MASCA şi restul L29.

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Cine mai e si varcolacu asta? E luna plina si nu stiu? Mascatilor sa vad miscare, sau iesiti ca ne plictisim cu razboiul asta.
 

DeletedUser30628

se scrie "sunt" nu "is" asa se vorbeste prin satucurile din tg. mures?
"de acea"

da scriu cum vreau eu bre...care ii problema ta? :)) scriu si invers daca mi se ridica paru pe mine...nu trebuie sa te doara capu pe tine cum scriu eu...ma fac inteles??? ce imi trebuie mai mult? :))

hai pasli batmane :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

SMILEYX.........care iti este numele de joc?!

Nu beau cafea.......o bere rece ar merge......dar minorilor....interzis...asa ca nam cu cine sa beau.

ma da ce imi place numele tau :)) tot asa te cheama si in buletin ? oare la ce s'au gandit parinti tai cand ti'au pus numele asta =))
 

DeletedUser

Hai gata ca deja ma plictisesti.....cand termina scoala....cautama sa mai discutam.....pana atunci....vezi ca te cauta mami cu lapticu cu gris.
 

DeletedUser9858

pai de jumate de ora le tot zic :


ADUCETI MA BATMANILOR CAFEAUA ODATA!!!
 

DeletedUser29445

In loc de "..." nu poti sa pui si tu o ","? Bine ti-a mai zis nenea piter.
 

DeletedUser9858

Hai gata ca deja ma plictisesti.....cand termina scoala....cautama sa mai discutam.....pana atunci....vezi ca te cauta mami cu lapticu cu gris.


Daca esti asa mare si bun la joc de ce ai luat numai de la inobilari interne si doar 2 sate amarate cand a atacat tot tribul inaintea ta?
 

DeletedUser

Hai gata ca deja ma plictisesti.....cand termina scoala....cautama sa mai discutam.....pana atunci....vezi ca te cauta mami cu lapticu cu gris.

:)) aolo in ce hal vorbeste asta =)) mai si corecteaza pe alti , ma frate vrei sa imi cumpar dictionar de araba numai sa vorbesc cu tine ?
hai dute si cauta'ne prin parc ,vezi daca suntem pe acolo :))
 

DeletedUser29445

Interne?:)) bune alea, macar ai facut niste puncte :p. Am luat si eu interne dar nu am avut norocul tau.
 

DeletedUser

se bate cu barbarii :)) ce zici rere pe cine pariezi pe barbari sau pe pricajitu asta , necajitu pardon :))
 

DeletedUser30628

Inamici învinşi: 1.735.009 (42.)

Inamici învinşi: 813.527 (195.)

am jumatate punctaju tau...si cred ca la oda stau mai bine ca tine...poate pe cand voi avea punctaju tau o sa am dublu oda ta...

asa ca esti copil mic si necajit,ti se potriveste numele :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus