Ma'SoNnY +++ Mare trib pe L7!!! +++ Ma'SoNnY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10941

Cu toate ca nu fac parte din MaSoN acesti prefacuti merita ce e mai rau pe l7 si razbunarea mi-ar placea sa o faca cei din MaSoN care daca nu vor intra sa o faca doar sa-i scoata pe acestia care nu au reusit sa ajunga unde a ajuns MaSoN si sunt un club de frustrati asa ca lasati-ne fratilor jucati alt joc nu e de voi asta :eek:
 

DeletedUser

ohooohoooo...penaaaal...suuuper penal!!! good job guys!!! foarte tare
 

DeletedUser1959

M-am intoooooooors! V-ati suparat c-am stat cu spatele?
Am vazut ca anumiti fani ma asalteaza cu intrebari, asa ca vreau sa raspund unora!


nu stiu in ce masura te ajuta aroganta asta,dar un lucru stiu sigur...Spaiker isi vede linistit de treaba in timp ce voi incercati,si nu ma surprinde ca reusiti,sa ii faceti praf numele pe forum.Pe multi i-am auzit spunand ca vorbareala nu rezolva nimic...pe undeva incep sa ii cred si pe ei :)

Bafta baieti si sper sa fiti la fel de acizi si activi si cand incepe lumea 7...cine stie poate vom fi prieteni pe acolo :)
 

DeletedUser

nu stiu in ce masura te ajuta aroganta asta,dar un lucru stiu sigur...Spaiker isi vede linistit de treaba in timp ce voi incercati,si nu ma surprinde ca reusiti,sa ii faceti praf numele pe forum.Pe multi i-am auzit spunand ca vorbareala nu rezolva nimic...pe undeva incep sa ii cred si pe ei :)

Bafta baieti si sper sa fiti la fel de acizi si activi si cand incepe lumea 7...cine stie poate vom fi prieteni pe acolo :)

Mesteree ai dreptate... Spaiker nu a mai intrat pe forum de mult... dar sunt acesti "MaS'Soni" care se folosesc de numele lui.

P.S.:Unde intri pe L7? Ce zona si in ce trib?
 

DeletedUser

Va multumesc pentru reclama gratuita... dar pe L4 nu mai joc de cand eram pe locul 11 in lume ... doar pe L6 mai joc si ma voi apuca de L7

Va roade ciuda TRX'ilor ;) ... doar voi puteati crede ca am sora... nu uitati e doar un joc... trebuie sa te distrezi...

PS: Cititi si profilul pe L6 si sa il comentati si p'acela... abia astept comentariile...
 

DeletedUser

Aia cu nu depasim limita de 200 membrii a fost tare!
Ia vezi, poate chiar poti sa o depasesti, cu toate ca e limita :D:D
 

DeletedUser

baieti imi pare rau pentru voi dar unde a ajuns Spaiker si ce a facul el din MaSoN nu o sa ajungeti voi nici in vise sa obtineti dar uneori e frumos sa visezi. Lasa ca v-a trezit destul Masonul pe L4 si v-a aratat ce inseamna Triburile.
oricum frumosa tentativa de flaming. aproape reusita as putea spune.
 

DeletedUser

nu te primim nici pe tine!!! :p:p
Ma'SoNny va rula! O sa ocupam primele 10 locuri in clasament!
 

DeletedUser7072

mie imi pare ciudat ca lumea si comenteaza acest topic. nu-mi inchipuiam ca cei ce joaca acest joc pot dezvolta asemenea frustrari.

am un singur lucru de adaugat: "n-ai cu cine dom'le, niste tarani"

PS: sunt sigur ca mater va pune invitatia voastra la pastrare in cosul de gunoi. alaturi de ce de la minimax
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus