"Maretul" trib NWO - no comment

  • Autor subiect DeletedUser1526
  • Data de început

DeletedUser

degeaba vorbiti de NWO ca sunt terminati...uitati-va pe TW tools cate sate au pierdut in ultima saptamana si cate au castigat si faceti o medie
 

DeletedUser3235

chestia e ca nu sa gasit nimeni in afara de phx(cu care sunt aliati si in opinia mea vor fi mereu) in zona celor din ~EC~ sa faca un trib de jucatori puternici care sa le limiteze expansiunea.... sau makr ca sa leo incetineasca; in schimb NWO sia gasit nasul in persoana celor din BURN... iar daca nu erau BURN sigur era altcineva... aici se gasesc diferentele majore intre ~EC~ si NWO dar deja o dau in off-topic si nui bine:D


panzerule ii diferenta mare intre ~EC~ si NWO , tu poate nu ai vazut ce este in ~EC~ ... in ~EC~ este conducere , si jucatori buni datorita carora se face aceasta expansiune.
jucatori mai buni care sa ne opreasca expansiunea nu cred ca vei gasi , pe noi razboaiele ne-au facut sa crestem. dintre care si razboiul cu NWO.
poate multi nu stiu dar primu razboi mare a celor din NWO a fost cu ~EC~ apoi cu BURN si cu ~PHX~ , cu noi s-au avantat usor in razboi pentru ca noi aveam inca 3 razboaie atunci . si in momentu de fata avem 3 razboaie si se mai preconizeaza unu.
~EC~-ul are jucatori foarte buni si datorita razboaielor crestem.
si iti garantez eu ca orice trib de jucatori buni ar aparea in zona noastra si ne-ar declara razboi noi tot nu ne-am stinge asa ca NWO.

Silent Kill ne infrunta multi.... brobabil suntem tribu cu cele mai multe razboaie avute.

da sa revenim la subiect.
vad ca se face cam mare tam-tam pentru o chestie care ii deja fumata ... dupa cum s-a spus si pe alte topicuri NWO va disparea in scurt timp , defapt pentru ei ar fi mai bine sa isi dea disband la trib, astfel ar mai salva si ei cativa jucatori mai buni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1526

M@ryan, eu nu-s idiot. Daca vrei sa vezi unul uite-te in oglinda. Poti sa postezi discutii de-ale tale cu cei din NWO pana-ti vine rau. Pe mine nu ma afecteaza. Acum ce-ati facut? Mi-ati sarit toti in cap si pana maine apare un topic: "Maretul" jucator Helyas - no comment. Di nou te intreb ce treaba ai tu cu conducerea NWO si de unde stii tu din ce e formata?
Acum, pt. prietenu' meu giulesteanul. Prietene, alfabetul meu nu se termina nicidecum la H. Poate al tau. Ma bucur ca nu te afecteaza replicile mele. Si mai ales ca esti asa un tip destept si-mi explici mie regulamentu'. Amice, daca te plictisesc asa tare, nu ma vb. cu mine ca esti prea destept, dai pe-afara.
Va laudati ca aveti tone de mesaje de la membri NWO. Postati-le ca sa stie sefii pe cine dea afara. Din nou va spun (daca, inca, nu v-ati prins) ca daca stateati cuminti si nu faceati porcaria asta de topic evitam tot scandalu' si poate aveam bucuria sa nu va fi cunoscut niciodata.

Remarcile tale de baietas de balta nu ma impresioneaza catusi de putin. Degeaba incerci sa ne schimbi impresia despre acest trib.
 

DeletedUser

pacat ca nu am vazut mai devreme ce ai scris mai Helyas
noob mai mare ca tine nu am vazut...cum sa postezi pe forumul lumii clasice despre un trib cu care tu chiar nu ai nici o legatura in lumea asta
esti praf!

scuteste-ne cu replicile tale de 2 lei de aici inainte si daca te tot lauzi ca sti regulamentu de ce nu il aplici?
 

DeletedUser

@paolyka. am spus clar ca sunt multe diferente intre ~EC~ si NWO dar nam vrut sa intru in detalii ca intram in off-topic... ah referitor la razboaie sa stii ca un grup mic de oameni poate elimina triburi de 10 ori mai mari(dau exemple dar pe prv nu aici ca nu e cazu sa fac tam-tam) chiar si fara sa fie experti in acest joc... dar sa fie organizati si sa aiba avantajul grupului compact....


ca sa fiu si on-topic: NWO pe lumea clasica nu va mai trai mult... din pakte nu pot avea onoarea de a contribui la macelul lor din cauza pozitionarii pe harta:p
 

DeletedUser3235

NWO sa impartit in doua triburi.
NWO (New World Order)- rank 12
N.W.O.(Apocalypto) - rank 4 -condus de MMSTOICA88 - probabil asta ii elita NWO.

sa vedem cat va rezista si N.W.O.(Apocalypto) pentru ca NWO sigur nu va mai rezista mult.
 

DeletedUser

al doilea trib e format din D.S care au fugit de razboiul cu united.... in fapt sa unit elita NWO cu cei din D.S ca ambele triburi sa scape de niste razboaie apasatoare:p doar ca nucleul de jucatori inca e acolo si deranjeaza pe multa lume....
 

DeletedUser

n.w.o e format din nwo si d-elit ,au format acest trib sa atace aliatii iar cei care au ramas in cele 2 triburi ii sprijina.....eu vad asta ca o mare tradare si sper ca vor primi lectia care o merita
 

DeletedUser

macar sa ii fi invat cineva cand ataca in haita sa vina cu cavaleria si berbeci nu numai sa omor topoare in draci ca mam plictisit
 
Sus