Mason vs. Tracia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu multe cuceriri, sper:) Desi primii 40 jucatori sunt apropiati ca punctaj, cei din tracia au cu 600 sate mai putin per total.
4 »MaSoN 2.411.568 7.368.899 263 28.019 1499 4.916
5 TRACIA 2.002.399 3.928.490 204 19.257 861 4.563
 

DeletedUser

aproape dublu numarul satelor si doar 400000 mai multe puncte...saraci barbari:rolleyes: din statisticile pe care le-am vazut pana acum tracia castiga.
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20
image.php



asta e doar TRACIA vs triburile MaSoN nu si triburile aliate cu tracia
(evident tracia e tabara 1 :p)
 

DeletedUser

felicitari tracia, nu ma asteptam la o statistica atat de defavorabila masonilor
 

DeletedUser

aproape dublu numarul satelor si doar 400000 mai multe puncte...saraci barbari:rolleyes:

400000 mai multe primii 40 de jucatori. Tot tribul mason are cu aproximativ 3.300.000 puncte mai mult decat tracia. Deci saracii barbari nu sunt chiar atat de saraci:)
 

DeletedUser

Side 1: »MaSoN

Side 2: TRACIA

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9,794
Diferență: 9,794

image.php
 

DeletedUser

as vrea acum o statistica si o harta daca se poate numai cu TRACIA si cele 4 Masonuri !!:eek:
 

DeletedUser

Side 1: TRACIA

Side 2: »MaSoN MaSoN (MaSoN

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 3
Diferență: 31

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 170,502
Tabăra 2: 14,846
Diferență: 155,656

image.php







Side 1: TRACIA

Side 2: »MaSoN MaSoN (MaSoN

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,569
Tabăra 2: 0
Diferență: 16,569

image.php
 

DeletedUser

dupa repartitia masonilor k24 pare sa fie un patrat in sus si unu la stanga de k33
 

DeletedUser

din acest moment Tracia a luat pozitia in clasament detinuta de Masoni pana acum, iar acest lucru inseamna ca primii 40 de jucatori ai Traciei sunt mai buni decat ai Masonilor fiindca au recuperat diferenta si i-au intrecut.
 

DeletedUser

»MaSoN = MaSon...combina-le si o sa vezi cine o sa aiba cei mai buni 40 de jucatori:D
 

DeletedUser

la cum ii stiu eu pe Masoni de pe Lumea 4 nu se vor lasa asa usor .... Spaiker are tacticile lui ... pe masoni puteti spune ca i-ati batut abia cand ii vedeti in autocar spre casa =))
 

DeletedUser9249

»MaSoN si MaSon ar putea trece lejer in clasament mai sus de TRACIA prin combinarea celor mai buni 40 de jucatori din ambele triburi...
 

DeletedUser8266

nu prea obisnuiesc sa scriu e forum dar nu mam putut abtzine
Rang Porecla
1 GT
2 BURN
3 *MdA*
4 TRACIA
5 MaSoN
6 LIGHT
7 »MaSoN

am eu impresia sau academia e peste tribul ,,mama''? :))
 

DeletedUser

la cum ii stiu eu pe Masoni de pe Lumea 4 nu se vor lasa asa usor .... Spaiker are tacticile lui ... pe masoni puteti spune ca i-ati batut abia cand ii vedeti in autocar spre casa =))

mai bine taceai... spaiker nu mai joaca de foarte mult timp, s'a retras, acelasi lucru l'am facut si eu, nu mai joc pe nici o lume, mi'am dat contu.. L4 nu are treaba cu L6.... pe L6 nu este niciun alt mason din L4, am incercat ceva de la zero... ceea ce vedeti voi acolo in statisticile alea sunt jucatorii slabi cuceriti, in fine sa trec la subiect.


»MaSoN si MaSon ar putea trece lejer in clasament mai sus de TRACIA prin combinarea celor mai buni 40 de jucatori din ambele triburi...

Da ai dreptate dar nu asta e intentia, nu vrem sa fim No.1... alte intentii avem.

nu prea obisnuiesc sa scriu e forum dar nu mam putut abtzine
Rang Porecla
1 GT
2 BURN
3 *MdA*
4 TRACIA
5 MaSoN
6 LIGHT
7 »MaSoN

am eu impresia sau academia e peste tribul ,,mama''? :))


Degeaba sunt spioni in triburile MaSoN... nici asa nu va prindeti care e ideea...
In primul rand nu e nici un trib mama sau tata, sunt 2 triburi diferite cu acelasi nume, acum cu acelasi conducator ca eu m'am retras definitiv de pe .ro



Deci pe scurt uitati si niste statistici micute ca sa ne dam si noi mari in fata tuturor.

Side 1: MaSoN »MaSoN (MaSoN

Side 2: Avem 10 razboaie (fara academii trebute)

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,826
Tabăra 2: 6,359
Diferență: 3,533

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 201
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,703,472
Tabăra 2: 16,144,231
Diferență: 8,440,759

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 868,956
Tabăra 2: 1,101,108
Diferență: 232,152

image.php



Deci eu nu cred ca stam prost, plus ca daca as scoata tribul (MaSon iesim pe + cu peste 20 de sate contra a 10 triburi.... eu zic ca si dupa retragerea mea baietii inca se descurca, inainte cand eram eu, nu stiu cum sa zic... dar aveam de 3 ori mai multe sate cucerite decat aveati voi... asa ca nu mai incercati sa va dati mari cu aiureli.


Acesta a fost ultimul meu post de pe acest cont, puteti spune orice, nu imi pasa.am spus ce am avut pe suflet. noi nu suntem ca ceilalti sa alergam spre locul 1.

O zi buna tuturor si nu uitati e doar un joc.
 

DeletedUser

poate masonii au statistici bune impotriva triburilor de 20 de membrii, pe care ii au la dusmani din cauza rezervarilor sau mai stiu io ce :) :D ... sa vedem o statistica Tracia si Burn impotriva intregii familii (care are mult peste 1000 de membrii :))
 

DeletedUser12983

BURN +Tracia vs Mason

Side 1: BURN TRACIA

Side 2: »MaSoN MaSoN ~MaSoN (MaSoN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,053
Tabăra 2: 2,952
Diferență: 101

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 21
Diferență: 126

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,626,501
Tabăra 2: 7,991,660
Diferență: 1,634,841

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 867,833
Tabăra 2: 114,103
Diferență: 753,730

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus