Mason vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca taceai ..umpic mai destept ramaneai:)
uiti cand am gasit acele 3 sate sprijin on clasic si te-am intrebat daca meriti concediat sau nu...uiti cum te rugai si cereai o a doua sansa?..acum faci gura mare pe extern?...nu vezi ca esti bataia de joc a multora?...doar gandeste putin...cand jucam...de ce nu erai asa tare in gura..nu imi raspunde mie..raspunde-ti tie;)

rasp eu in locul lui,la multi le era frica de prostia ta pentru ca aveai gasca nebuna in spate..cand nu aveai drepturile nu dadea nimeni doi bani pe tine,cred ca esti o persoana vai mama ei in viata reala,iar cand ajungi la putere pe joc te crezi vreun mic zeu
 

DeletedUser

prietene le arat si aici cum vorbeai in conferinta de pe skype???
esti o curva cu un milion de fete pe putin,eu nu am cerut pna la r.s pentru am apara satele de tu esti prost informat,nu ai de cat sa faci aberati de genu,de ma uit la innobilarile mele apoi la ale tale,cred ca tu aveai pna cu ei nu eu,am respectul la multi jucatori din mason si clasic decat ai avut tu de cand joci triburile.

ar trebui sa iti fie rusine ca ai vrut fuziune cu dusmanul si ai fost refuzat apoi ai dat stergere,asta e adevarul motiv nu ca ar fi jucatori gen emy,desteptule am fost si voi ramane mereu un jucator cheie ori unde voi juca,tu esti un nimeni care ai crescut din interne,apoi ai ajuns la putere datorita lasari unora din conducere,care iti erau prieteni,nu mai spun ca ai incercat sa concediezi toti jucatori din mason dar ai fost oprit

si cum puteam avea 600 de ferme acasa cand tot contu era de 700 si ceva sate,nici sa minti nu stii,e vai mama ta
de jucam pentru mine nu imi schimbam satele de atac in aparare iti reamintesc ca la un momendat aveam 800 de sate de aparare si 60 de atac,dar tu esti prea prost pentru ati da seama cine o jucat pentru mason si cine doar pentru ei

voi atat ati fost in stare sa jucati pentru gasca nebuna,de nu o mers treaba cu fuziunea,ce ati zis ca renuntam sa aratam lumi ca fara noi nu se poate,de jucai pentru trib dupa cum te lauzi peste tot cedai satele tribului nu dadai stergere cont cum ai facut tu si restu,deci rusine.

apropo ms de sate:))))




emanuela, nu trebuie sa te disculpi..toti stim ce hiena esti:)
asa ca baga mare si ia satele pana nu vine clasicul langa tine
eu sunt bucuros ca scap de pupincuristi si de multe rahaturi pe care le-am intalnit in trib..ti=am pus la ultima cearta 2 statistici cu innobilarile noastre interne..tu din satele tale 500 le aveai intern pe cat eu 150..dar nu asta conteaza...aduti aici amicii din clasic care te respecta sa vedem si noi..ca tu nu sti decat sa jignesti in stanga si in dreapta ...cersind pna uri:) ..asa ca ciocul mic si joc de glenze papusa...ramai si castiga tu raboiul de unul singur...noi ce am avut de aratat am aratat...pana cand o sa arati si tu jumatate din ce am aratat noi...mai ai de tras pustiulica:)


indu în data de 18.04. la ora 13:44
mersi:) bafta si tie:)
--emy-- în data de 18.04. la ora 13:43
k:)
bafta in continuare
si sper sa va miscati repede sa inchideti lumea asta
indu în data de 18.04. la ora 13:41
ti-am spus...clasicul va lupta in continuare ca si cum nu s-a intamplat nimic.
--emy-- în data de 18.04. la ora 13:34
atunci ai alta idee?
indu în data de 18.04. la ora 13:32
cu o fuziune...sau cum? daca la asta te gandesti i-am spus severinului ca nu vom face.
--emy-- în data de 18.04. la ora 13:28
eu nu vreau decat sa incheiem lumea
sa nu intelegi alceva
indu în data de 18.04. la ora 13:27
daca te refereai la recrutari...nu cred ca vom face.
--emy-- în data de 18.04. la ora 13:23
nu intelegi sau nu vrei sa intelegi?
oricum mi-a facut placere sa lupt cu voi
bafta in continuare
si inca o data felicitari:)
indu în data de 18.04. la ora 13:20
nu inteleg intrebarea...noi ne vedem de treaba in continuare...
--emy-- în data de 18.04. la ora 13:19
ai vrea sa incheiam lumea asta?
sunteti castigatori
50% din mason au dat stergere
sau vreti sa jucati cu cei care raman?
 

DeletedUser

rasp eu in locul lui,la multi le era frica de prostia ta pentru ca aveai gasca nebuna in spate..cand nu aveai drepturile nu dadea nimeni doi bani pe tine,cred ca esti o persoana vai mama ei in viata reala,iar cand ajungi la putere pe joc te crezi vreun mic zeu


PS: Respect fata de Gasca Nebuna. Jucatori nu prea straluciti, dar teamplay grozav... Din pacate ati ales sa va tineti ca scaiul de bric... Bafta pe Lumea XY...


uite ce zice coana carla emanuela...nu te vad mentionat pe aici...am avut gasca nebuna si o am si acum...si cand am ajuns la putere nu m-am culcat in pat cu bric sa il sun la 12 noaptea sa te bage inapoi in trib cand te-am dat afara de 3-4 ori..si in final sa intri cu parola si sa iti dai intemeietor sa nu mai poti fi concediat...patetic:))...asa ca...lumea stie cine esti....nu trebuie sa mai semnalizezi pe extern...ca oricum te afunzi si mai tare:p
 

DeletedUser

pustiulica eu nu asi fi facut niciodata asta,acolo e mana lui sharky el vorbeste asa dar tu esti prea redus pentru ati da seama

ce ai facut tu ma:))))?
esti varza in beci,sa iti aduc aminte ca voi atacat in grup si eu dadeam de unul singur si cuceream mai mult ca tot tribul:)))?
baiete eu am fost rank 1 la agresori pe lumea asta,dar schimbarile de pe harta si lipsa de sprijin din trib ma facut sa schimb mult din strategia de joc pe care am avuto pe cont,dar nu are rost sa vorbesc cu tradatori;)

eu nu am tradat masonul niciodata cum ai facuto tu,si am primit invitatie din toate cele 3 triburi care au condus lumea,tu ai facut una si ai fost refuzat poate vezi diferenta:)


PS: Respect fata de Gasca Nebuna. Jucatori nu prea straluciti, dar teamplay grozav... Din pacate ati ales sa va tineti ca scaiul de bric... Bafta pe Lumea XY...


uite ce zice coana carla emanuela...nu te vad mentionat pe aici...am avut gasca nebuna si o am si acum...si cand am ajuns la putere nu m-am culcat in pat cu bric sa il sun la 12 noaptea sa te bage inapoi in trib cand te-am dat afara de 3-4 ori..si in final sa intri cu parola si sa iti dai intemeietor sa nu mai poti fi concediat...patetic:))...asa ca...lumea stie cine esti....nu trebuie sa mai semnalizezi pe extern...ca oricum te afunzi si mai tare:p

carla care e un el toata ziua,va prostit cum o vrut=)))))))
ala zice ceva si face exact contra,e bine ca sunteti in aceiasi oala cu el=))))
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
mihai18severinu a scris:
daca taceai ..umpic mai destept ramaneai
uiti cand am gasit acele 3 sate sprijin on clasic si te-am intrebat daca meriti concediat sau nu...uiti cum te rugai si cereai o a doua sansa?..acum faci gura mare pe extern?...nu vezi ca esti bataia de joc a multora?...doar gandeste putin...cand jucam...de ce nu erai asa tare in gura..nu imi raspunde mie..raspunde-ti tie


emy a scris:
rasp eu in locul lui,la multi le era frica de prostia ta pentru ca aveai gasca nebuna in spate..cand nu aveai drepturile nu dadea nimeni doi bani pe tine,cred ca esti o persoana vai mama ei in viata reala,iar cand ajungi la putere pe joc te crezi vreun mic zeu


ce frica ma emy ? ce rugaminti si a doua sansa ma severin visator ? :eek:

Silent Smoke în data de 12.04. la ora 00:59
mihai, mi-a spus adyssa (coplayeru) ca mi-ai gasit ferme pe la clasic.. au ramas pe sate care-am incercat sa le cuceresc si nu mi-a iesit faza (cu sprijin dupa nobili) ori unde-am pierdut sat cu sprijin pe drum spre el.. ar fi aiurea sa crezi ca sprijin pe cineva din clasic.

mihai18severinu în data de 12.04. la ora 01:00
eu ti0-am zis sa fi mai atent p viitor
eu ma uit d fiecare data cand incerc sa iau un sat

a fost o discutie de 1 minut si ai înflorit-o ca la gayfest :eek: Si asta te doare pe tine acum, ca-si bate lumea joc de mine ? Of of, ma retrag din discutia asta.. te las pe tronul tau de jucator nici bun si nici cautat.. cunoscut de toata lumea ca un player care da stergere cont in mijlocul razboaielor.. si mai vrajeste în acelasi timp câtiva acoliti. Halal gasca.. sa va tot întâlnim d-acum pe alte lumi sa stim unde sa va trimitem direct dupa protectia de incepatori. Ciao ciao
 

DeletedUser

nu ma refeream la tine am vorbit in general acolo,e vaca baiatu
doar ceapa si braz stie=)))))

halal gramatica
halal exprimare
se vede ca lectile de romana iti erau predate de femeia de servici prin bideuri:)
macar ai o asemanare intre lucru respectiv si aspectul tau atat interior cat si exterior:)
pt mine capitolul emanuela e inchis...nu te mai obosii sa imi dai replica...la cati porumbei scoti pe gura din cand in cand ar trebui sa faci un dus pe acolo :)
 

DeletedUser40439

eu ma bucur ca din toate discutiile voastre se pare ca erau si sunt mari neintelegeri in mason , keep up the good work
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Asa-i la case mari (: Dar mereu e Soare dupa furtuna.. imediat se calmeaza apele si-o punem de-un organizat. :D
 

DeletedUser

mai asteptam si un raspuns a lui bric la toata asta? :)) emy, sa-i faci corectarea gramaticala inainte sa posteze aici... :))
 

DeletedUser

da stiu ca se doarme aici, nu gluma :))
acum circa 15 min au aparut doar 2900 de barbare pe harta, o adevarata placere
bine Mason, tot asa sa o tineti :)))

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,329
Tabăra 2: 750
Diferență: 579

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 456
Tabăra 2: 90
Diferență: 366

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,700,317
Tabăra 2: 7,286,095
Diferență: 4,414,222

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,709,806
Tabăra 2: 922,120
Diferență: 3,787,686

chart


noapte buna!
 

DeletedUser34107

CINE A SABOTAT MASONUL PE LUMEA 23??? CarlaDaimler!!!!!

CINE A SABOTAT MASONUL PE LUMEA CLASICA??? CarlaDaimler!!!


Mi-a trebuit 1 an si jumatate sa-mi dau seama de KLICK de bric... da chiar, sa-mi fie rusine...

Cine joaca si se implica ceva mai mult pe lumea clasica stie cate frane si strambe am bagat contra masonului. Cand bric si-a concediat cel mai bun om, si-a bagat masonul in groapa!!!

Viva Clasic!!

PS: Respect fata de Gasca Nebuna. Jucatori nu prea straluciti, dar teamplay grozav... Din pacate ati ales sa va tineti ca scaiul de bric... Bafta pe Lumea XY...

:)) bric a uitat ca si-a invatat pretenii sa joace pe mai multe conturi din pacate pentru Mason... nu va mirati de ce s-a dat stergere in masa :)...,or fi oltenii caposi dar ardelenii cu cap, ne-ati hulit acum sunteti vai de voi nu mai stiti cum sa scoateti camasa ,salutari de la violatoru(distrugatoru) de sate si bineinteles io alabastrul ne revedem curand :)
 

DeletedUser523

Se poate spune deja ca tribul Clasic a castigat razboiul?
intrebare pt cei din Mason...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus