Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41757

pai avand in vedere ca s-au format in mare masure doar din triburi desfiintate, n-ar fi o surpriza :D
 

DeletedUser

Astia se plimba ca tiganii cu cortu.Dintrun trib in altul!!! Sunt in transhumanta. Ma intreb cine-i ciobanul care pastoreste oile astea ratacite ale Domnului? :D
 

DeletedUser29445

:))) pai ce sa faca si omu? Ma refeream ca masca si anonym promiteau multe dar putine sau facut.
 

DeletedUser41757

si ce te face sa crezi ca de acum inainte vor face lucruri marete? Caracterele raman aceelasi, indiferent de tribul din care fac parte
 

DeletedUser29445

Nu zic ca Patria va sparge tot pe lumea asta. E greu de zis, orice este posibil. Si clasic se poate desfiinta sau Fum? nu mai zic de patria. Si multe altele.
 

DeletedUser

Eu zic că pATRIa o să cadă curînd , o să se vadă în curînd conducerea defectuasă a unei persoane de acolo .
Plus că majoritatea triburilor vor da în ei ...deabia aștept să văd cum o să decurgă lumea de acum încolo ...sper că nu tot pe fuziuni sau recrutări masive!
 

DeletedUser29445

Orice e posbil. Se poate ca TSL sa creasca barbarele si sa ajunga pe primul loc, asa peste noapte :D:D:D
 

DeletedUser29445

Nu's conducator sa am grija, dar daca ma rogi frumos o sa am grija de el. Pai eu ma gandesc si la ei, ca's amarati..
 

DeletedUser

Nu's conducator sa am grija, dar daca ma rogi frumos o sa am grija de el. Pai eu ma gandesc si la ei, ca's amarati..

Amarat esti tu ..Daca in viata reala nu stau sa iti port de grija, ca sunt o gramada din astia ca tine carora le cade tarana din cartea de identitate..Ar trebui totusi sa fi multumit cu ce ai, accesu la net in pietricica e o minune..
Ca jucator de triburi, ar trebui sa te speli pe dinti cand ** de TSL.
Chiar daca aici nu joaca chiar toti din cei vechi , totusi sunt persoane carora nici autograf nu trebuie sa le ceri..
Trist e ca orice putzoi care a mai jucat si el pe vreo lume de 3 lei, si mai stie alti putzoi , poate sa comenteze...
Pe tine te depasesc multe chestii legate de acest joc, dar vad ca ai o mare frustrare legata de noi..Nu mai tu stii de ce...
Iti vand totusi un pot..Nu prea o sa vezi vreun TSL vechi care sa plece refugiat in alt trib, cu capul plecat si cu fundul ciuruit..
Hai sictir mai tzaranoiule
 

DeletedUser29445

Puta mica esti tu. In primul rand mai invata sa scrii romaneste. Ca mai "manci" cateva litere.
Ti-am zis ca jocul vostru de-a prinselea cu barbari nu va aduce pe calea cea buna. Daca tot tipi in gura mare ca sunteti mari si tari si ca sunteti zei al jocului Mario. De ce nu sunteti pe primul loc copii infecti si de 2 lei? Nu stiu de ce te mai bag in seama, oricum tu te lauzi acum ca ai jucat pe N lumi si ca faci parte din TSL mare trib care a realizat ce ? Nimic din cate stiu eu. Pe toate lumile a-ti esuat la mal mai ceva ca tiganul. Si pentru tine L10 tribul IMMO sau L21 tribul URSS, ti-as mai spune dar iti umplu memoria si o sa te doara capul nu de alta. Cand o sa realizati ceva pe harta sa veniti sa tipati aici pe extern! Pana atunci va rog vedeti-va de sotronul vostru. Refugiati sunt aia care pleaca dintr-un trib atunci cand inca mai figureaza cu numele. Cei care pleaca dintr-un trib care se destrama nu sunt refugiati. Cei ce se refugiaza au schimbat pana acum multe triburi doar ca sa stea la caldurica. Sunt sigur daca ar da in voi ATC -ul sau Spor-ul multi vor pleca unde vor vedea cu ochii. Asa ca "MAI LASA-NE!".
 

DeletedUser

Tzaranoiule, nu imi zi copil , caci as putea sa iti fiu tata..Asta daca nu ar fi mata asa urata..
Data viitoare cand imi mai prezinti c.v-ul tau, sa mi-l dai pe o foaie moale, ca sa pot sa il utilizez..Tin sa te anunt ca TSL e pe locul 1, doar ca e pe un server unde agarici ca tine au intrat si au iesit cu coada intre picioare..Nu dau detalii ca nu meriti efortul.
Nu confunda greselile de tastat, cu analfabetismul, cred ca nu am cum sa fiu mai analfabet ca tine...
Nu mai zi "puta mica", ca nu toti avem aceleasi dimensiuni cu a lu' taicatu....de aici si creierul tau de dimensiuni mici..Chiar ma gandesc ca daca ti-as da cu ea pe fatza, iti sparg nasul ala mare si urat in doua..
Adevarul ca eu te bag prea mult in seama, o sa revin probabil cand se va desfinta Patria, si tu te vei duce ca un agarici refugiat in alt trib..Atunci am sa iti dau o flegma intre ochi, e adevarat doar virtuala, ca in realitate nu stau sa te caut prin dealurile moldovei...
Nu te mai ocupa de diplomatie tu,ca nu esti in conducere, esti doar un agarici refugiat ..:)
Ti-as mai spune eu multe, ca oricum iau ban, dar hai din respect pt ceilalti ce mai citesc pe aici, sa ma abtin..
 

DeletedUser

Ce a fost URSS pe 21 ma?Erau carne de tun pentru toata harta :))
Dadeam in ei ca jandarmii in demonstrantii de la revolutie,macar demonstrantii miscau dar voi nici atat nu faceati.
Va stie lumea ca ati avut 10 academii si pana la urma v-ati desfiintat,dupa altceva nu va stie.
Si nu mai vorbi in numele jucatorilor din TSL daca nu cunosti nici macar pe unu din ei.Ia si recruteaza tu ca noi o sa luam barbari in continuare,nu mai avea atata grija noastra.
 

DeletedUser30628

Urss pe 21 inchidea lumea daca noi nu dadeam disband la trib :) asa ca nu mai vorbii prostii...

Urss era pe plus cu noi(88) avansat...si ne lua sate pe banda rulanta...pana a inceput wakizashi sa reorganizeze atacul....si dupa 3-4 organizate i'am demoralizat cat de cat si dupa am dat disband noi ca am aflat passu lu gauthier :D:D:D:D
 

DeletedUser29445

Tzaranoiule, nu imi zi copil , caci as putea sa iti fiu tata..Asta daca nu ar fi mata asa urata..
Data viitoare cand imi mai prezinti c.v-ul tau, sa mi-l dai pe o foaie moale, ca sa pot sa il utilizez..Tin sa te anunt ca TSL e pe locul 1, doar ca e pe un server unde agarici ca tine au intrat si au iesit cu coada intre picioare..Nu dau detalii ca nu meriti efortul.
Nu confunda greselile de tastat, cu analfabetismul, cred ca nu am cum sa fiu mai analfabet ca tine...
Nu mai zi "puta mica", ca nu toti avem aceleasi dimensiuni cu a lu' taicatu....de aici si creierul tau de dimensiuni mici..Chiar ma gandesc ca daca ti-as da cu ea pe fatza, iti sparg nasul ala mare si urat in doua..
Adevarul ca eu te bag prea mult in seama, o sa revin probabil cand se va desfinta Patria, si tu te vei duce ca un agarici refugiat in alt trib..Atunci am sa iti dau o flegma intre ochi, e adevarat doar virtuala, ca in realitate nu stau sa te caut prin dealurile moldovei...
Nu te mai ocupa de diplomatie tu,ca nu esti in conducere, esti doar un agarici refugiat ..:)
Ti-as mai spune eu multe, ca oricum iau ban, dar hai din respect pt ceilalti ce mai citesc pe aici, sa ma abtin..



Muica dar neam de oltean mai esti. Ti-am vorbit frumos putoi mic ce esti. Nu te-am injurat copil infect si suparacios. Stai acum si bati cu lingura de lemn in geam sa nu te zboare raka de pe extern(daca nu a facut-o deja). Esti un frustat si jumatate.
Daca zici ca tribul tau TSL este un trib de top 3 sau mai mult de atat de ce nu te bati ma cu toata harta? Boti din Masca macar au avut sange in penis nu ca voi sa va inchideti pe marginea harti si sa va luptati cu barbari. Dar am uitat voi nu aveti penis ci putulica. Alianta cu ATC si Spor!! PLUS PNA cu Barbari..


Si pentru Puta mica Clanta, vrei sa imi iei buzunaru in mana ca aia din puscarie sa te duc la rubrica L21 in arhiva sa iti arat statistici? URSS a fost un trib mare pe lumea aia, piter a jucat mai mult decat tine. Da pe la inceput ne rupeau 88 dar ne-am organizat si le-am rupt fashu. Nici nu am auzit de tine Clanto pe L21 .. In ce trib de rank 1000 ai fost ? Sau tu ai jucat cu barbari coarda.


Mai invatati dreaq triburile si limba roamana ca e grele amandoua, apoi veniti si lauda-ti-va la nenea Rere.
 

DeletedUser

Aoleu soldovene, da numai in triburi din astea joci tu ? Care sunt decimate ? =)))
Prostolea, cum ti-am zis, iti repet, nu mai te baga in treburi de oameni mari ...Esti un nimeni ...tristule..
Nu suntem pt ca ne relaxam, suntem in vacanta aici..Mai radem de tzranoi prosti ca tine :).
Dar tu de ce esti in triburi care se destrama, mereu si mereu ? Poate ca esti pardaf ?
Clanta, da-i ma o clanta lu asta si hai sa mergem...
 

DeletedUser41613

Muica dar neam de oltean mai esti. Ti-am vorbit frumos putoi mic ce esti. Nu te-am injurat copil infect si suparacios. Stai acum si bati cu lingura de lemn in geam sa nu te zboare raka de pe extern(daca nu a facut-o deja). Esti un frustat si jumatate.
Daca zici ca tribul tau TSL este un trib de top 3 sau mai mult de atat de ce nu te bati ma cu toata harta? Boti din Masca macar au avut sange in penis nu ca voi sa va inchideti pe marginea harti si sa va luptati cu barbari. Dar am uitat voi nu aveti penis ci putulica. Alianta cu ATC si Spor!! PLUS PNA cu Barbari..


Si pentru Puta mica Clanta, vrei sa imi iei buzunaru in mana ca aia din puscarie sa te duc la rubrica L21 in arhiva sa iti arat statistici? URSS a fost un trib mare pe lumea aia, piter a jucat mai mult decat tine. Da pe la inceput ne rupeau 88 dar ne-am organizat si le-am rupt fashu. Nici nu am auzit de tine Clanto pe L21 .. In ce trib de rank 1000 ai fost ? Sau tu ai jucat cu barbari coarda.


Mai invatati dreaq triburile si limba roamana ca e grele amandoua, apoi veniti si lauda-ti-va la nenea Rere.



Nu am nimic personal cu tine si nici nu iau apararea TSL-ului, dar tata jucatorii astia au facut ceva pe acest servar, plus pe .net unde sunt rang 1 ceea ce nu e la indemana oricui, practic tu vi aici si aberezi fara sa-i cunosti macar pe acesti oameni sau vrei sa-ti faci publicitate cu ajutorul lor, prin postarile tale dovedesti ca nu esti alceva decat o "piti" doritoare sa-si faca imagine, asta o faci doar pe harta, nu aici dand din gura
 

DeletedUser

Nu am nimic personal cu tine si nici nu iau apararea TSL-ului, dar tata jucatorii astia au facut ceva pe acest servar, plus pe .net unde sunt rang 1 ceea ce nu e la indemana oricui, practic tu vi aici si aberezi fara sa-i cunosti macar pe acesti oameni sau vrei sa-ti faci publicitate cu ajutorul lor, prin postarile tale dovedesti ca nu esti alceva decat o "piti" doritoare sa-si faca imagine, asta o faci doar pe harta, nu aici dand din gura

Multumim pt aprecieri.Sincer am vrut sa jucam aici doar pt distractie , fara prea multa gura, din pacate sa agitat sifonul asta mic pe aici..Si eu nu prea suport..
Imi cer scuze pt ceilalti pt limbaj, si stai linistit ca voi lua ban, nu obisnuiesc sa ma milogesc sa nu iau..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus