Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Nu am nimic personal cu tine si nici nu iau apararea TSL-ului, dar tata jucatorii astia au facut ceva pe acest servar, plus pe .net unde sunt rang 1 ceea ce nu e la indemana oricui, practic tu vi aici si aberezi fara sa-i cunosti macar pe acesti oameni sau vrei sa-ti faci publicitate cu ajutorul lor, prin postarile tale dovedesti ca nu esti alceva decat o "piti" doritoare sa-si faca imagine, asta o faci doar pe harta, nu aici dand din gura


Pepsi Light.. Am demonstrat si pe .net si pe .ro de ce sunt in stare. Nu caut bagare in seama sau sa imi fac publictitate, stai linistit am destula publicitate. Nu imi place sa vad copii care se joaca cu puta in nisip venind pe extern si sa se bata cu pumnul in piept ca ei sparg si ca ei fac. Ca uite chiorul,schipul si handicapatul. Nu ei sunt un trib de maimutoi care sunt in plus pe lumea. Era vorba altuia mai bine mori decat sa traiesti degeaba. TSL rank 1 pe .net? Aici de ce nu sunt? Hai lasa-ti-ma cu TSL-ul vostru.. Un trib de 2 lei pentru mine. A.. si inca ceva nu eu am venit sa zic ca am experienta ca nu stiu ce ca nu stiu cum. Si daca sunteti asa de tari ia sa va vad cum va bateti cu ATC sau Spor.. nu puteti ca sunteti varza.
 

DeletedUser29445

Obsedatule zici de refugiati dar tu nu te uiti in ograda ta?mancate-ar ciuma


Triburile.ro Profil Jucător: Cotoiul cel bătrân (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Anonym 03rd May 2012 - 22:11:09 632
Anonym TSL 05th July 2012 - 17:09:49 126,826


Triburile.ro Profil Jucător: spike7you (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Anonym 27th April 2012 - 02:10:26 81
Anonym Nimeni 26th May 2012 - 15:13:11 13,751
Nimeni Anonym 26th May 2012 - 16:26:31 13,758
Anonym TSL 05th July 2012 - 16:11:27 128,823


Triburile.ro Profil Jucător: fighter **1** (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Anonym 29th April 2012 - 14:11:01 77
Anonym Nimeni 03rd July 2012 - 00:11:36 187,468
Nimeni TSL 03rd July 2012 - 01:11:43 187,468

Vrei sa mai adaug?

Coiotul cel batran e un jucator de nota 10 am jucat cu el pe 21. Voi il tineti sa se bata cu BARBARI! :))) praf mai sunteti=)))

Cat ma amuz cand vad cat de inculti sunteti.
 

DeletedUser29445

Aoleu soldovene, da numai in triburi din astea joci tu ? Care sunt decimate ? =)))
Prostolea, cum ti-am zis, iti repet, nu mai te baga in treburi de oameni mari ...Esti un nimeni ...tristule..
Nu suntem pt ca ne relaxam, suntem in vacanta aici..Mai radem de tzranoi prosti ca tine :).
Dar tu de ce esti in triburi care se destrama, mereu si mereu ? Poate ca esti pardaf ?
Clanta, da-i ma o clanta lu asta si hai sa mergem...


Copil facut din flori, altceva decat Moldovene,puta mica, tristule, taranoi, pardaf, s.m.d. nu stii?

Daca incepe un moldovean sa te injure tii minte toata viata si in primile 2 saptamani ai cosmaruri. Cand mananci supa iti tremura mana mai ceva ca atunci cand te satisfaci.
 

DeletedUser

Crede-ma dejectie de copil, ca am un vocabular de nu a auzit tot neamu tau de incestuosi...
Incearca sa editezi un post, nu sa faci triplu post...atrofiatule...
Ne bucuram rau ca un cacarez ca tine, ne considera de 2 lei...din pacate emani prostie cu orice cuvant pe care il zici...Nu inteleg ce ai cu ATC si Spor, uite lasa ca venim spre voi, sa vedem ce stiti sa faceti. Tu m-ai convins, manaci rahat cu 2 maini :)
 

DeletedUser29445

:)) alte texte mai bune nu ai ?
Daca incep sa te injur si eu imi iau ban iarasi 2 ani .. nu de alta.

Daca tu te crezi matur si intelectual, tin sa te dezamagesc si sa te informez ca mai multe clase are trenul decat tine. Si te astept cu mare drag. Dar vezi ca trebuie sa treci de ATC :) Manca-te-ar buna neagra :D
 

DeletedUser41613

Pepsi Light.. Am demonstrat si pe .net si pe .ro de ce sunt in stare. Nu caut bagare in seama sau sa imi fac publictitate, stai linistit am destula publicitate. Nu imi place sa vad copii care se joaca cu puta in nisip venind pe extern si sa se bata cu pumnul in piept ca ei sparg si ca ei fac. Ca uite chiorul,schipul si handicapatul. Nu ei sunt un trib de maimutoi care sunt in plus pe lumea. Era vorba altuia mai bine mori decat sa traiesti degeaba. TSL rank 1 pe .net? Aici de ce nu sunt? Hai lasa-ti-ma cu TSL-ul vostru.. Un trib de 2 lei pentru mine. A.. si inca ceva nu eu am venit sa zic ca am experienta ca nu stiu ce ca nu stiu cum. Si daca sunteti asa de tari ia sa va vad cum va bateti cu ATC sau Spor.. nu puteti ca sunteti varza.


Poate esti jucator bun nu zic ca nu, doar ca eu personal nu am auzit de tine si joc de vre-o 4 ani jocul asta, spui ca TSL-ul e trib de 2 lei ca iau barbare, dar patria ce e ? trib mamut care recruteaza tot ce prinde, adica din punctul meu de vedere tot respectul pt TSL ca sunt unitii si par si oameni seriosi care nu cred ca au plecat "cu cortu" din trib in trib sau sa cerseasca odiplomatie, cat despre ce zici tu de razboi cu spor si atc, din pacate pe .ro multi confunda curajul cu prostia, parerea mea
 

DeletedUser29445

Daca vrei iti fac o lista cu conturile mele ca sa te documentezi. TSL pentru mine sunt egal cu 0. Uitate mai sus ca am postat refugiati, sau aia nu's refugiati. Sunt Carturari.
Trib mamut e ala de pe L7 sau L8 care a avut peste 1000 de jucatori. Patria recrutateaza, face selectie ce e rau ramane la innobilat ce e bun ramane. Dar na TSL ar trebui sa stie, sau ei intra 100 si raman aceeasi de la inceput pana la sfarsit! Barbari ii mai salveaza. Uniti ca nu au avut razboi cu nimeni, sau inchis si stau la caldura acum. Cand o sa se bata si ei cu un trib atunci sa ii vad pe aici. Curajul cu prostia nu il confund, ce au facut mascati nu vezi mereu(doar 88 pe 21 dar aveau un aliat Cent) Mascati stiau ca nu rezista dar macar sau tinut bine in clasament destul timp. TSL= trib de barbari.



#1 Barbar 439 cuceriri 32,76%
acum o saptamana era 29 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adevarul e ca patria e o adunatura de resturi, in nici un caz un tot unitar. Daca constientizeaza ca n'au sanse de viitor decat daca se imprietenesc fortat, e bine, pentru ei.
 

DeletedUser41757

Pe lumea 21 URSS-ul a rezultat prin fuziunea celor din Fratia si Regal, asta pentru cultura generala a celor ce vorbesc doar sa nu taca. S-a facut o singura academie cu scopul de a fi selectati cei buni intr-un singur trib pentru ca n-aveai de unde stii cine e bun si cine nu doar asa, la o aruncatura peste contul sau.

Acele 2 triburi aveau razboaie cu 3 triburi de top 5 daca tin eu bine minte. Era vorba de 88, CENT si la un momentdat au intrat si cei din REV in hora. Ei bine s-a rezistat foarte bine si intr-o luna, poate doua URSS-ul a recuperat 3-4 milioane de puncte (daca nu cumva mai multe) in raport cu 88-ul care era pe primul loc atunci. Acest URSS care ziceti voi ca nu a facut nimic, poate acum inchideau lumea daca cei din 88 nu se ocupau de magarii. Eram in conducere, ce-i drept am primit destul de tarziu drepturile, dar un trib atat de organizat ca acela nu intalnesti la orice pas. RRtfk, cavalleras si gauthier au reusit sa tina motivati un grup de oameni desi razboiul a inceput catastrofal pentru ei, dar mai ales sa dea incredere jucatorilor ca vor putea iesii invingatori la sfarsit.
Legat de Rere, daca nu-l stiti mai bine nu comentati.
 

DeletedUser11501

Pentru "fanii" TSL.:rolleyes:
Numele threadului nu are legatura cu TSL, dar daca "publicul" o cere....

Inteleg ca exista frustrari ale unor mici "zei" care ar fi dorit stingerea in fasha a TSL. Din cate stiu e singurul trib in aceasta Lume 7 reloaded care are legatura cu lumea 7.
Ca unii ne cunosc sau nu...nu suferim de nebagare in seama. Deh, unii s-au apucat de joaca, poate, mai recent...nu importa.

Legat de rank 1. Rankul se poate schimba de la o luna la alta. Important nu este cum obtii rankul, ci cat il mentii si in final daca inchei lumea rank 1. Acum e mult prea devreme, dupa 2-3 luni de joaca, a se face pronosticuri...harta este in formare.

Ca TSL va face figura frumoasa sau nu pe aceasta lume, ramane de vazut. Momentan ne declaram multumiti, desi nu suntem in efectiv complet. Cu siguranta parte din noii recruti se vor adapta stilului propriu de joc al TSL(barbare, interne, etc.;)).
Jucam aici ca sa ne umplem timpul intre actiunile de pe .net si incercam sa nu pierdem timpul de pomana. Daca vom intalni adversari superiori noua, jos palaria.
Fie ca echipa cea mai buna sa castige!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26839

pote nu ar fi cazul, insa nu ma pot abtine :

Va rog sa va controlati limbajul. Obsedatule..si tu rrtfk..nu cred ca prin posturile de mai sus impresionati cu ceva. poate doar starniti zambete.

se poate inchide : masca a cazut.
 

DeletedUser30628

Pe lumea 21 URSS-ul a rezultat prin fuziunea celor din Fratia si Regal, asta pentru cultura generala a celor ce vorbesc doar sa nu taca. S-a facut o singura academie cu scopul de a fi selectati cei buni intr-un singur trib pentru ca n-aveai de unde stii cine e bun si cine nu doar asa, la o aruncatura peste contul sau.

Acele 2 triburi aveau razboaie cu 3 triburi de top 5 daca tin eu bine minte. Era vorba de 88, CENT si la un momentdat au intrat si cei din REV in hora. Ei bine s-a rezistat foarte bine si intr-o luna, poate doua URSS-ul a recuperat 3-4 milioane de puncte (daca nu cumva mai multe) in raport cu 88-ul care era pe primul loc atunci. Acest URSS care ziceti voi ca nu a facut nimic, poate acum inchideau lumea daca cei din 88 nu se ocupau de magarii. Eram in conducere, ce-i drept am primit destul de tarziu drepturile, dar un trib atat de organizat ca acela nu intalnesti la orice pas. RRtfk, cavalleras si gauthier au reusit sa tina motivati un grup de oameni desi razboiul a inceput catastrofal pentru ei, dar mai ales sa dea incredere jucatorilor ca vor putea iesii invingatori la sfarsit.
Legat de Rere, daca nu-l stiti mai bine nu comentati.

Ati avut razboi doar cu noi(88) si pe sfarsit cu REV,dar la Rev nu au fost probleme,cat despre Cent nu ati putut sa va bateti cu ei,vazand ca trebuia sa sariti de 2-3 k'uri sa ajungeti unu la celalalt....

Razboiul a fost doar intre 88 si Urss...si poate da,noi 88 ne bateam cu voi Urss si cu PDB si fiind trib de mijloc ne'a fost foarte greu :)...voi aveati o gramada de margine si granita extrem de mare cu noi,dar ati putut blinda toata granita ca era deffence destul...cat despre noi,jucam cu deffu propriu si putin de la colegi...
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Masca, cel mai dezamagitor trib de pe aceasta lume!
Tot la fel de dezamagitori vor fi si daca veti trece prin momente grele, se agata cu disperare sa joace indiferent de trib.Macar conducerea in care si-au pus baza colegi de trib,putea sa isi asume infrangerea si sa dea cu demnitate stergere cont.
 
Ultima editare:

DeletedUser41757

Da piter asa e, doar am pus Cent-ul in calitate de aliat al vostru. Nu uita, ca noi in afara de pna-ul cu Rev nu aveam alte relatii diplomatice. Si dupa ruperea pna-ului a fost o perioada de timp un razboi si cu ei.

Eu prin ceea ce am postat am vrut sa trag atentia celor ce-l critica pe Rere ca, poate daca nu era el si ceilalti din conducere poate urss-ul nu-si mai revenea niciodata.

Stiti si voi, cei ce vreti sa recunoasteti, ca daca nu faceati magaria ce ati facut-o poate acum era URSS-ul + ceva oameni din fostul 88. RP s-a facut drept urmare a unei recrutari masive din fostul URSS , trib desfiintat tot de voi :)
 

DeletedUser30628

eu cu robert(cavalleras) am discutat mult timp de o fuziune cu voi....si daca se facea fuziunea aia,crede'ma ca multi jucatori buni care s'au lasat dupa disbandu vostru si ruperea 88'ului inca continuau jocu si era pe inchiderea lumii....

dar asta e :)sunt alte lumi pe care putem juca cu gandu la lumea 21 :)
 

DeletedUser41757

Ai noroc ca esti muresean de-al meu, ca altfel "saream" la tine =))
 

DeletedUser11501

Alianţă
The Sith Lords
Inamic
Anonymous (dizolvat)

Rezultat
Victorie

Începutul războiului
în data de 30.05. la ora 18:34:03
Durata războiului
61 zile 6:00:30

Un alt trib ai carui zei se credeau stapanii lumii:))
I-a mancat undeva sa doreasca satele TSL, un tribulet amarat si plin de nubi:))
 

DeletedUser17308

Alianţă
The Sith Lords
Inamic
Anonymous (dizolvat)

Rezultat
Victorie

Începutul războiului
în data de 30.05. la ora 18:34:03
Durata războiului
61 zile 6:00:30

Un alt trib ai carui zei se credeau stapanii lumii:))
I-a mancat undeva sa doreasca satele TSL, un tribulet amarat si plin de nubi:))

rai mai sunteti open:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus