Master L4

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

era mai interesant sa fi intrat pe L44 :) ar fi sunat mai bine ;)
 

DeletedUser39475

tzepes, parcă ești Mironică. Aceleași corelații, idei și jocuri de cuvinte aveți. :)))
 

DeletedUser523

poate imi depun un rezumat pt un post de prezentator sportiv atunci, daca tu zici ca am talent :)
sau nu era un compliment? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

bad nu mai fi copchil rau si nu mai spamma in topicul oamenilor
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Teapa,ei ar trebuii sa stie ca hop unde postez eu apar imediat si altii dupa mine..e un privilegiu pentru ei chestia asta :D
 

DeletedUser5970

Multumim pentru gandurile bune!
De la 10 oameni acum doua zile, am ajuns sa nu ne mai ajunga locurile in trib. Ma bucur ca jucatori de acum 6-8 ani, au raspuns invitatiei.
Aveam 19 ani atunci, acum am 26 dar cu ei pe forum, din nou, ma simt mai tanar :D La ce joc a fost pe l4, foarte multi au reintrat fara ca nevestele sa stie :)) asa ca, nu stiu cat de mult ne propunem, important e ca dupa toate acestea, indiferent ca suntem din toate colturile tarii, ne putem vedea si saluta pe strada si uite... putem raspunde la apel, chiar daca nu mai suntem la prima tinerete.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce sa zic Bad ,e nevoie de multa ”emancipare” sa joci cu bad rulzz si tot felul de pigi.Tu esti pe o scara superioara a evolutiei si bietele femei pot doar sa viseze sa ajunga candva la nivelul tau.Ti-ai scos sechestrul de pe magar?;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus