Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dar au avut alianta cu Clasic acum ceva vreme ...insa ei erau recrutau de la dusmanii clasicului si culmea nici nu au vrut sa-i concedieze pe acestia la solicatarea clasic, au preferat sa tina acei doi trei jucatori cu multe puncte pe atunci atunci in detrimentul aliantei.Invatati ca o alianta nu se face doar pentru a urmari un scop anume ci implica si anumite obligatii si responsabilitati care trebuie respectate pana la sfarsit.

Despre anonim am spus tot acum multa vrme ca nu o sa aibe viitor din momentul in care au invitat jucatori ca analyzer si capipatrati.
Anonymii au innobilat-o intern pe eva ,care le-a atras atentia despre caracterul celor doi :)...asta ca sa vedeti ce conducere au avut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Illusion pe ce lumea ai mai jucat? Da un mesaj pe joc. PM
 

DeletedUser5151

eu nu prea inteleg de ce se agita asa de mult Frizeru. El nici nu joaca pe lumea 29.
 

DeletedUser29445

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
2376 Frizeru din Peru Spor 26 1 26


are cont? deci joaca :))
 

DeletedUser5151

corect, a inceput sa joace... Ai dreptate . Dar parca era mai bine clasat la 26 de puncte.

Frizeru din Peru
Puncte: 69
Loc: 9781
 

DeletedUser40602

ii place la frizer cifra 69. da nu ati pus si inamicii invinsi :-"

Puncte: 69
Loc: 9784
Inamici învinşi: 281.483 (620.)
 

DeletedUser41960

Our friend mister Frizeru play very well. He is very good player but ... in this period of time he is very very bussy with all his movies.
He received an invitation from Chanes festival ....
(wait 20 sec + turn the sound on)
Frizeru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corect, a inceput sa joace... Ai dreptate . Dar parca era mai bine clasat la 26 de puncte.

Frizeru din Peru
Puncte: 69
Loc: 9781

Primiti felicitarile mele . Sa mor de nu va stimez pt cum m-ati aranjat .Nu va port ranchiuna sau dusmanie . Cum e vorba aia!!?!! Mici si ai dreacu,nu? Aia sunteti voi bre . Felicitari inca o data ,m-ati lucrat frumos.Acum am ajuns si eu acasa . Nu ma gandeam ca va organizati asa de bine . uite domne, un trib mic care merita aplauze . Daca cineva din triburile mari se vor gandi sa recruteze ,ii recomand . Mie mi-au placut . Nu stiu cat vor rezista ei in fata triburilor mari daca or sa vrea in aceiasi formula dar ce trib pune mana pe ei ,va face afacere buna .
Bravo mah.
 

DeletedUser

Am sters contul deja . Am jucat destul,Gaby89 stie cel mai bine cat joc eu si de ce :D
 

DeletedUser41960

mister HAHAHHHHAHAHA ...
GO BACK AND READ MY LAST MESSAGES
 

DeletedUser

Nu ca nu mai stiu parola :D
Stii filmele alea de spionaj in care agentii care au de executat o misiune primesc instructiunile pe un suport care se autodistruge la scurt timp?! Ehehe ,asa e si la mine cu conturile : Cand sterg unul, inainte ii schimb parola sa nu mai poate fi recuperat .
Cine dreacu mai stie pe ce taste am apasat eu la nimereala cand am schimbat parola? Contul s-a autodistrus ...hahaha
 

DeletedUser41960

so that's mean you will never see me naked. .... i let you a picture
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus