Ma'SoNnY +++ Mare trib pe L7!!! +++ Ma'SoNnY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am facut-o si pe asta!

Forta Neta intra pe L7 intr-o noua formula (de fapt tot noi, dar cu mici modificari):
MaSoN Spaicar -> Magistru, intemeietor si maret lider! Sitter permanent la oricine!
yo nu mai beau -> Omul renascut din propria-i betie! Omul cu sora imaginara!
Ovidius Minimus -> Numele agresivilor la 116 puncte
Scarlet O'Hara -> Inegalabilul
Feeding Frenzy -> Omul care NICIODATA nu a fost in DE
Nationalistul ->
d.f.aichiu1 -> Acelasi cu ala din travian
cucuviteazu -> Prefetul voodoo

Deja ne stiti! Suntem aia cu victime majore rapuse... cu sitterul meu... cu agresivitatea iesita din comun si-abia iesita din comuna!

Nu facem aliante si nici PNA-uri... cu mai mult de juma de harta...

Nu o sa depasim limita de 200 de membri! Nu o sa avem academii, ci proiecte!

Aceasta nu este o gluma! Daca aveti mai mult de 116 puncte pe orice alta lume si daca aveti minim un sat atunci inseamna ca aveti experienta si ne vedem in Ma'SoNnY!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

declaram razboi! cine farmeaza, are sate, vede un sat parasit, sau creste in puncte alaturi de noi, sa dea inceput nou! pentru ca...VENIM!!
cine nu...sa dea sitter lu spaicar, si o sa faca una din chestiile astea si va fi nobilat!!!
 

DeletedUser2368

Nu pot sa-ti zic decat: Esti mai pr*st decat prevede legea... Oamenii aceaia din mason au facut cate ceva fiecare in jocul asta si pot spune despre Spaiker mai ales ca a facut prea multe ! Tu esti doar un pusti frustrat fara viata sociala care esti "smecher" si faci "caterinca" ! Dute pustiule vezi-ti de treaba si nu te lua de oamenii care joaca acest joc...
 

DeletedUser

Daca vrei in trib trebe doar sa spui, nu trebe sa te agiti ca Orangina de portocale rosii!

Ai 116 puncte? Ai cel putin un sat pe orice alta lume paralela?
 

DeletedUser2368

No More Comments ! Se vede nivelul intelectului tau si mai ales gandirea ta "excelenta" ! Dute de te joaca cu papusile ! Triburile nu sunt de tine !
 

DeletedUser

Daca nu vrei sa fii in tribul nostru, atunci o sa pleci de pe Lumea 7 cu Viteza 2.
 

DeletedUser

Am facut-o si pe asta!

Forta Neta intra pe L7 intr-o noua formula (de fapt tot noi, dar cu mici modificari):
MaSoN Spaicar -> Magistru, intemeietor si maret lider! Sitter permanent la oricine!
yo nu mai beau -> Omul renascut din propria-i betie! Omul cu sora imaginara!
Ovidius Minimus -> Numele agresivilor la 116 puncte
Scarlet O'Hara -> Inegalabilul
Feeding Frenzy -> Omul care NICIODATA nu a fost in DE
Nationalistul -> Acum si impotriva evreilor!
d.f.aichiu1 -> Acelasi cu ala din travian
cucuviteazu -> Prefetul voodoo

Deja ne stiti! Suntem aia cu victime majore rapuse... cu sitterul meu... cu agresivitatea iesita din comun si-abia iesita din comuna!

Nu facem aliante si nici PNA-uri... cu mai mult de juma de harta...

Nu o sa depasim limita de 200 de membri! Nu o sa avem academii, ci proiecte!

Aceasta nu este o gluma! Daca aveti mai mult de 116 puncte pe orice alta lume si daca aveti minim un sat atunci inseamna ca aveti experienta si ne vedem in Ma'SoNnY!

da,ii cunosc pe toti de mai sus , nici macar n'am auzit de ei , vreau sa stiu si eu cu ce oameni avem de'a face,da si niste info despre ei
 

DeletedUser11086

@yo nu mai beau iar: ce ma teai lasat de baut :)) ?


@MaSoN Spaicar: si in ce zona va fi pozitionat masonul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@yo nu mai beau iar: ce ma teai lasat de baut :)) ?


@MaSoN Spaicar: si in ce zona va fi pozitionat masonul?

Ma'Sonu, te rog :p Si ii caut si eu :D Nu de alta, dar am auzit ca e rau..e foarte rau sa fi ma'son. Si daca au si fete in trib, i'm on my way. Intotdeauna am fost atras de fetele "rele" :D
 

DeletedUser

M-am intoooooooors! V-ati suparat c-am stat cu spatele?
Am vazut ca anumiti fani ma asalteaza cu intrebari, asa ca vreau sa raspund unora!


-> Neah, el nu o sa intre! Vor intra doar masonny!


@yo nu mai beau iar: ce ma teai lasat de baut :)) ?
@MaSoN Spaicar: si in ce zona va fi pozitionat masonul?
-> Ai auzit expresia "bea de stinge"? Pe "yo nu beau iar" nu O caracterizeaza asta. Si te rog sa nu-i mai spui "ma" pentru ca ea este sora lui si nici sa nu-i ceri poze pentru ca ea apare invizibila in poze! yo nu beau iar de fapt s-a stins, iar ultima lui dorinta a fost ca Ma'SoNnY intre in top 20 peste tot.
-> Ma'SoNnY va fi pozitionat acolo unde ii e locul... acolo unde se vor pozitiona maimutele recrutabile! Eu voi fi la coordonata 666 a hartii.
 

DeletedUser

Si care e directia? Nu de alta, dar e posibil sa am chef de farmat. :D Btw nu fac discriminari pe baza de sex la farmat. :p Bine ele au mai multe sanse sa cumpere cateva ore de liniste (striptease la web cam e cheia), dar dupa cum se stie ma plictisesc destul de repede si nu mai tine smecheria.
 

DeletedUser

Ce copii frustrati ...macar de ar fi ceva comic sa ma amuz si eu dar glumele voastre ma lasa rece si vad ca nu folositi nick`ul din joc ...sau poate sunteti doar niste copii cu 3 sate umplute cu spioni ...
Ma`bad ...scuze de post dar sunteti foarte penibili
 

DeletedUser

Baieti cu 4 clase:


IQ-ul topicului are mult pe minus. Spor la jucat baieti.
-> Din categoria "Vedete FARA fatza" vi-l prezint pe dfa1

Si care e directia? Nu de alta, dar e posibil sa am chef de farmat. :D Btw nu fac discriminari pe baza de sex la farmat. :p Bine ele au mai multe sanse sa cumpere cateva ore de liniste (striptease la web cam e cheia), dar dupa cum se stie ma plictisesc destul de repede si nu mai tine smecheria.
-> Tu vrei sa ai atitudine ferma, dar ai cam atitudine DE ferma.

Ce copii frustrati ...macar de ar fi ceva comic sa ma amuz si eu dar glumele voastre ma lasa rece si vad ca nu folositi nick`ul din joc ...sau poate sunteti doar niste copii cu 3 sate umplute cu spioni ...
Ma`bad ...scuze de post dar sunteti foarte penibili
-> Ola Gringo! Inteligenta ta ma da pe spate... ca jocurile de limbo!
Ne vedem pe Lumea 7, alege SE-ul si Ma'SoNnY iti promit ca iti vor da la farmat sate cu ascunzatoarea mai mare ca magazia!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus