Mason vs R.S

  • Autor subiect DeletedUser41035
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30856

Din pacate organizat e prea mult spus...au fost date atacuri si nobili, trantite asa mai cu talent...dar si-a atins scopul miscarea, pacat ca nu au profitat cei care trebuiau.
 

DeletedUser

Daca nu fugea la primele atacuri pe el poate aveai dreptate tepes, dar asa, si degeaba ai rank de agresor daca pierzi intr-un organizat atatea sate. Faci un cont ofensiv, dai si rupi tot pana la primul organizat pe tine cand esti pa, cu sprijinul din trib faci puncte la odd si uite asa apari in top. Dar, oare asa se joaca?

asta fost ceaa mai tare,de ce va laudati pentru nimic?
ati luat sate din mij vostru care nu so obosit nimeni in ale apara in rest pauza....am respectat mereu jucatorul bun
dar cand vad aberati de genu....fi serios
 

DeletedUser

Emy sari calul cu minciunile, te rog frumos, ai twstats ai harta in fata lasa gogosile ca ne jignesti pe toti, tu ne iei de prosti sau cum? Nu s-a obosit nimeni, da tu chiar ai impresia ca sa poti minti cat vrei tu pe aici, se vede si din punctele la aparator, se vede si din recuperari ca s-a facut tot ce s-a putut. Da mai gata cu minciunile ce dracu putina demnitate ca nu iti ia nimeni banii din banca. Fa o comparatie intre organizatul pe gabiciu cand ati luat 0 sate si organizatul pe rakiu cand s-au luat 0 + ceva sate, eu inteleg sa aperi tribul da chiar cu minciuni din astea, plus ca eu nu spusesem nimic de mason asa ca puteai sa stai in banca ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Emy sari calul cu minciunile, te rog frumos, ai twstats ai harta in fata lasa gogosile ca ne jignesti pe toti, tu ne iei de prosti sau cum? Nu s-a obosit nimeni, da tu chiar ai impresia ca sa poti minti cat vrei tu pe aici, se vede si din punctele la aparator, se vede si din recuperari ca s-a facut tot ce s-a putut. Da mai gata cu minciunile ce dracu putina demnitate ca nu iti ia nimeni banii din banca. Fa o comparatie intre organizatul pe gabiciu cand ati luat 0 sate si organizatul pe rakiu cand s-au luat 0 + ceva sate, eu inteleg sa aperi tribul da chiar cu minciuni din astea, plus ca eu nu spusesem nimic de mason asa ca puteai sa stai in banca ta.
cum a fost cu gabiciu,clasicu stia cu o sapt inaine ca va fi atacat plus de asta si pe ce sate
money talk ala sau cum ii zice,cu cate sate o ramas?
cate o pierdut din prima?

eu nu zic ca nu a fos un atac bun,dar nu il mai invarti si te lauda cu el...ca de era asa ajungea si el la vreo 50-60 de sate pierdute...dar nu a fost
 

DeletedUser

emy , money talks e mare jucator si va facut o favoare cand a pierdut satele:D

am vazut undeva cum cineva il facea mare defender :))
 

DeletedUser

cum a fost cu gabiciu,clasicu stia cu o sapt inaine ca va fi atacat plus de asta si pe ce sate
money talk ala sau cum ii zice,cu cate sate o ramas?
cate o pierdut din prima?

eu nu zic ca nu a fos un atac bun,dar nu il mai invarti si te lauda cu el...ca de era asa ajungea si el la vreo 50-60 de sate pierdute...dar nu a fost

din 17... pardon 7 academii, destul de greu sa nu gasesti macar 20 .. aham ... pardon, 2 spioni. riscul meseriei...

oricum, bafta multa la urmatoarele organizate :)
speram sa luati si sate in urma lor :)
 

DeletedUser

Daca stia clasicul cu o saptamana inainte foarte bine, insa stiu ca s-au golit destule sate la gabiciu doar ca omul a stiut ce sa faca sa nu le piarda. La money ati luat multe sate si bravo voua, unele organizate dau roade altele nu, la fel e peste tot. La rakiu clasicul a avut succes indiferent de ce ziceti voi sau nu, poate urmatorul organizat va fi un esec, asta e jocul uneori castigi alteori nu.
 

DeletedUser

In mod cert, din punctul meu de vedere, si mie imi convine sa mearga treaba asa, daca si voua va convine atunci suntem de aceeasi parere si e ok.
 

DeletedUser38860

,clasicu stia cu o sapt inaine ca va fi atacat plus de asta si pe ce sate

Masonul stia ca vine organizatul SR-ului si al lui Clasic dar spionul a fost am imbarligat si la da pe emy ca tinta nu pe Rakiu. Asta explica de ce emy avea 30000 de fiecare in sat si rakiu doar 5000.
 

DeletedUser523

Daca nu fugea la primele atacuri pe el poate aveai dreptate tepes, dar asa, si degeaba ai rank de agresor daca pierzi intr-un organizat atatea sate. Faci un cont ofensiv, dai si rupi tot pana la primul organizat pe tine cand esti pa, cu sprijinul din trib faci puncte la odd si uite asa apari in top. Dar, oare asa se joaca?

Va rog sa mai recititi o data postul meu!Eu am observat doar ca ar fi cel mai ACTIV jucator din lume, contul pe care se joaca cel mai intens, mult etc...Nu am zis ca ar fi CEL MAI BUN!!...
 

DeletedUser12196

ce-ti veni sa e legi la cap, domnul meu?:confused:
i-a loc confortabil in loja si priveste luptele din arena.:p
sper ca ai adus si flori sa le dam invingatorilor.:D:D:D
 

DeletedUser523

Pai si ce draga mea, spectatorii nu au voie sa comenteze meciul?! :)
 

DeletedUser41545

nimic nu-ti scapa.:D:D:D

va rog , ati umplut spamul cu citate dinastea de basme ceea ce e bine..aici mai lasati si pe altii sa scrie..cei ce au cu adevarat razboi..vonkes si cata , nu are rost sa va bagati in vorba cu emy , din cate vad el e singurul din mason care comenteaza restu tac si inghit dar el trebuie sa iasa deasupra e ca si o femeie intr-o cearta spune cele mai injositoare lucruri doar sa iasa deasupra..E un om ce ii place sa se bage in seama ca si un copil , dar daca ii luam jucariile o sa se puna pe plans si va plange pana ii trece.
Nu comenteaza intemeietorul de acolo si comenteaza el , ce sa ii ceri e un cersetor de atentie si noi il alimentam , e mereu on pe extern doar sa vada daca cineva a zis ceva de el ca sa poata riposta cu o minciuna/exagerare sau ceva care sa il faca pe el si tribul lui sa arate mai bine , nu e matur nici cat unul de 16 ani nu ai ce sa ii ceri , unii pur si simplu nu pot prea multe ..sper ca am lamurit problemele asa ca hai sa ne batem pe harta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mare tie gradina doamne si multi....neicanimeni iti mai sar gardu=)))
bah tu esti gay=)))))
pleaca pleava de aici,vorbea cineva de mine pe aici???da na asa sunt uni,Gay=))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus