Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser14250

Dragilor, noi nu am facut decat sa anuntam un nou razboi si voi va certati doua zile pe alta tema.
Si nu mai amestecati GTC si TRX aici. Atunci cand vom avea ceva de comunicat la nivel de familie, vom face o tema speciala.
Acest razboi va fi doar intre Master si DEF si nu va fi purtat pe forumul extern.
Sper ca toti combatantii sa priveasca razboiul ca pe un joc de sah si sa nu avem parte de derapaje in ceea ce priveste limbajul folosit.
Cel putin in Master am hotarat sa pedepsim orice abatere in acest sens la adresa DEF.
 

DeletedUser8266

correct ...magia cum mai merge razboiul?

vizavi de Geoftw ...ai vazut ca ai gasit unde am scris ca nu ma intereseaza cratima , si mc ca miai confirmat din nou ca mafia11chat ar fi un etalon mult prea sus pentru uni din trx.

O zi buna in continuare !
 

DeletedUser

:D:D:D:D bai nene, ai uitat ceva..........eu am razboi cu voi, deci in curand sa va pregatiti, stai sa mai fac un pic de clean pe la kings si pe urma focus pe voi si gtc, geo ala e un tradator............incheiat
 

DeletedUser14250

Mai jos este circulara trimisa in Master. Orice discutie pe aceasta tema o consider inchisa. Succes tuturor!




Am marea rugaminte ca acest razboi intre Master si DEF sa fie purtat in limita bunului simt.

Va atrag atentia ca orice jignire adusa adversarului, prin mesaj sau prin textul de la profil va fi pedepsita.

In rest, asa cum spunea si Gabby-Ghost, mobilizare generala dragi colegi, avem Nord-ul de cucerit.

Nu am nici o emotie deoarece stiu sigur ca suntem cel mai activ trib de pe lumea 4.


Cu respect,
Magia Sarbatorilor

★ Be A Master Forever ★
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Master Mast3r M@ster
Players:

Side 2:
Tribes: DEF Raflo DiViN DEF2
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 393
Tabăra 2: 365
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 13
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,838,452
Tabăra 2: 2,357,714
Diferență: 480,738

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124,139
Tabăra 2: 136,238
Diferență: 12,099

image.php



destul de strans :D:D:D
 

DeletedUser8343

Am redeschis acest topic. Va rog incercati sa nu mai incalcati regulile si haideti sa facem o politica si propaganda frumoasa.

Am rugamintea sa veniti cu idei pentru imbunatatirea acestei sectiuni de forum de pe lumea 4 AICI in acest link ... si de asemenea cand mai observati incalcari de regula folositi butonul de REPORT POST pentru a anunta acest lucru.

O saptamana frumoasa!

 

DeletedUser13273

Side 1:
Tribes: DEF DEF2 DiViN Raflo
Players:

Side 2:
Tribes: Master Mast3r M@ster
Players:

Timeframe: 14/05/2009 00:00:00la28/05/2009 12:27:41

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,912
Tabăra 2: 2,560
Diferență: 352

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 39
Diferență: 42

image.php


Destul de bine :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DEF Raflo DiViN DEF2
Players:

Side 2:
Tribes: Master Mast3r M@ster Huns-M
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 230
Tabăra 2: 196
Diferență: 34

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 1,892,268
Tabăra 2: 1,446,252
Diferență: 446,016

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 36,347
Tabăra 2: 11,874
Diferență: 24,473


Incet,dar sigur...
 

DeletedUser

lucyk93 ce a facut jucatorul vostru?Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit...............:D:D::D:D:D:D:D .........asa e cand joci pe mai multe conturi :D:D:D:D mai te si dai de gol :D:D:D , din pacate pentru el, cineva a invatat, de la voi, de la cei din master, cum se procedeaza,,,,,,,,,,,,soarta :D:D:D
 

DeletedUser14250

Am zis ca nu mai postam aici pana cand nu-i expira suspendarea lui Gabby. Dar din cate-mi amintesc azi expira asa ca vreau sa fac cateva precizari.
- razboiul master- DEF nu exista. Exista doar pentru DEF.
- in ultima vreme se intampla niste lucruri ciudate pe care nu le voi posta aici pentru ca voi fi suspendat.
- in momentul de fata ne gandim serios sa stergem toti conturile si sa ne mutam pe un alt server de preferat nu .ro
In curand o sa aflati toti decizia noastra. Cu mari sanse de vizualizare pe harta .

Frustrant este faptul ca nu putem deschide anumite discutii pe acest forum, desi este nu este vorba de un forum dedicat sportului sau modei. Este chiar forumul jocului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai, ce bine mi pare.........duceti va tare, ce frumos este :D:D:D:D este prea frumos, abia astept, aveti onoarea din partea mea, ati dat de greu :D:D:D
 

DeletedUser5970

Topicul va ramane curat...voi avea grija de asta..cred ca puteti face asta pana maine cand se va inchide! E singurul avertisment...Lasati-i sa se bucure de aniversare!

La multi ani Master!..asteptam berea :)

Nu credeam ca o sa ajung sa iti dau dreptate, te rog sa inchizi si sa stergi acest topic pentru ca bugetul nostru redus pe timp de criza nu ne mai permite sa petrecem in continuu.
Va multumesc frumos pentru eforturile depuse ca acest topic sa fie unul cat mai curat, berea ramane in picioare !

Pentru ca eu nu pot sterge ceea ce am deschis, va rog sa imi respectati decizia.

O seara placuta, multumesc.
 

DeletedUser8343

Topicul va fi inchis la cererea celui care l-a deschis ..insa nu il voi sterge pentru ca merita sa ramana aici ..mie personal mi-a polacut mult acest topic si a fost unul frumos!
 

DeletedUser5970

Multumesc frumos :)
Am cerut redeschiderea acestui topic pentru a multumi in numele echipei Master si pentru a spune ca ramanem datori jocului triburile.ro pentru ca aceste poze au putut fi realizate:

P1010599.jpg


P1010615.jpg


Succese tuturor si nu uitati sa va distrati, este doar un joc.
Master va saluta !
 

DeletedUser

nu dai si numele celor din poze? :)

ps:Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
unguru89, Lord Adex

salut boss :)
 
Sus