Mass rename atacuri

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

da ..... deci sa redenumeasca atacurile dupa timpul de sosire ...... exact cum e ala cu "vazut" doar ca sa scrie in cat timp vine atacul .....
 

DeletedUser

Ca sa scapi de popup-ul ala la rulare trebuie sa stergi din script partea :

alert(arrInputs.length); // e undeva spre mijloc-sfarsit
 

DeletedUser

Se poate face o varianta la acest script care sa redenumeasca atacurile cu numele jucatorului care ataca, numele satului atacant (nu neaparat) si coordonatele acestuia ?
 

DeletedUser

Se poate face o varianta la acest script care sa redenumeasca atacurile cu numele jucatorului care ataca, numele satului atacant (nu neaparat) si coordonatele acestuia ?

ar fi ceva sa redenumeasca cu satul de pe care se ataca(asa poti vedea usor fake-urile dar nu cred ca se poate
 

DeletedUser

mie nu imi merge

am peste 600 atacuri si imi redenumeste doar cateva
 

DeletedUser5809

Uite ca este unu sa redenumesti in masa atacurile.:D

Cod:
 javascript:var%20text='Vazut';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var%20inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs[i].id.indexOf('editInput')!=-1){if(inputs[i].value.substring(0,6)=='Atac'){inputs[i].value=text;inputs[i+1].click();}}}end();

Care poate sa se uite si la scriptul de mai sus, pus in qoute, sa stiu daca merge sau nu, desi cel pus aici jos merge sigur, le redenumeste in functie de ora serverului, cel de sus le redenumeste vazut, dar cum am zis, nu stiu daca mai merge, raman recunoscator la cine il testeaza:(
Cod:
javascript:function labelAttacks() {var arrInputs=document.getElementsByTagName('input');v ar regAttack=new RegExp("Attack");var strDate=gid('serverDate').childNodes[0].nodeValue;var strTime=gid('serverTime').childNodes[0].nodeValue;alert(arrInputs.length);for(i=0;i<arrIn puts.length;i++){if(arrInputs[i].id.indexOf('editInput')!=-1&&arrInputs[i].value.match(regAttack)){arrInputs[i].value='Unknown ['+strDate+' '+strTime+']';arrInputs[i+1].click();}}}labelAttacks();
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

javascript:var%20text='Vazut';var%..................


unde am bolduit poti modifica cand il instalezi si iti redenumeste atacurile cum scrii tu acolo
 

DeletedUser

Care poate sa se uite si la scriptul de mai sus, pus in qoute, sa stiu daca merge sau nu, desi cel pus aici jos merge sigur, le redenumeste in functie de ora serverului, cel de sus le redenumeste vazut, dar cum am zis, nu stiu daca mai merge, raman recunoscator la cine il testeaza:(
Cod:
javascript:function labelAttacks() {var arrInputs=document.getElementsByTagName('input');v ar regAttack=new RegExp("Attack");var strDate=gid('serverDate').childNodes[0].nodeValue;var strTime=gid('serverTime').childNodes[0].nodeValue;alert(arrInputs.length);for(i=0;i<arrIn puts.length;i++){if(arrInputs[i].id.indexOf('editInput')!=-1&&arrInputs[i].value.match(regAttack)){arrInputs[i].value='Unknown ['+strDate+' '+strTime+']';arrInputs[i+1].click();}}}labelAttacks();

Cel cu Vazut simplu merge perfect.

Cel cu vazut + data si timpul de redenumire nu merge.
 

DeletedUser5809

Cel cu Vazut simplu merge perfect.

Cel cu vazut + data si timpul de redenumire nu merge.


Cod:
javascript:function labelAttacks() {var arrInputs=document.getElementsByTagName('input');v ar regAttack=new RegExp("Atac");var strDate=gid('serverDate').childNodes[0].nodeValue;var strTime=gid('serverTime').childNodes[0].nodeValue;alert(arrInputs.length);for(i=0;i<arrIn puts.length;i++){if(arrInputs[i].id.indexOf('editInput')!=-1&&arrInputs[i].value.match(regAttack)){arrInputs[i].value='Unknown ['+strDate+' '+strTime+']';arrInputs[i+1].click();}}}labelAttacks();


Incerci pe asta te rog, am uitat sa schimb Attack cu Atac:p
Un feed-back pe urma daca merge sau nu te rog:D
 

DeletedUser

raspunsul a venit cam intarziat dar la fel nu valideaza nimic. Testat pe mozilla si opera .
 

DeletedUser5151

javascript:var%20text='Vazut';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var%20inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.id.indexOf('editInput')!=-1){if(inputs.value.substring(0,6)=='Atac'){inputs.value=text;inputs[i+1].click();}}}end();


Merge 100% in Opera 10.
 

DeletedUser

jack era un script care redenumea atacurile dupa ora redenumirii , stii ceva de el ? nu-l mai gasesc :( dar merge pe 7.0 sau ... ?
 

DeletedUser5809

Asta?
Cod:
javascript:function labelAttacks() {var arrInputs=document.getElementsByTagName('input');var regAttack=new RegExp("Attack");var strDate=document.getElementById('serverDate').innerHTML;var strTime=document.getElementById('serverTime').innerHTML;alert(arrInputs.length);for(i=0;i<arrInputs.length;i++){if(arrInputs[i].id.indexOf('editInput')!=-1&&arrInputs[i].value.match(regAttack)){arrInputs[i].value='Unknown ['+strDate+' '+strTime+']';arrInputs[i+1].click();}}}labelAttacks();
 

DeletedUser

un update la scriptul care redenumeste atacul cu ora la care a fost dat ??? Ideal si cel care redenumeste atacul si cu satul de pe care se da acel atac ... sa identifici posibilele fake-uri.
 

DeletedUser

Sus