutat...si tribul a luat-o razna...:(
 

DeletedUser

:eek:Asta spuneti ca este terminat...cel mai terminat este GD;)
Deci dupa cum ati vazut lumea pleaca...din ce cauza???
Nimeni nu este ajutat...si tribul a luat-o razna...:(

cel mai terminat trib o fost NOA...care acuma nici nu o mai vad prin clasament...
 

DeletedUser

Pro NWO

M@ryan, eu zic ca ar trebui sa te lasi de joc. Care-i problema cu spionii? E o simpla precautie. De unde stii tu cine e in NWO si cu ce te priveste pe tine? De altfel, poate ca unii au multe treburi si nu pot sa le lase pe toate ca sa-ti raspunda tie la orice mesaj. Intri pe forum si incepi sa razi de NWO si de conducerea sa. Daca ai tu un trib asa minunat lasa-ne pe noi! Vezi-ti de viata ta! De unde stii ca vom pierde razboiul? Si mai mult, la faza aia cu PNA! Prietene, daca tribu' tau semneaza PNA-uri de frica, asta e problema voastra. Sugestia mea: Vezi-ti de viata ta ca ai doar una. Decat, daca nu esti pisica... In orice caz, daca te simti neaparat nevoit sa vorbesti, n-ai decat. Vorbeste singur! Sa ai o viata buna!:D
 

DeletedUser

De fapt toti jucatori din Gd pot fi innobilati:D...nu exista conducere...din acest fapt nimeni nu este ajutat...:(
Dupa cum ati vazut o parte din trib au fuzionat in EMPIRE impreuna cu conducerea...
Acuma e un trib al copiilor strazilor:p
 

DeletedUser994

NWO , ati avut un spion la noi, care acum nici nu mai exista pe harta , chiar va rog sa ne spionati :)) ... aaa in caz ca nu stiati NWO ne trece pe noi (~PHX~) la dusmani si pe forumul lor la care au acces o multime de spioni spun ca nimeni sa nu ne zica noua ca ei ne au la dusmani. Cand vorbesc cu mmstoica88 , pe care nu dau doi bani imi zice ca ei nu ne au la dusmani , ca ne-a bagat cineva dar nu stie cine. Apai frate ce conducere ai tu in tribul ala care schimba diplomatia cum vrea? Mi-e mila de voi, ati trimis invitatii si la mine in trib. Chiar as fi bucuros ca cineva sa accepte ca vreau sa scap de cei care nu se implica. Noi ii avem trecuti pe NWO la dusmani de multa vreme si sincer nici nu imi pasa daca NWO ne au sau nu. Si va rog pe cei din conducerea NWO care citesc acest post sa dati o circulara si sa le ziceti membrilor vostri sa nu se mai milogeasca de mine ca niste carpe sa ii invit in trib ca nu au nici o sansa. Mai mult ma amuza :-].:D

Am scris acest post in calitate de Fondator al tribului ~PHX~.
 

DeletedUser

NWO , ati avut un spion la noi, care acum nici nu mai exista pe harta , chiar va rog sa ne spionati :)) ... aaa in caz ca nu stiati NWO ne trece pe noi (~PHX~) la dusmani si pe forumul lor la care au acces o multime de spioni spun ca nimeni sa nu ne zica noua ca ei ne au la dusmani. Cand vorbesc cu mmstoica88 , pe care nu dau doi bani imi zice ca ei nu ne au la dusmani , ca ne-a bagat cineva dar nu stie cine. Apai frate ce conducere ai tu in tribul ala care schimba diplomatia cum vrea? Mi-e mila de voi, ati trimis invitatii si la mine in trib. Chiar as fi bucuros ca cineva sa accepte ca vreau sa scap de cei care nu se implica. Noi ii avem trecuti pe NWO la dusmani de multa vreme si sincer nici nu imi pasa daca NWO ne au sau nu. Si va rog pe cei din conducerea NWO care citesc acest post sa dati o circulara si sa le ziceti membrilor vostri sa nu se mai milogeasca de mine ca niste carpe sa ii invit in trib ca nu au nici o sansa. Mai mult ma amuza :-].:D

Am scris acest post in calitate de Fondator al tribului ~PHX~.

Speram ca cei din NWO citesc forumul mare si sa anunte in trib ca sunt dusmanii nostri...altfel luam satele prea usor si nu crestem la inamici invinsi :)) :|
 

DeletedUser

Rhymes, te plangi ca o fetita ca va avem trecuti la dusmani si voi nu stiati. Pai, daca voi ne aveati de mult trecuti, inseamna ca nu faceti nici cat alea 2 parale pe care zici ca le face NWO. Mai gandeste inainte sa deschizi gura.:D
 

DeletedUser

Rhymes, te plangi ca o fetita ca va avem trecuti la dusmani si voi nu stiati. Pai, daca voi ne aveati de mult trecuti, inseamna ca nu faceti nici cat alea 2 parale pe care zici ca le face NWO. Mai gandeste inainte sa deschizi gura.:D

vorbim peste 2 3 saptamani...maxim o luna...sa vedem cine sunt fetitele
 

DeletedUser994

Oooo, buna seara NWO! Sunt bucuros sa vad ca aveti un diplomat deja stabil, pana acum era trecut un diplomat pe care cand il anunti ceva nu spune la nimeni :)) Nici nu ma mir cum de aveati probleme in diplomatie. Si daca atat te-a dus mintea sa spui ca ma plang ca o fetita apai nici nu mai are rost sa discut cu tine daca nici macar nu stii ca voi ati fost primii care ne aveati la dusmani si sa nu crezi ca nu stiu ca ati pus un general pe k55 care sa faca planuri de atac asupra noastra. Chiar va rog sa faceti planuri ca incep sa rugineasca lancile si spadele care freaca menta in aparare :). Aaa , inca ceva care cred ca ati auzit din mai multe parti. Ceasul a inceput sa ticaie pentru NWO ;). Have a nice life, nu o sa ma mai chinui sa postez pe aici decat in cazul in care o sa am ceva important de spus.
 

DeletedUser

Eu nu sunt diplomatul tribului. Si nici nu vreau, dar ma deranjeaza sa vad unii care cred ca sunt superiori tuturor. Daca nu ai fi inceput sa faci propaganda anti-NWO evitam toate aceste discutii. Eu ce sa fac? Daca zic acum de tribul tau, nu-ti convine. Cum scrie si la prezentarea tribului: Dam respect, cerem respect! Apropo, giulesteanule! Am fost mai speriat si de pisici decat de amenintarea ta.:D
 

DeletedUser

Eu nu sunt diplomatul tribului. Si nici nu vreau, dar ma deranjeaza sa vad unii care cred ca sunt superiori tuturor. Daca nu ai fi inceput sa faci propaganda anti-NWO evitam toate aceste discutii. Eu ce sa fac? Daca zic acum de tribul tau, nu-ti convine. Cum scrie si la prezentarea tribului: Dam respect, cerem respect! Apropo, giulesteanule! Am fost mai speriat si de pisici decat de amenintarea ta.:D

ooo daaa....din cate vad pe TW-Tools (asta daca ai auzit de asa ceva)
sunteti primii...dar nici nu ghicesti la ce....uita-te aici

Ultimele 7 zile)

Loc Nume Sate pierdute
1. NWO 506
deci sunteti si voi buni la ceva...sa pierdeti sate
 

DeletedUser

Pfaaa... Ba, m-ai spart! Te rog! Nu mai posta ca ma coplesesti cu inteligenta.:rolleyes: Bine ca sunteti voi niste valori.:D
 

DeletedUser

Nu e normal sa pierzi sate daca lupti:confused:? Tu ce faci? Le lasi sa putrezeasca?:D
 
Sus