MASCA şi restul L29.

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41565

mda :) lasa skype'ule..ca se poate modifica scrisu...
sti .. nu imi pasa de ce crezi tu.. eu tiam dovedit ca nu e cum zici tu.. daca crezi bine daca nu iarasi bine dar iti dai cu presupusul si habarnai ce este in masca..:D
gandeste logic puteau sa-l pastreze in trib si sa-l inobileze din trib...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

auzi la mine,is 2 chestii....ori era pe sitter si a parasit tribul sa nu mai strice statistica...ori a iesit singur ca nu l'ati ajutat cu deffence...1 din doua :)...

nu ai ce sa'mi dovesti mie nimic,dar asa ca fapt divers am zis..ca va uitati la statistici :)
 

DeletedUser41565

sincer deaia numai pot eu de statistici ....si credema ca avea deff.... el mai avea doar 6 fake-uri de la maximus care erau trimise pe 6 sate deale lui ..:)) a trimis fake-uri de pe 2 sate pe 6 ale lui... a fost bun la faza asta , atatea atacuri mai avea el... dar asa a decis el...
oricum masca are razboi cu: Blood ... Fum?...ATC....Spor....si cu Patria dar nedeclarat...deci de ce sau pus toti pe masca'? inseamna ca le stie de frica...
cei din fum... recruteaza din masca .. asa vor ei sa ii invinga..
oricum vedeti ca in spor sunt cam multi ciripitori>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ne este frica de voi? :))...ma da voi de unde naiba ati iesit...toti no'name si pe extern cei mai mari batmani :)

mergeti si puneti'va mastiile :))..ca sunteti de toata jena
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D:D da da buni rau.
La ce ?
Ca la triburile nu sunt ,au adunat toate ciurucurile sa faca si ei un nou mamutel acolo.
:D:D:D:D:D:D:D

Daca faceti cafea ** poate va primesc sa imi aduceti cafea
 

DeletedUser41565

ne este frica de voi? :))...ma da voi de unde naiba ati iesit...toti no'name si pe extern cei mai mari batmani :)

mergeti si puneti'va mastiile :))..ca sunteti de toata jena
in primu rand nu am zis ca eu fac parte din masca... deci nu poti spune "de voi" in al doilea rand mai bine uitativa la voi..ca debea sunteti in stare sa faceti fata... eu zic un simplu adevar.. masca se bate pe toate fronturile sporu cu cine se bate inafara de masca...ati reusit si voi sa luati cateva sate de la cei inactivi si cu mai putina experienta din zona voastra si gata ...
 

DeletedUser9858

:D:D:D:Dalooo ai cu cafeaua????

puneti masca de batman si vino odata cu cafeaua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

daca nu apartii de Masca atunci mucles...de ce iti bagi nasu? :)

plus de asta stai linistit ca stam binisor in razboiul cu el...numa de la inactivi am luat sate :) ceea ce ii foarte bine,pe jucatorii mai experti ii lasam celor din Fum si care se mai bate cu masca :))))
 

DeletedUser41565

daca nu apartii de Masca atunci mucles...de ce iti bagi nasu? :)

plus de asta stai linistit ca stam binisor in razboiul cu el...numa de la inactivi am luat sate :) ceea ce ii foarte bine,pe jucatorii mai experti ii lasam celor din Fum si care se mai bate cu masca :))))

nu apartin de masca dar asta nu inseamna ca nu cunosc acolo si stai linistit cunosc si in spor foarte multi jucatori .. aici vati dat singuri de gol ca voi fara fum ati fi prastie pe lumea asta...nu ati fost in stare sa recuperati cateva sate la organizatul de ieri ...=)) se trimitea sprijin de la voi din trib uita sa-l retraga si se ataca tot de la voi sunteti buni ma ..
 

DeletedUser30628

nu apartin de masca dar asta nu inseamna ca nu cunosc acolo si stai linistit cunosc si in spor foarte multi jucatori .. aici vati dat singuri de gol ca voi fara fum ati fi prastie pe lumea asta...nu ati fost in stare sa recuperati cateva sate la organizatul de ieri ...=)) se trimitea sprijin de la voi din trib uita sa-l retraga si se ataca tot de la voi sunteti buni ma ..

daca apartii de spor :)) inseamna ca nu stii ce sa intamplat ieri la organizat :))...

asa ca mucles ;)...si daca te uiti stam binisor noi in statistica cu Masca...ce intra Fumu in treaba asta??? ei sunt cu treaba lor,noi cu treaba noastra...nu am dat nici un organizat impreuna din cate stiu eu pana acum...asa ca ciocu mic si joc de glezne
 

DeletedUser9858

si acum o dedicatie de la frizerul din peru pentru baietii din masca in special pentru regina2

Partener de discuţie Frizeru din Peru
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

[1] [2] >toate<
Frizeru din Peru astăzi la ora 20:11
Vad eu daca dobitocul mi-a facut tiket :D

Mesajele acestea au fost trimise de către Frizeru din Peru mai departe.
Frizeru din Peru astăzi la ora 19:55
Fa-mi si o clisma la testicole ca nu ma deranjeaza .Ce-s cu amenintarile astea pe capul taui ca-mi faci tiket?Tu vrei sa ma pis pe tine cu presiune si sa-ti dau foc?! Sa sun la pompieri si sa tin linia ocupata ca sa arzi ca soarecele oparit? :))))
Ia si fa-mi tiket ,nah ca ai motiv :D
regina2 astăzi la ora 19:53
te inseli, aia care vor la noi de ce nu stiau?
si multi alti carel critica, crezi doar tu mi-ai raspuns?
ai grija cu cuvintele alea de subsol ca-ti fac tichet.
Frizeru din Peru astăzi la ora 19:50
Ce dreacu iti veni s ama deranjezi pe mine cu aberatiile tale in ultima zi din saptamana?!!! Nu puteai sa ma eviti?!!! Te-ai stricat la burta de imi dai asa mesaje vechi?!! Sincer te-ai obosit degeaba ca toata lumea din trib stie de discutia aia .Asa ca ai muncit si fara folos ....HAHAHAHA
Frizeru din Peru astăzi la ora 19:47
Dra ca sa nu fi suparat , iti promit ca le citesc cand ma cac .Putin mai tarziu .Sa ma asez confortabil pe buda si sa vad ce primejdie mare esti !!!!:)))
regina2 astăzi la ora 19:46
:))))
Frizeru din Peru astăzi la ora 19:45
Fugi mah de-aci pana nu te bat :D Crezi ca eu am timp sa citesc toate baliv ernele tale?!!!!
regina2 astăzi la ora 19:34
ce a facut dus cu pluta.. (ciura) sa speriat si a dat bir cu fugiti?
daca ramanea in joc il inobilam ultimul la fel ca pe 21 avea inca destul timp sa mai joace:))
sa vedeti si voi ce vocabular frumos are intemeetorul vostru si cat de superior si plin incredere este)

regina2 03.07.12 15:36
salut
din cate am inteles nu ai Id de skype, te rog (daca nu-ti cer prea mult) sati faci un id de skype si sa discutam problema expusa pe forum voce pe kcype, iti ia doar 5 minute poate chiar mai putin sa-ti instalezi skype-ul.
e pacat de vorbele aruncate la suparare pe forumul comun si cred ca putem discuta calm si civilizat ca sa rezolvam problema.

din cate stiu eu noi am fost chiar si colegi de trib prin alte lumi unde tu jucai cu ID-ul Cristian Ciura Octav si daca nu ma insel esti din Cluj, esti de-al lui matzz**.

promit ca nu te tin mult, doar pana-ti expui problema iti dau un raspuns si cu asta sa incheiat daca nu vei sa mai ramai sa ** cu noi.

dus cu pluta.. 03.07.12 15:37
ti minte ce ti-am zis eu pe l24 cand ai plecat din Spor in TLS?

regina2 03.07.12 15:38
sincer nu mai tin minte

dus cu pluta.. 03.07.12 15:40
Ca daca te mai prind pe vreo lume,te-am ars..in momentul de fata,esti ultimul jucator de pe harta cu care as vrea sa negociez ceva..esti un om de 2 lei si nicio discutie nu va schimba asta..

regina2 03.07.12 15:47
auzi eu ti-am ** frumos dar din cate vad io tu nu ai avut nici o clipa intentia sa negociezi cu cineva.
imi spui ca sunt de doi lei, nici macar nu ma cunosti si faci niste afirmatii nu prea placute la adresa mea.
legat de lumea 24, daca bine-mi aduc eu aminte si acolo ca si aici "triburile" erau tot un joc si fiecare dintre noi si-a urmarit interesul pe zona lui iar in zona mea poate-ti aduci si tu aminte nu prea va interesa ce se intampla.
eu de obicei nu port pica la nimeni cand e vorba de joc, acum ramane la aprecierea ta daca vrei sau nu sa mai discuti cu noi.

dus cu pluta.. 03.07.12 15:51
Am avut intentia de a discuta cu cineva,ceea ce am si incercat sa fac..in prima faza,am facut-o pe privat,iar in centrul discutiei era un alt jucator din anonym recrutat de voi..dupa ce a fost concediat,am zis ca de acuma nu se mai intampla,si s-a intamplat..nu am de gand sa negociez pe privat pentru fiecare jucator in parte doar pentru ca nu stiti cum se conduce un trib

Pe l24 nu ti-ai urmarit nici un interes..ai iesit din trib si ti-ai atacat toti fostii colegi slabi din zona...pentru mine asta e suficient pentru a te putea cataloga..si daca nu ma insel,nu a fost singurul episod..a mai fost ceva si pe l21,dar nu mai tin minte exact

regina2 03.07.12 15:59
nui vorba de a negocia separat pt fiecare jucator, mai degraba in acest fel sar crea o legatura mai puternica intre triburile noastre si poate ai intra mai des in discutii cu noi cunoscandune altfel decat prin mesaje, mesajele sunt tipul de comunicare la rece iar prin skype ti se transmite un altfel de mesaj si unde poti simti emotia sau chiar caracterul celui cu care stai de vorba.
eu sunt sigur ca fiecare problema s-ar fi rezolvat mult mai repede si pe un ton mult mai calm.
in L21 este adevarat ca si acolo vam atacat dar eram dusmani in acea lumesi eram chiar in granita.

dus cu pluta.. 03.07.12 16:04
N-am avut nicio secunda intentia de a evita discutiile despre care vorbesti tu..skype nu-mi fac din principiu,de 4 ani de zile..prefer sa vorbesc pe joc..o faceam cu drag pe joc daca aveam cu cine..stiati foarte bine ca multi jucatori din zona noastra nu trebuiau recrutati,dar ati facut-o pentru puncte..indiferent ca e vorba de forum sau de skype,problema e aceasi iar voi nu aveti un raspuns la ea,pentru ca nu exista unul..nu ve-ti renunta la jucatorii respectivi oricum s-ar pune problema..


Ideea era urmatoarea si trebuia sa stiti asta..in momentul in care blochezi dezvoltarea unui trib cu recrutarile tale,deznodamantul e clar..nu ma intereseaza cum o intoarceti..daca aia nu zboara,noi nu avem unde sa ne dezvoltam si nu ramane decat sa ne batem

regina2 03.07.12 16:11
eu iti spun sigur ca orice se poate rezolva la fel cum la orice problema se poate gasi un raspuns multumitor pt ambele tabere, eu sunt om matur si din cate stiu si tu, am o varsta si un cuvant care nu-mi place sa mi le murdaresc si de aceia continuu sa-ti spun ca nu exista nimic la care sa nu-ti pot da un raspuns multumitor.
am inteles skype nu-ti faci din principiu dar messenger tot tre sa ai, eu tin foarte mult la discutiile voce.
am ajuns la cocluzia ca discutand voce totul se expune mult mai clar,mai rapid si fiecare parte pleaca mult mai multumita din acea discutie.

dus cu pluta.. 03.07.12 16:14
nu vorbesc pe voce si nu ascult la boxe cum vorbeste cineva cu mine..ascult muzica si ma uit la tv..daca vreti,intr-o conferinta pe mess intru

regina2 03.07.12 16:19
daca nu vorbesti voce nu are rost sa ne tocim degetele acolo ca putem la fel de bine si aici, pacat insa ca refuzi acest tip de discutie, nu stii cat de mult se pierde de fiecare parte.
spune-mi despre ce jucatori este vorba ca sun pe zona mea ,si o sa verific personal pe ce zona suntsi te asigur ca daca-s in zona voastra vor fi dati afara.

o sa ** cu cel care ia invitat sa vad si de ce a facuto.

dus cu pluta.. 03.07.12 16:29
lu29
gabif
Spoki

Nu-s adeptul unor astfel de convorbiri..jocul e joc si trebuie sa ramana aici,din punctul meu de vedere

regina2 03.07.12 16:32
ok
o sa verific cine ia invitat si diseara in jur de ora 23 iti dau un raspuns.
singurul cu care nu sunt de acord care stiu sigur ca-i mult mai sus si decat mine este Spoki.

dus cu pluta.. 03.07.12 16:33
Spoki (349|527) K53

regina2 03.07.12 16:35
da am vazut, sunt 3 sate dar celelalte sate sunt departe de ele si nu cred ca va incurca cu ceva.

dus cu pluta.. 03.07.12 16:36
da,corect..pe alea le-am vazut initial si m-am hazardat

regina2 03.07.12 16:37
ok
revin mai tarziu.

regina2 03.07.12 21:52
salut
ai timp sa discutam?

regina2 03.07.12 22:48
http://twsmap.com/mapservice/ro29?&...=500&centrey=500&fill=000000&grid=1&kn=1&bm=1

dus cu pluta.. 04.07.12 00:53
acuma am ajuns acasa

regina2 04.07.12 05:40
eu azi voi fi plecat si o sa las sitter care nu-ti va raspunde, in proportie de 90% sa rezolvat problema noastra, lu29 va fi dat afara dar tre sa discutam si diplomatia dintre triburile noastre care din cate am inteles de la absurd mind trebuia sa se fi discuta deja.
ese momentul sa ne clarificam si noi diplomatia cu vecini, diplomatie care pana acum nu prea a existat si neam batut cu toata lumea din jurul nostru, sper sa ma intelegi ca si noi tre sa ne stabilim o directie in care ne indreptam si din aceasta cauza tre sa stim sigur daca lucrurile sunt "albe sau negre" in aceasta zona.
asta este singura noastra cerinta.

o zi placuta si ne auzim diseara.

regina2 04.07.12 21:15
am revenit, astept raspusul tau.

dus cu pluta.. 05.07.12 11:09
cum adica in proportie de 90%?ti-am cerut sa fie dati afara 2 jucatori,si a fost dat afara doar unul..conducerea ta m-a luat pe mine la vrajeala pe forum cand eu ma chinuiam sa-mi argumentez punctul de vedere..Diplomatia noastra va consta in Razboi..

O zi buna

regina2 05.07.12 11:20
atunci putem recruta linistiti si in zona voastra, jucatorul dat afara va venii inapoi si vor mai veni si altii.
folosesti cuvinte cam mari pt cum te prezinti ca om si felul in care-ti respecti tu cuvantul.
in proportie de 99% stiam ce va urma dar dupa cum stii tu eu cu inca 3 jucatori ti-am mai demolat un trib pe L21 si
o sa til demolez si pe asta iar cand vom ajunge la tine vei da stergere cont cum ai facut si acolo pe motiv ca nu mai ai timp de joc.

ai putea foarte usor sa-ti atribuii tie cuvintele josnice pe care ni leai adresat noua atact in mesaje cat si pe forum.
o sa-ti fac si un tichet sa vedem ce vor zice admini de felul in care **.
 

DeletedUser41565

daca apartii de spor :)) inseamna ca nu stii ce sa intamplat ieri la organizat :))...

asa ca mucles ;)...si daca te uiti stam binisor noi in statistica cu Masca...ce intra Fumu in treaba asta??? ei sunt cu treaba lor,noi cu treaba noastra...nu am dat nici un organizat impreuna din cate stiu eu pana acum...asa ca ciocu mic si joc de glezne
uimestema..=)) cate fulluri ati dat fara berbeci=)))) ? au fost 9-10 fulluri de atac sparte nici unu nu a avut berbeci mai facetiva si voi berbeci(astea fara berbeci + celelalte fulluri care au avut niste berbeci dar degeaba=)) ia intreabal pe cocolino cat atac sia spart ... oare la fel.. gold1? + trupe de deff

chiar conteaza numele meu:)) ?
 

DeletedUser9858

uimestema..=)) cate fulluri ati dat fara berbeci=)))) ? au fost 9-10 fulluri de atac sparte nici unu nu a avut berbeci mai facetiva si voi berbeci


zi mei cum te numesti pe joc sau iti este un pic frica??:rolleyes:

Sa afle lumea ca de fapt esti batman cu cafeaua))
 

DeletedUser30628

zi mei cum te numesti pe joc sau iti este un pic frica??:rolleyes:

Sa afle lumea ca de fapt esti batman cu cafeaua))

lasa'l bre :)) ca asa is tot batmanii...super tari in spatele jocului :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus