Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40999

:))
laola0.gif
 

DeletedUser

Capillati,nu te cunosc si nici doresc,dar vad ca esti lipsit de scru****.
1.Tot o dai cu gramatica.ia sa te vad.
Zi-mi te rog o fraza din 2 propozitii care sa aiba un verb tranzitiv care face parte dintr-o subordonata concesiva folosind un complement circumstantial de loc si un gerunziu.
Cred ca ori ai trait intr-un cartier sau o zona slaba din punctul de vedere al contingentului si potentialului intelectual ori ai reusit performanta de a iti crea relatii de prietenie doar cu agramatii poporului;(cei care ii sunt prieteni:sa nu va suparati,e o presupunere)
e singura explicatie posibila prin care ai ajuns sa iti supraestimezi in asa hal calitatile si sa le subminezi pe ale altora.
2.Nevoia vadita de a te exprima,de a incerca sa iti tot pompezi abundenta de idei e penibila.
Nimeni nu este interesat de debitul de cuvinte care il depaseste pe cel al Dunarii.
Si crede-ma,toti putem sa facem ce faci tu,dar intrebarea e:se merita oare?
Oscilezi ca o femeie in dificultate,zici ceva dupa care treci imd la o alta stare..

Prieteneste iti recomand sa te calmezi,caci din punctul meu obiectiv de vedere nu ajungi nici macar la calcaiele asa zisului zidar de care tot pomenesti.
Iar la sfarsit,daca imi vei veni cu un argument de genul ca lipsa ta de scru**** e justificata de faptul ca nu iti pasa de altii,intrebarea care ar trebui sa ti-o pui ar fi : "Atunci de ce faci show in fata oamenilor,oameni de care aparent nu iti pasa?"
PS: ultima propozitie e scrisa pe baza unei presupuneri;daca nu va fi asa ,a nu se lua in considerare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

valeu muicaaa...cate razboiae pe lumea 29 si nimeni nu se bate cu pumnul in piept ca e mai tare-n statistici:))
 

DeletedUser

Capillati,nu te cunosc si nici doresc,dar vad ca esti lipsit de scru****.
1.Tot o dai cu gramatica.ia sa te vad.
Zi-mi te rog o fraza din 2 propozitii care sa aiba un verb tranzitiv care face parte dintr-o subordonata concesiva folosind un complement circumstantial de loc si un gerunziu.
Cred ca ori ai trait intr-un cartier sau o zona slaba din punctul de vedere al contingentului si potentialului intelectual ori ai reusit performanta de a iti crea relatii de prietenie doar cu agramatii poporului;(cei care ii sunt prieteni:sa nu va suparati,e o presupunere)
e singura explicatie posibila prin care ai ajuns sa iti supraestimezi in asa hal calitatile si sa le subminezi pe ale altora.
2.Nevoia vadita de a te exprima,de a incerca sa iti tot pompezi abundenta de idei e penibila.
Nimeni nu este interesat de debitul de cuvinte care il depaseste pe cel al Dunarii.
Si crede-ma,toti putem sa facem ce faci tu,dar intrebarea e:se merita oare?
Oscilezi ca o femeie in dificultate,zici ceva dupa care treci imd la o alta stare..

Prieteneste iti recomand sa te calmezi,caci din punctul meu obiectiv de vedere nu ajungi nici macar la calcaiele asa zisului zidar de care tot pomenesti.
Iar la sfarsit,daca imi vei veni cu un argument de genul ca lipsa ta de scru**** e justificata de faptul ca nu iti pasa de altii,intrebarea care ar trebui sa ti-o pui ar fi : "Atunci de ce faci show in fata oamenilor,oameni de care aparent nu iti pasa?"
PS: ultima propozitie e scrisa pe baza unei presupuneri;daca nu va fi asa ,a nu se lua in considerare.

pai sa vedem:
1. stiu sa ma exprim corect gramatical, nu sunt doctor in gramatica :) bravo tie daca esti tu ;) n-am nevoie, din pacate pentru atentia ta muribunda, sa-ti dovedesc tie nimic, pana acum n-am avut tangente unul cu altul da putem avea, e forumul destul de mare!
2. cum sa-ti explic eu tie, sa folosesc rime pentru sepepei ca sa "pricepe" si ei ? eu pur si simplu am lovit in unii care au lovit in mine. nu eu am inceput conflictul, dar la dracu, daca tot l-au inceput ei, de ce sa nu-l termin eu ? :) sper ca ai reusit sa ma urmaresti pana aici, daca ai probleme, ridici 2 degete si iti explic tot ce n-ai inteles pana acum ;)
3. imi cer scuze daca scriu prea multe cuvinte si nu esti tu in stare sa le citesti pe toate, dar daca tot te dai doctor in gramatica, poate ar trebui sa nu te plangi cu privire la acest aspect marunt ? zic si eu, nu dau cu paru` ;)
4. ai fost cumva in maretul trib blacks, care practica innobilari interne si apoi ai fugit la fum sa nu-ti ia baietii satele ? din nou, intreb, nu dau cu paru`, nu-ti cunosc situatia exacta.

p.s. sa fim seriosi, daca vreodata kimo imi ajunge la genunchi din punct de vedere al oricarui nivel vrei tu (gramatical, intelectual, financiar sau orice alt nivel!), eu imi fac sepuku si scapati de mine. pana atunci insa, ghinion, aici raman.
p.p.s. sunt destul de sigur ca sunteti extrem de putini aia care puteti face tot ce fac eu (ca tot vorbim de gramatica, mai corecteaza-te ca iti tradezi un pic de analfabetism aici). n-am nimic cu femeile, dar pana una alta, voi latrati in haita, eu va dau peste bot singur, vitejilor. nu ma plang, doar observ ;) punctul tau de vedere obiectiv nu prea e deloc obiectiv :)

*** cum ar zice fratii nostri europeni britishi de peste canalu` manecii de maieu, LATER EDIT:

Triburile.ro Profil Jucător: wizardsj (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni ~~SR~~ 27th April 2012 - 00:11:05 73
~~SR~~ Blacks 01st May 2012 - 14:11:33 692
Blacks Fum? 30th May 2012 - 17:10:41 59,650

mda :) viteazule. Cum mie nu-mi place ipocrizia, hai, ca la armata, stanga imprejur, pas alergator, mars!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

:D:D:D:D:DHai mei sef lasal pe baiat cu gramtica lui , pe kimo cu alea 200000000 de conturi suport ca orice jucator cu nume(grupuri de admiratori), zine ce informatii ai tu ca moare masca
 

DeletedUser

Vad ca tu tot cu ale tale ai ramas...astia restu numai sa se certe stiu..zici ca ar fi o gasca de femei pe stop :)

Daca ei cred ca e mai distractiv sa te certi decat sa vezi sanii unei femei atunci inseamna ca m-am sclerozat eu la cap :D
Ma amuza si ei cu cearta lor dar vreau sa vad CEVA INTERZIS :D
 

DeletedUser17308

pai sa vedem:
1. stiu sa ma exprim corect gramatical, nu sunt doctor in gramatica :) bravo tie daca esti tu ;) n-am nevoie, din pacate pentru atentia ta muribunda, sa-ti dovedesc tie nimic, pana acum n-am avut tangente unul cu altul da putem avea, e forumul destul de mare!
2. cum sa-ti explic eu tie, sa folosesc rime pentru sepepei ca sa "pricepe" si ei ? eu pur si simplu am lovit in unii care au lovit in mine. nu eu am inceput conflictul, dar la dracu, daca tot l-au inceput ei, de ce sa nu-l termin eu ? :) sper ca ai reusit sa ma urmaresti pana aici, daca ai probleme, ridici 2 degete si iti explic tot ce n-ai inteles pana acum ;)
3. imi cer scuze daca scriu prea multe cuvinte si nu esti tu in stare sa le citesti pe toate, dar daca tot te dai doctor in gramatica, poate ar trebui sa nu te plangi cu privire la acest aspect marunt ? zic si eu, nu dau cu paru` ;)
4. ai fost cumva in maretul trib blacks, care practica innobilari interne si apoi ai fugit la fum sa nu-ti ia baietii satele ? din nou, intreb, nu dau cu paru`, nu-ti cunosc situatia exacta.

p.s. sa fim seriosi, daca vreodata kimo imi ajunge la genunchi din punct de vedere al oricarui nivel vrei tu (gramatical, intelectual, financiar sau orice alt nivel!), eu imi fac sepuku si scapati de mine. pana atunci insa, ghinion, aici raman.
p.p.s. sunt destul de sigur ca sunteti extrem de putini aia care puteti face tot ce fac eu (ca tot vorbim de gramatica, mai corecteaza-te ca iti tradezi un pic de analfabetism aici). n-am nimic cu femeile, dar pana una alta, voi latrati in haita, eu va dau peste bot singur, vitejilor. nu ma plang, doar observ ;) punctul tau de vedere obiectiv nu prea e deloc obiectiv :)

*** cum ar zice fratii nostri europeni britishi de peste canalu` manecii de maieu, LATER EDIT:

Triburile.ro Profil Jucător: wizardsj (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni ~~SR~~ 27th April 2012 - 00:11:05 73
~~SR~~ Blacks 01st May 2012 - 14:11:33 692
Blacks Fum? 30th May 2012 - 17:10:41 59,650

mda :) viteazule. Cum mie nu-mi place ipocrizia, hai, ca la armata, stanga imprejur, pas alergator, mars!

Acum sa fim seriosi capilatti daca ai ajuns sa faci comparatii intre noi 2 pe forumul extern se vede cat de intelectual esti, legat de gramatica limbii romane nu sunt as dar nu ar trebui sa ma compari cu tine , am ajuns la starea materiala : ne'am controlat unul pe altu in buzunare sa vedem care sta mai bine?

Te dai rotund pe extern dar dai dovada de prostie mare , pe unu il inviti in spatele blocului exact cum faceam eu la 12 ani pe mIRC ,esti singurul care de la un joc numit triburile, unde nu ai realizat nimic ai inceput sa o dai in : eu am muschiul mai mare si buzunarul de la spate mai mare:)) asta spune de cata inteligenta dai dovada:)
 

DeletedUser

...

Este prima mea postare aici,dar nu ma mai pot abtine cand il vad pe acest capilati cat de penibil este.Du-te da-te smardoi in alta parte si lasa oamenii sa joace triburile linistiti.Esti bogat,bv tie,esti bazat bv tie,dar acesta este doar un joc si trebuie tratat ca atare.Nu ne intereseaza ce esti tu in viata reala si replicile tale de 2 copil de 15 ani.
 

DeletedUser38225

NU intentionez sa iau apararea nimanui, insa, capilati asta sau ce nume o avea, irelevant pt mine si pt marea majoritatea de pe acest forum, imi da impresia ca sufera.. e complexat de ceva.. cel putin pe triburi e complexat de nerealizarile lui si banuiesc ca se raporteaza la un jucator, care ,pertinent fiind, s-a gasit in masura sa ii dea peste nas.

pe scurt capilati, oameni de teapa ta se gasesc peste tot, lumea ii refuza la fel fiindca nu pot fi asimilati, ei fiind inutili pt sistem, deci baiat/fata bun/buna du-te si rezolvati problemele comportamentale si abia apoi iesi in lume..

Acuma arata-mi tu mie si la restu de pe forumul asta cat de destept esti tu si cat de limitati suntem noi :)
 

Deleted User - 556077

gata nu mai aveti cu cine va certa :)

la trimis raka la mare :d
 

DeletedUser38225

Pff si eram atat de nerabdator sa vad mesajul sau inteligent :(
 

DeletedUser

Un mesaj foarte inteligent cu siguranta :D
Oricum,forumul va fi mai trist fara el..
era un viteaz al intrigilor si al discutiilor tendentioase..
si l-au luat,l-au luat :((
sunt optimist,asa ca
astept reintoarcerea ta,cavalerule din Tir Na Nog!
Pana atunci,zbiara la perete :))
 

DeletedUser

Sa mor de-am vazut ceva!!! Poate am ratat dar cum nimeni nu se plange ca are capul spart, cred ca l-au trimis astia departe doar ca sa nu fie aproape :D
 

DeletedUser

Asta a fost manevra suspicioasa...doar asa ca sa nu se mai omoare astia intre ei..a taiat capul balaurului...dar las' ca-i creste 2 in loc :)))
 

DeletedUser

yap...nu meriti sa fii bagat in seama
asa ca ...nu stiu la ce mai pierdem vremea cu tine!
te incadrezi perfect la categoria celor care, desi o vorbesc...nu reusesc sa isi inteleg propria limba! RUSINE!!!
Ce penibil esti ... vi sa spamezi peste tot
Scuza-ma,dar nu mai comenta aiurea
Nu te mai baga in seama..crezi ca lumea se invarte in jurul tau?
hai lasa-ne,

Myrina în data de 29.06. la ora 15:07
buna :))sper ca ai atacat cu full atac......alfel o sa fiu dezamagita :))


Myrina în data de 30.06. la ora 13:23
aha :D
kimosabe în data de 30.06. la ora 13:16
cu frisca ai savurat?
Myrina în data de 30.06. la ora 12:24
buna:)) am savurat gluma :p

100.gif

se vede cat de speriata eram


Uiti cand mi-ai zis voce pe skype cand eu eram pe la contul meu 'spoki', la cafea : cosmin cred ca astia din Spor s-au vorbit cu clasic sa atace toti in acelasi timp"

ne vedem pe harta fetita . inca nu ai reusit pe ro29 sa iei un sat ca la carte? curatare+tren,fake-uri, etc ? inca le mai curata altii pentru tine :D ce face webul din om.
vezi ca mi-am tras co player de noapte sper sa nu dormiti acolo.
 

DeletedUser24374

Iti spun eu neme din ce cauza: S-au cocotat toti intrun zarzar ca elefantii si a venit drujbarul sa taie zarzarul. Cand a cazut pomul la pamant, au cazut si ei . Praf s-au facut de asflat ....hahaha

da mai frizerule dar ii o problema aci

nu e cum se zice ca anonym a cazut din cauza la spor,masca sau ce trib mai e pe harta
anonym a cazut din cauza la doi conducatori foarte buni...defapt 1 ca al 2-lea era de forma

deci nu te gandi la victorie ca nu spor sau masca ne-a scos :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus