MASCA şi restul L29.

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce sa mai aduca ... i'a expirat termenu la pc :)) l'a luat tas'o la bataie cu furtunu =)) daia e mic si necajit in fiecare zi ..mancai'as bomboana de pe coliva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

da nenea "skipe" nu se prezinta si el ca face pe batmanul pe aici , si zice ca e din spor

pis pis pis
hai pisoaias
zine numele tau
Te-ai speriat asa tare?:rolleyes:
 

DeletedUser

nici skype nici pricajitu ... hai ma unu :)) vrem cafeaua , 4 cafele
eu vreau cu 2 plicuri de zahar si 2 cuburi de lapte
lu piter sa ii faci goala cu 5 lingurite de cafea ,ala e mai amar in felu lui :))
lu rere putin mai dulce
si smyley cu vrea el , nu il cunosc , da fai si lui ca e baiat de treaba
 

DeletedUser41565

nici skype nici pricajitu ... hai ma unu :)) vrem cafeaua , 4 cafele
eu vreau cu 2 plicuri de zahar si 2 cuburi de lapte
lu piter sa ii faci goala cu 5 lingurite de cafea ,ala e mai amar in felu lui :))
lu rere putin mai dulce
si smyley cu vrea el , nu il cunosc , da fai si lui ca e baiat de treaba
va fac 4 cafele stai sa ma duc la baie sa aveti ce bea ....:D si daca vreti va fac si pranzul daca naveti ce manca:D
 

DeletedUser29445

Mare glumet mai esti si tu. Din ce gaura de sarpe ai iesit? Sau din ce canalizare ai iesit?
 

DeletedUser

va fac 4 cafele stai sa ma duc la baie sa aveti ce bea ....:D si daca vreti va fac si pranzul daca naveti ce manca:D

asa faci tu deobicei dimineata cand nu ai o chiftea in burta :)) ce vrei mai exista si romani dastia care baga pe gura ceva , scot la baie ce a mai ramas , apoi baga in gura ... sa nu se piarda resursele romaniei =))
bine ca ne spui ... hai fugi si procura'ti hrana pentru maine dimineata ... fai pacheteleu si lu pricajitu :(daca nu va ajunge va mai dam si noi ca suntem 4 :))
 

DeletedUser30628

S'au mascat astia bre :D:D:D...numa resturi mai mananca si pe acasa :))...
 

DeletedUser

pai eu ce zic frate sa le dam si noi o mana de ajutor :)) ,,, bagam mult in noi si ce iese la baie le dam si lor sa puna la borcane pentru Craciun sa aibe ce sa puna pe masa :))
 

DeletedUser41565

jorj-arpenthor ma esti multumit?
hai ca aveti niste glume .. radeti doar voi:D vorbim pe forumul tribului ..bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vi s'au terminat cuvintele pe limba romana ? aveti limita la ele pe zi =))
200 cuvinte sau cate aveti in vocabularu vostru zilnic?
oricum sa stiti ca am descoperit problema voastra de tot urlati atat pe forum ... si am decis sa va ajut :)) ce zici rere facem cheta ... piter nu se baga la ideea mea .. a zis ca el nu da din casa
 

DeletedUser30628

lu ala i'am dat eu deffence :))...dar nu cred ca ii ala :p...nu apartine de Spor ;)
 

DeletedUser41565

vi s'au terminat cuvintele pe limba romana ? aveti limita la ele pe zi =))
200 cuvinte sau cate aveti in vocabularu vostru zilnic?
oricum sa stiti ca am descoperit problema voastra de tot urlati atat pe forum ... si am decis sa va ajut :)) ce zici rere facem cheta ... piter nu se baga la ideea mea .. a zis ca el nu da din casa
ma tu crezi ca eu ma pun la mintea ta si sa comentez glumele voastre de ... ? doar atat stiti sa faceti ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus