Mass rename atacuri

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Ok,un mic update,nu e exact ce ai vrut tu,dar merge.O sa incerc sa vad de unu care le redenumeste in functie de momentul cand ai inceput si ora de sosire.
 

DeletedUser

Ok,un mic update,nu e exact ce ai vrut tu,dar merge.O sa incerc sa vad de unu care le redenumeste in functie de momentul cand ai inceput si ora de sosire.

in legatura cu update-ul ... cand redenumesc imi arata ceva de genu " Unknown [30/07/2009 17:56:57]" ..cum as putea sa modific ca in loc de Unknown sa scrie vazut de ex ..?:confused:
 

DeletedUser5809

Uitate in cod cam aproape de sfarsit,scrie undva unknown,modifica cu ce vrei tu.
 

DeletedUser5809

Chestia e ca nu mai merge de loc:)))

Ps:daca esti pe l3 sa stii ca eu te scot.
 

DeletedUser5809

Ma uit alta data,vad ca nu merge de loc nici daca il copiez iar.Vezi ca vin alte atacuri,nu mai intru ca iti incurc alea pe acolo.
 

DeletedUser

paiii?

:confused::confused::confused:



care e codul de mass rename atacuri pt lumea 12?



ca am cautat tot forumum si am copiat la coduri denalea si nus exacte unele merge dar nus exacte!


imi spune careva pt lumea 12 care i codul ala?





am gasit unu undeva dar merge doar cand ma ataca doar cu o unitate dar cand ma ataca cu mai multe unitati intrun atac nu merge zice alceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la inceputul paginii ii scriptul dar nu merge(sau cel putin mie :( )
 

DeletedUser

:confused::confused::confused:


nu merge nici una de aia am postat aicia va rogg careva care stie plssss ca am cont premiu si tot imi voi loa



dar vreau scriptul asta :rolleyes::rolleyes::Dneaparat:p
 

DeletedUser

serios bag scriptul caut atacul dau pe el si dau clic pe script (faza ca numi aparare niciunde nus ce fel de rename)dar dau click pe scipt si imi arata timpurile ...si merge asa pot spune DAR.. cand ma ataca cu un singur fel de unitate orce fel de unitate merge darCU o singura unitate



dar cand ma ataca cu un nr de unitati diferite INTRUn atac nu merge jumate zice timpul gresit si jumate zice de alte unitati



de ex:am pus pe unu sa ma atace cu topoare si cav usoara si eu dau click pe script simi zice ca este topoare lancieri si aracasi cum vine asta?



va rog ma ajuta careva?
 

DeletedUser

Trebuie sa ai cont premium pentru acest script. Si trebuie sa te duci la privire generala sosire, cand dai click pe script ;)
 

DeletedUser

am si specificat ce si cum si am cont premiuuu


dar nati inteles


merge jumate


dar cand ma ataca cu trupe conbinate adica 2 sau mai multe tipuri de trupe intrun singur atac nu zice face figuri si nu zice corect si zice abureli acuma ai inteles?
 

DeletedUser5809

Pai frate,ai intales tu gresit.Asta nu iti redenumeste in functie de viteza unitatii,ci le redenumeste pe toate Vazut,in caz ca nu ai intrat atunci sa le redenumesti in functie de viteza pe toate,si totusi vrei sa stii daca apar altele noi,dai vazut si incerci sa le redenumesti pe cele care o sa vina.Citeste si tu instrunctiunile mai bine.
 

DeletedUser

loool


mai cand redumesc la un atac nu zice totu corect zilce doar jumate din arata cu care ma ataca restu i gresit!
 

DeletedUser5809

Nu intaleg,primul scrie vazut la toate.
Al doilea scrie dupa ora cand ai inceput sa le redenumesti,alte chestii nu fac,intalege ca nu le redenumeste dupa viteza unitatii.
Daca nu explici de fapt care e problema si citesti ce face de fapt si postezi iar aiurea,ne suparam.Faci spam aiurea.
Atat fac aceste scripturi.
 

DeletedUser

Jackass imi pare rau ca te bat asa la cap dar te mai poti chinui putin sa faci si scriptul ala care ti l-am zis ? Cu timpul pana la sosire in locul numelui ? Te rog mult. E foarte important ala daca se trezeste un jucator brusc cu 1000 de atacuri odata pe cap ...
 

DeletedUser5809

Scuze am uitat,am avut probleme la servici,cu netul acasa.O sa incerc,vroiai parca cu timpul de sosire tu,nu?
 
Sus