Mari triburi si conducatori

  • Autor subiect DeletedUser44130
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44130

Ei bine, hai sa stie toata lumea, ce mare-i tribul mvp, si academiile.

Totul a inceput cand un jucator cu un caracter "foarte placut", ( Impressionante) a inceput sa minta ca avea niste ferme de la noi din trib, ( IMMO ), acei jucatori au fost recrutati din alt trib. I-am cerut rapoarte, probe, dar nu am primit nimic. Cand am cerut sitter de verificare, acei jucatori aveau fermele pline...uppps, ce minciuna de la un jucator de top 5.
Conducatorul, ne-a asigurat ca se pastreaza alianta, si ca nu vom avea probleme, asta dupa ce i-am sprijinit 3-4 jucatori. Azi de dimineata, imparatul Pinochio ne-a cucerit un jucator :[

mrwhiskers19 în data de 13.10. la ora 13:33
lasai deocamdata tot la alianta rezolv eu pana deseara !

Aici vedem cum primim confirmarea.

Asa ajungi top 5: oct 19 07:00 Impressionante (MVP A) a înnobilat 004 Inferno K din Inferno K

Ei bine, si acum cred ca urmeaza ca IMMO sa dispara, datorita a ceea ce numim mari triburi, si jucatori de top, va las si o mica conversatie, sa vedeti ce capabil sunt conducatorii de acolo, si cata putere au:

xTs1s astăzi la ora 09:15
Impressionante (MVP A) a înnobilat 004 Inferno K din Inferno K

Daca nu mai vreti alianta spuneti, dar nu ma lucrati pe la spate. Asa ceva nu accept!


[xTs1s astăzi la ora 09:18
Acum, daca nu vrei sa-mi dai o explicatie inteleg. Dar spune-mi cu voi tribul mare cum ramane, cel putin sa stim!

Cred ca am ajutat destul incat se meritam cel putin o explicatie


mrwhiskers19 astăzi la ora 10:13
Impre a spus clar ca fostii jucatori spartani ii va ataca


xTs1s astăzi la ora 10:15
Si atunci tu de ce mi-ai spus sa ii las la aliati daca ei nu ne au la aliati?
Tu crezi ca stau sa ne lucrezi pe la spate?
Daca ai ceva de spus, spune-mi in fata, nu ne lucra pe la spate. Caracterul conteaza mult in societatea de azi.


xTs1s astăzi la ora 10:16
Va sprijinim jucatori si tu-mi spui ca: asa a zis impre.

Pentru mine jucatorul ala e 0. Pentru mine oamenii cu caracter conteaza.

Nu putem avea alianta cu voi si cu ei nu. Sau tu esti doar un fluturas pe acolo de care impre ala isi bate joc de tine cum vrei?

De ce mai apari atunci ca fiind conducator?


xTs1s astăzi la ora 10:23
Sau tu crezi ca o sa las ca un jucator fara cuvant, cu un caracter mizerabul, demn de aruncat intr-o hazna o sa las sa ne frece cum vrea el doar pentru ca tu nu ai un cuvant in fata lui, pentru faptul care are 4 sate, toate cucerite fara merit


mrwhiskers19 astăzi la ora 10:25
Nu si eu am spus ca fosttiii spartani nu ii accept


xTs1s astăzi la ora 10:26
Minti.

Si asta ce mai e?

valy1983 astăzi la ora 10:26
mrwhiskers19.....
xTs1s astăzi la ora 10:18
Bine, merci. Cine te-a invitat in acel trib?


mrwhiskers19 astăzi la ora 10:27
Da eu ... la cererea lui . In 2 ore iti spun daca mai avem alianta


xTs1s astăzi la ora 10:30
Tinere, daca tu crezi ca pe mine ma duci cu porcarii din astea, te inseli amarnic.

Ai pana in seara asta la 22:00 sa discuti cu tribul, si sa vedem ce facem.

TU mi-ai spus sa-i tin pe MVP a la aliati, ca s-a rezolvat si nu ii vor mai ataca pe cei luati de acolo.

Asta dupa ce v-am sprijinit cativa jucatori.

Asa ca lasa minciunile. Si chiar daca o sa disparem, tot externul o sa stie ce conducere aveti, si nimeni nu o sa va vrea ca aliati, asa ca lasa minciunile, imbraca-te cu caracter, si ai sa vezi ce bine o sa mearga.

Preferi 100 de jucatori mediocri pe care nu-i poti controla, sau 20 buni si supusi?


mrwhiskers19 astăzi la ora 10:40
poi cu tribul discut ! nu te duc cu porcarii , dar a iesit la mine in trib un scandal cu fostii spartani !!!


xTs1s astăzi la ora 10:41
Scandal pe care tu ai spus ca s-a rezolvat atunci.


xTs1s astăzi la ora 10:43
Sau cautai un motiv sa inchei alianta si nu stiai cum? :]]

Sa vezi ce se vor bucura aia de pe extern cand vor stii ce conducere au.

Daca esti in conducere, trebuie sa ai un cuvant, ei ti se supun...nu ma lua acum ca spartanii sunt problema. Gata l-a innobilat pe ala. Care mai e problema?

* Tine minte tinere, ca impre pe care tu-l iubesti asa mult, are un caracter demn de nimic. A mintit, nici cel putin nu atacase acel jucator


mrwhiskers19 astăzi la ora 10:46
nu ! eu nu caut motiv , daca vreau ceva iti spun clar !!!

asa am crezut ca sa rezolvat da miau sarit mai multi in cap ca ii refuza pe fostii spartani la aliati !

impre a zis ca si din tj ii ataca pe fostii spartani


xTs1s astăzi la ora 10:47
Impre minte mult.

Singurul jucator atacat, a fost cel pe care TU l-ai recrutat.




Ei bine, sfatul meu: Sa va fereasca Dumnezeu de asa aliante, cu asa jucatori.
De asta, din acest motiv, oameni cu caracter si buni, s-au lasat de acest joc. Of Doamne, unde esti atunci cand mincinosii se cred jucatori buni?

Asa arata un trib de pe locul 2
 

DeletedUser44130

Nu plang...dar toata lumea are dreptul sa stie cu cine se aliaza, si ce caractere avem pe aici...
Nu cred ca o sa ma vezi ca "ma plang" ca nu-mi convine ceva.
N-am spus: Nu-mi convine ce au facut, doar am aratat si altora cum se ajunge in top. Daca ai o problema cu asta...ia o aspirina
 

DeletedUser

Aspirina nu te salveaza ..chiar daca o iau eu.Era frumos sa iti "speli" rufele acasa.Ce crezi ca rezolvi ca te expui discutiilor aici?Nimic iti garantez eu.Sau poate speri la o noua alianta din partea altora.....Nu iti mai ajunge forumul comun....ai ajuns aici =))))
E un joc fratele meu sau ..poate tu joci altceva...nu triburile;)
Sa auzim de bine!
 

DeletedUser

Rog un moderator sa sterga! Nu cred ca avem nevoie de o noua tema pe extern destinata certurilor si jignirilor!
 

DeletedUser44130

Misca, misca de aici, daca si tu ai ajuns sa dai sfaturi...of of, hai 3, stai jos.
 

DeletedUser

Nu pot fi indiferent atata timp cat jignesti tribul din care fac parte ;)
MADMAX04

MADMAX04
Puncte: 3.033
Loc: 313
Inamici învinşi: 9.065 (284.)
Trib: Mvp s
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus