Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11501

rai mai sunteti open:)
Suntem niste bieti nubi...innobilam intern si avem razboi doar cu satele de barbari:rolleyes:
Rugam umil MARILE triburi sa ne lase sa ne jucam bambilici in coltul nostru de harta...daca nu, sa aiba soarta anonimilor care spuneau ca intr-o saptamana disparem, lovi-i-ar buba neagra:D
 

DeletedUser

Tu vorbesti mult,prost si fara rost.
Sa inchida cineva topicul asta ca nu mai exista masca,sau nu mai este moderator pe l29?
 

DeletedUser

moderatori sunt dar modul tau de a ruga lasa de dorit.

Eu trebuie sa va rog pe voi sa va faceti treaba?Hai ca esti glumet tare.
Imi pare rau prietene insa nu eu primesc puncte premium de la inno pentru presupusa munca care o faceti.

Fa-ti treaba si lasa comentariile ca nu ma impresionezi nici pe mine nici pe ceilalti.
 

DeletedUser

moderatori sunt dar modul tau de a ruga lasa de dorit.

Pai si trebuie sa va rugam sa inchideti topicurile astea gen Tigers Helios si asa mai departe care sunt de mult expirate?
sau voua va place ca pe lumile moderate de voi sa aveti multe topicuri pe forum? :|

cand vezi atatea topicuri expirate parca nici nu iti mai este a deschide unul de actualitate
te gandesti ca decat sa il vezi vreo 2-3 ani incontinuu dupa aia mai bine las balta orice tema....
 

DeletedUser4133

Faptul ca te impresionez sau nu, Mr. Clanta, chiar nu ma intereseaza, iar pt cultura ta generala presupunerile tale la adresa mea sunt complet eronate. In plus te-as atentiona ca postul tau este o provocare la adresa mea ca moderator si, poate, ar fi indicat sa te opresti pana nu e prea tarziu.

Cat despre topicuri, ele in general se inchid la cererea celui care a deschis topicul, a jucatorilor implicati sau in momentul in care nu mai este activitate pe ele de ceva vreme. Poate ca iti scapa regula ca cine modereaza o lume nu are voie sa joace pe ea. De aici poate ca nu e asa greu de dedus ca daca nimeni nu ma anunta poate ca nu am de unde sa stiu ce se intampla efectiv pe harta.
 

DeletedUser

S-a mai scris odata pe paginile trecute sa se inchida topicul asta,little Jesus.
Pacea Domnului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus