Master Death & magnatu vs. +SAS+

  • Autor subiect Master Death
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Master Death & magnatu - membri UFO de ceva timp, fosti membri MoH.
Pe vremea cand eram in MoH si era pace intre noi si +SAS+ si DHBM-ul disparuse ne plictiseam si am hotarat sa ne batem cu UFO.
Era un razboi frumos deoarece membri tribului UFO erau foarte bine organizati... cu toate ca nu-si avea rostul razboiul dintre noi.
Dupa vreo luna de zile, slaba conducere a +SAS+-ului manevrata din umbra de marele fenomen andone002 (nu-si dau seama deocamdata ca sunt condusi de el dar vor vedea pe parcurs cat de manipulati au fost) a speculat faptul ca eram in razboi cu UFO si au prins tupeu si ne-au declarat si ei razboi (P.S. daca nu eram in razboi cu UFO nu declarau niciodata acest razboi).
Deoarece eram putini activi in MoH nu puteam tine amandoua granitele si pierdeam teren la granita cu UFO am hotarat sa intram in UFO sa ramanem doar cu un razboi.
Cu +SAS+-ul nu era problema, acolo n'aveam cum pierde teren dupa cum nu vom pierde nici de acum incolo (cine stie cunoaste).

Asta e povestea noastra in mare si as vrea sa va prezint de acum incolo statisticile dintre noi doi si +SAS+ pentru ca dupa cate se pare pe noi doi ne urasc foarte mult (asa le dicteaza andone002).
Eu personal am avut peste 2000 de atacuri din partea lor. Rezultatele le veti vedea in statistici pana acum si de-acum incolo.

O sa va prezint mai jos o harta si statisticile de pana acum.
As vrea sa nu se faca spam, sa se discute strict pe statistici... fara postari aiurea, jigniri si altele...
Eu nu voi raspunde la nici o provocare. Ma voi rezuma la fapte deoarece sunt satul de vorbe si de provocari.
 

DeletedUser

hartasc1.png



Master Death & magnatu - ALBASTRU
+SAS+ - ROZ
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Master Death magnatu

Side 2:
Tribes: +SAS+
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 1
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 383,471
Tabăra 2: 9,969
Diferență: 373,502

image.php
 

DeletedUser13364

tu suferi sau ce ?:)



crezi ca afectezi +SAS+ cu ceva daca iti faci reclama aici ?
tati ia'ti concediu sa iti revii ....


in primul rand +SAS+ nu e condus de andone002 , care nici macar nu avea drept de forum ascuns, asa ca joc de glezne pana aqm.

in momentul cand a aparut cearta noastra, ando a primit drept de forum ascuns de la mine pentru a se apara de cele spuse de tine.
Voi ati fost pregatiti pentru acest razboi nu mai zice tu prostii ... imediat a'ti rupt sas asta vreo 4 zile parca .. si dupa ati luat bataie raw si ce ai facut ?? ca un LAS ai parasit corabia ... nu mai faceai fata ...




in alta ordine de idei, Doru (qiilindory) a zis asa pe forum in timp ce conducerea votam: si daca nu sutem pregatiti aq ce ? le dam razboi ca s'au luat de un membru al nostru ... ca oricum vor fi infranti ... (** de genu , nu chiar vorbele acestea)


Master dute si fa'ti suferinta in alta parte amice
 

DeletedUser15088

Side 1:
Tribes:
Players: misterio01

Side 2:
Tribes: +SAS+
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 2
Diferență: 22

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 235,052
Tabăra 2: 24,062
Diferență: 210,990

image.php
 

DeletedUser

frate de ce nu spui si ca voi erati pregatiti pentru razboiul cu noi si ca voi la-ti declansat atacandu-l pe ando si primindui pe cei din LM ...akum o sapt cand pierdeati sate la greu ai tacut din gura akum ca ne-am calmat iar scoti capu afara

stii ceva bah ejti un *** un om cu care nu asi vrea sa am de a face in real life
-
--2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

clm ma :))


ca se ambaleaza degeaba :))
go go go misterio :))
 

DeletedUser

prietene Master, de ce nu spui tuturor cum ati avut avantajul de la inceputul razboiului cu SAS?
de ce nu spui ca ati luat 30 de sate pe timp de alianta?
de ce nu spui ca acelasi tip de abordare ai avut si cu UFO?
de ce nu spui cum au mers statisticile dupa 4 zile, repet, 4 ZILE de razboi?
voi la urma urmei sunteti niste nimicuri daca v-ati parasit tribul si ati cautat refugiu in alta parte, INCLUSIV IN SAS!
SAS nu avea curaj sa va declare razboi?
prietene ai uitat ce milogeala ai tras pe conferinta aia cu intemeietorii nostrii?si ce mielusel erai?ca nu vrei razboi cu noi, ca suntem puternici ca etc!
noi ne-am respectat angajamentul cu voi din toate punctele de vedere, insa voi ati cautat un pretext pentru razboi!

esti singurul jucator de pe lumea asta pentru care am o antipatie grozava!
in ceea ce priveste topicul asta, "daca taceai, filozof ramaneai"


P.S. atentie UFO la noii vostrii colegi.
 

DeletedUser3101

master si magnatu......cine sunteti voi mah..?????...=))))...

Master Death & magnatu - membri UFO de ceva timp, fosti membri MoH.
aaaaaaaa....sunt lamurit...:))
 

DeletedUser

Master Death & magnatu haha 2 nobi care stiu doar sa posteze cand au statisticele in favoarea lor ... dar cand statisticele arata contra lor nici nu deschid gura macar ... ... Master Death un refugiat no0b ... cand a vazut ca MoH ia bataie de la UFO rpd s-a refugiat in UFO ... pana atunci cand castiga MoH vai ca ei sunt invincibili in locul tau taceam si ma ascundeam ... nu ma mai aratam 2 luni dupa ce no0b ai fost ...
 

DeletedUser13364

Master Death & magnatu haha 2 nobi care stiu doar sa posteze cand au statisticele in favoarea lor ... dar cand statisticele arata contra lor nici nu deschid gura macar ... ... Master Death un refugiat no0b ... cand a vazut ca MoH ia bataie de la UFO rpd s-a refugiat in UFO ... pana atunci cand castiga MoH vai ca ei sunt invincibili in locul tau taceam si ma ascundeam ... nu ma mai aratam 2 luni dupa ce no0b ai fost ...



faza'i ca UFO mi'a dat mesaje in disperare sa nu ii recrutam ca ii inobilam :)) , setzel poate confirma ca si el a primit parca :)


are clasa master asta :) .. "prostii" ii pacaleste
 

DeletedUser

de acum fac si eu un topic nou si postez eu cu un jucator contra M.T. si sa vezi ce o sa ma laud acolo :D ... in locul tau as ruga un admin sa inchida topicul master ca te-ai facut de toata rusinea ...
 

DeletedUser13364

de acum fac si eu un topic nou si postez eu cu un jucator contra M.T. si sa vezi ce o sa ma laud acolo :D ... in locul tau as ruga un admin sa inchida topicul master ca te-ai facut de toata rusinea ...


faza ii ca el a crezut ca face de ras +SAS+ , dar nu e adevarat :)
au atacat pe ando in haita, era singur in centru lor .. ce vroiai sa faca ando acolo master ? era singur ma omule iar voi destui .. avea sprijinu la colegi ca se baza pe alianta cu voi .. esti degeaba master.



baga capul in pamant ca strutu ca e mai bine sa taci
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Master Death magnatu

Side 2:
Tribes: +SAS+
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149,674
Tabăra 2: 0
Diferență: 149,674

image.php




Dupa cum am spus nu raspund la provocari decat prin statistici.
Doar vorbe dragii mei :D, atata stiti... vorbe'n vant... acuze, imbarligaturi si jigniri - atata puteti voi (multa lume cunoaste)!.
 

DeletedUser

ce aiureala....crezi ca SAS la satelo lor pe trib se uita la 60 de sate?:O....nu stiu dc ai facut topicu serios acum....
 

DeletedUser

ce aiureala....crezi ca SAS la satelo lor pe trib se uita la 60 de sate?:O....nu stiu dc ai facut topicu serios acum....

Se pare ca da :D (intreaba-i pe ei). Nu degeaba mi-au dat 2000 de atacuri intr-o saptamana. Probabil nu stii cum sta treaba.
Numai ca, din pacate, satele mele nu sunt accesibile pentru ei.
 

DeletedUser

altul caruia ii place sa se laude. chiar nu si avea rost topicul asta
 

DeletedUser13364

Se pare ca da :D (intreaba-i pe ei). Nu degeaba mi-au dat 2000 de atacuri intr-o saptamana. Probabil nu stii cum sta treaba.
Numai ca, din pacate, satele mele nu sunt accesibile pentru ei.


ma esti o suferinta de om :) ... ai auzit de cuvantu onoare ?
te **** ca esti mare lider .. ce ai facut ma ? ti'ai parasit colegii tocmai cand aveau mai mare de tine :)


stai calm iti vine momentu si tie ... fiecaruia ii vine timpul sa fie dead pe triburi. iar tu vei fi dead ....


si inca ceva .. cu ce te lauzi tu ? cu sate ?:)) felicitari ma sa ai 100 de sate ...




nu uita ca dadeai sate de la tine numa sa nu te pui raw cu +SAS+ ... gura mica Mr Las
 

DeletedUser19025

master si magnatu......cine sunteti voi mah..?????...=))))...

Master Death & magnatu - membri UFO de ceva timp, fosti membri MoH.
aaaaaaaa....sunt lamurit...:))

am demonstrat k suntem peste voi....pakt k vorbesc numai cei de departe..

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus