Mason vs R.S

  • Autor subiect DeletedUser41035
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32745

va rog , ati umplut spamul cu citate dinastea de basme ceea ce e bine....aici mai lasati si pe altii sa scrie..cei ce au cu adevarat razboi...

Cum sa zic eu... ma scuzi de sa ma ierti... n-am stiut ca aici pot scrie doar cei ce se lupta razboindu-se-n razboaie, in timp ce noi, ceilalti, ne jucam.
 

DeletedUser

ii stramb in proteza,avalansa asta,io intrat creieru la apa=))))
nu il baga inseama ca nu mai scapi de el dupa,e ca o lipitoare
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Mason

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 14
Diferență: 8


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,207
Tabăra 2: 132,694
Diferență: 75,487
 

DeletedUser41545

ii stramb in proteza,avalansa asta,io intrat creieru la apa=))))
nu il baga inseama ca nu mai scapi de el dupa,e ca o lipitoare

app sa nu ramai trista , nu ti-am raspuns findca imi palce sa te ignor si o voi face in continuare. tu fa-ti jocurile marsave.bafta
 

DeletedUser12196

atunci, cu siguranta urmeaza un alt razboi devastator.
oare cine cu cine?!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser38860

R.S vs ~MAG~ & Clasic vs Mason. PNA pe o perioada nu foarte lunga de timp din cate am inteles.

P.S : Eu dau 1 luna-2 MAGului :D

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.A, A.R.S
Parte 2:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa, ~NMZa~

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 47
Diferență: 14

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 383,416
Tabăra 2: 307,113
Diferență: 76,303

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

R.S vs ~MAG~ & Clasic vs Mason. PNA pe o perioada nu foarte lunga de timp din cate am inteles.

P.S : Eu dau 1 luna-2 MAGului :D

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.A, A.R.S
Parte 2:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa, ~NMZa~

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 47
Diferență: 14

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 383,416
Tabăra 2: 307,113
Diferență: 76,303

chart

o rasarit ca bureti dupa ploaie=))
pana acum nu puneai statistici,nu inteleg de ce nu pune unul care chiar face ceva in razboiul asta;)
 

DeletedUser

andreyyy tu ce cauti pe extern???? esti degeaba..vorbesti numai prostii si te mai si dai mare...uite ce zic eu...RS si-o va lua pe clasica asa cum si-au luat-o pe fiecare lume pe care au jucat...uite hai sa-ti zic si eu ceva..stiai ca rs a vorbit cu mag inainte sa faca cu mason pentru un PNA???dar cu o conditie?
 

DeletedUser38860

andreyyy tu ce cauti pe extern???? esti degeaba..vorbesti numai prostii si te mai si dai mare...uite ce zic eu...RS si-o va lua pe clasica asa cum si-au luat-o pe fiecare lume pe care au jucat...uite hai sa-ti zic si eu ceva..stiai ca rs a vorbit cu mag inainte sa faca cu mason pentru un PNA???dar cu o conditie?

Da , stiam. Dar nu inteleg pe tine te-a bagat cineva in seama? Un lucru iti spun : Gurita mica si joc de glezne ! Multumesc !

P.S : Mason au fost mai isteti decat voi( presupun ca joci in MAG din ce ai spus ) . R.S-ul a vorbit cu MAG ca sa dea in Mason un trib mult mai puternic decat MAG , dar na, alegerea a fost a MAG-ului. R.S-ul si-a luat-o pe alte lumi , asta e adevarat dar uita-te ce triburi au invins pe alte lumi , triburi care erau de 2 chiar 3 ori mai mari. Acum numai are rost sa amintim de trecut vedem prezentul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: R.S..

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 38
Diferență: 220

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 4
Diferență: 41

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,205,506
Tabăra 2: 112,683
Diferență: 1,092,823

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 363,509
Tabăra 2: 32,631
Diferență: 330,878

chart


Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S..

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 473
Tabăra 2: 418
Diferență: 55

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 10
Diferență: 83

Razboiul abea a inceput :D




si astea sunt doar satele mele:))
mai zwinky si tu te lauzi cu ghinionul meu????
 

DeletedUser

ei acum si tu:) ati luat satele aproape 'moca' pentru ca ati avut putin noroc, daca aveam si eu liber probabil se termina altfel,nu vreau sa zic ca nu as fi pierdut sate, dar va chinuiati putin mai mult avand in vedere ca doar 2 au atacat frumos restu hmm s-au cam dat de gol:)
 

DeletedUser

multe faceai tu daca aveai liber , rezolvai si problemele economice in europa si pacea mondiala cred . batman , batman ...
 

DeletedUser

multe faceai tu daca aveai liber , rezolvai si problemele economice in europa si pacea mondiala cred . batman , batman ...

categoric,el e viteazu de dupa razboi:)))
pe langa ca o stat toata noaptea on,apoi de dimineata o intrat ingenios sitter iar pe la 12 o revenit el,cica de avea mai mult timp liber=)))
 

DeletedUser

Da , stiam. Dar nu inteleg pe tine te-a bagat cineva in seama? Un lucru iti spun : Gurita mica si joc de glezne ! Multumesc !

P.S : Mason au fost mai isteti decat voi( presupun ca joci in MAG din ce ai spus ) . R.S-ul a vorbit cu MAG ca sa dea in Mason un trib mult mai puternic decat MAG , dar na, alegerea a fost a MAG-ului. R.S-ul si-a luat-o pe alte lumi , asta e adevarat dar uita-te ce triburi au invins pe alte lumi , triburi care erau de 2 chiar 3 ori mai mari. Acum numai are rost sa amintim de trecut vedem prezentul .

=))))))))))) ati ramas aceeasi... loseri (la triburi bineinteles :D ), aceleasi curve diplomatice ( e un fapt nu o jignire ) ; sincer ma mir ca va mai baga cineva in seama ; traiti in continuare in bula aia pe care ati creato si lasatine pe noi restul jucatorilor in afara ei

P.S. Loseru nr 1 de pe acolo de la voi te astept inca sa scapi din mina ca sami arati lectia aia =)))))) asta daca nu ti intoxicat creieru de la cate fumuri ai avut pana acum... la figurat bineinteles (si ca jucator nu ca om, din nou repet)
 

DeletedUser38860

Cred ca acest topic nu isi mai are rostul in momentul de fata. Propun administratorilor inchiderea lui .
 

DeletedUser

multe faceai tu daca aveai liber , rezolvai si problemele economice in europa si pacea mondiala cred . batman , batman ...

ai fost intrebat ceva ??? de ce te bagi asa ca camasa in fundul unui alcoolist?? hmm
emy daca vrei pot sa iti las sitter si ai sa vezi ca te inseli cu sitteri si ai sa mai vezi ca nu am stat toata noaptea cred ca ati inteles de ce nu se mai raspundea la msg... si daca vrei iti dau id web si ai sa vezi ca am jucat si asa prea mult... nu am vrut sa renunt dar asta a fost sa fiie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus