Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

Va inselati amandoi, nu vorim de NOA din nord care a mers in GTC.
NOA a fost refacut in sud, unde s-au dat ceva lupte, o cu totul alta poveste decat NOA lui galateni si compania.
 

DeletedUser8266

Stiu teai luptat cu satele lui doareutoteu ...si cam atat.


Oricum ...tot nu e NOA ...era doar o ramasita :)

Dar sa nu dezgropam morti.
 

DeletedUser14250

din cate imi amintesc NOA (sud) a fuzionat cu DTR. La acest trib cred ca se refera Gabby.
Dar e posibil sa ne inselam amandoi. Au fost prea multe care au disparut din calea noastra.

Pana una alta noi suntem aici, ne numim tot master si innobilam intern mult mai greu decat Armada, ca in razboiul direct sunt praf.

Este doar o chestiune de timp
 

DeletedUser4257

Pana una alta noi suntem aici, ne numim tot master si innobilam intern mult mai greu decat Armada, ca in razboiul direct sunt praf.
Este doar o chestiune de timp

lol ce tupeu si pe asta=))
sunt multe chestii favorabile voua...nu ca ati fi voi buni;)
dar sunt 2 ani de joc in care multi din armada au avut razboi tot timpul...e un joc in care intervine plictiseala, monotonia si o rutina ce te face sa nu te mai intereseze.
master este un trib care stie sa profite
esti un jucator slab sa afirmi ca armada e praf!..dpmdv 2 triburi sunt pe l4 armada si gtc, cei care cunosc jocul stiu de ce si afirm acest lucru.
 

DeletedUser

master a rapus vre-un trib"? gogule te-a lasat memoria azheimer sau ce ai ca nu inteleg mastre e cel mai varza trib ce ar putea el sa rapuna?


La astfel de limbaj impus de tine denota ca tu ai probleme oarecare, duci lipsa de educatie, bunului simt fata de oamenii de diferite varste....acel cuvant care adresezi noua, de fapt iti zic eu, nimeni nu se coboara la mintea ta.
 

DeletedUser

te cam oftica adevarul? bai comunistule, s a dus ceasca, urmati voi acuma, ai uitat ca nu m ati putut scoate si ati apelat la stiti voi cine sa fiu scos de pe harta? nu stiti ce sa mai faceti, have fun baieti , mor de ras :D:D abia acum incepe sa mi placa jocul asta, ca pot face misto si rad de voi
 

DeletedUser14250

lol ce tupeu si pe asta=))
sunt multe chestii favorabile voua...nu ca ati fi voi buni;)
dar sunt 2 ani de joc in care multi din armada au avut razboi tot timpul...e un joc in care intervine plictiseala, monotonia si o rutina ce te face sa nu te mai intereseze.
master este un trib care stie sa profite
esti un jucator slab sa afirmi ca armada e praf!..dpmdv 2 triburi sunt pe l4 armada si gtc, cei care cunosc jocul stiu de ce si afirm acest lucru.


Nu a zis nimeni ca suntem buni. Dar repet, daca noi suntem slabi, Armada sunt praf si pulbere.
E doar o chestiune de timp... Noi avem rabdare
 

DeletedUser

Nu a zis nimeni ca suntem buni. Dar repet, daca noi suntem slabi, Armada sunt praf si pulbere.
E doar o chestiune de timp... Noi avem rabdare


...:))..noi avem rabdare...:))..RABDARE..??..Pt ce rabdare..??>--sa se lase de joc si ultimii juc de TRIBURI din ARMADA, adevarata ARMADA, sa puteti spune ca a-ti invins ARMADA..??..luind sate de la un trib care are eticheta ARMADA, asta da VICTORIE.
]
CEva, cum i-as trage-o la un manechin caruia ii pun eticheta Claudia Carddinalle..:)..si apoi. ma laud ce mascul feroce sunt..:)
 

DeletedUser4257

bravo ma moromete...
cand termii cu chestiunea aia de timp si master va castiga nu cred ca va interesa pe cineva!
esti patetic ma omule
 

DeletedUser14250

Daca nu va intereseaza, atunci de ce mai sunteti pe aici?
Daca tot renunta la joc cei din Armada, de ce nu dizolvati tribul?
Dar daca nu renunta, atunci de ce nu misca nimic ?


Discursul vostru l-am mai intalnit la Spaiker. Macar ceva originalitate mai baieti
 

DeletedUser4257

suntem pe aici fara sa ne intereseze
pai ce treaba ai tu?...dizolva-ti tu tribul
dar daca nu misca, oare nu renunta?

discurs?...nu este asa ceva, dau doar un punct de vedere aberatiilor tale.
rabdarea, in cazul unora dauneaza....dar e o chestiune de timp;)
 

DeletedUser14250

Ne bucuram ca sunteti aici fara un motiv anume. Va asteptam in numar cat mai mare, adversari sau fosti adversari nostalgici.
Nobletea noastra este fara margini..
 

DeletedUser

din cate imi amintesc NOA (sud) a fuzionat cu DTR. La acest trib cred ca se refera Gabby.
Dar e posibil sa ne inselam amandoi. Au fost prea multe care au disparut din calea noastra.

Pana una alta noi suntem aici, ne numim tot master si innobilam intern mult mai greu decat Armada, ca in razboiul direct sunt praf.

Este doar o chestiune de timp

Fuziunea nu a rezistat, in scurt timp cele 2 triburi s-au despartit.
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Atentie la limbaj!
 

DeletedUser

baietas, nu cred ca daca i zic la cineva comunist e o insulta, probabil ca te simti lezat si de asta ai sters, lasa vrajeala, poate asa e la iasi acolo la tine, nu prea ai voie sa zici multe dar aici in capitala sta altfel treaba
 

DeletedUser5970

cdef, ce tarife mai sunt la punctele premium false, nu te gasesc pe harta l4 deci nu contezi.
Pentru restul admiratorilor, va sfatuim de pe acum sa puneti banuti la ciorap, pe 24 e ziua Master, un trib cu o istorie frumoasa, scrisa in urma a multe sacrificii. Am fost, suntem si o sa fim aici, pentru a nu va dezamagi niciodata.

Asa slabi cum suntem, va dam lectii:

Side 1:
Tribes: Master Mast3r
Players:

Side 2:
Tribes: RE Armada 1 8 7 ~V~ NN
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 9
Diferență: 29

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 394,785
Tabăra 2: 97,956
Diferență: 296,829

image.php



--

Side 1:
Tribes: Master Mast3r
Players:

Side 2:
Tribes: RE Armada 1 8 7 ~V~ NN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,368
Tabăra 2: 714
Diferență: 654

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,603,912
Tabăra 2: 7,297,055
Diferență: 6,306,857

image.php



Va multumim ca existati !
 

Deleted User - 213220

cdef joaca pe contul honorius daca nu stiai :D. Dece oare toate triburile care dau de greu gasesc scuze patetice gen inactivitatea sau plictiseala?Cum a spus magia in momentul de fata armada si cele 10 academii sunt la pamant.
 

DeletedUser14250

"in urma noastra nu poate ramane decat praf"
Am vazut scris asta undeva si mi-a placut.
 

DeletedUser

Oare de ce dupa postarea lui Gabby nu a mai intervenit nici un armandian? Eu cred ca le este rusine de acele statistici ;)

Foarte bine punctat Gabby statistica vorbeste si se poate mult mai bine de atat pun pariu ca in 2 luni vom avea o statistica si mai buna. Nu avem in fata decat o adunatura de sate care asteapta sa-si recapete viata dupa cucerirea lor de catre Master .

Asa slabi cum ne considera lumea .Cu bune si rele sunt membru Master si ma mandresc cu asta !
 

DeletedUser4257

nu sunt membru Master si ma mandresc mult mai mult cu asta;)
e curios la voi cum la statistici puneti toate "neamurile" Armada dar in favoarea voastra va puneti doar propriul trib.
Puneti ma baieti toata familia, iupii, gtc...si toate academiile! si sa vedem statistica!
Voi faceti parte dintr-o familie, de asta aveti si aceasta sansa a statisticii nu va bazati ca aveti aceasta statistica doar pe propriul vostru trib fiindca va inselati amarnic.
Cum ziceam, ma repet....Master este un trib slab, ca un trib isi mentine 3 ani acelasi nume nu reprezinta nimik.
Armada nu mai e ce a fost, deoarece le lipsesc membrii care o reprezinta, as enumera: mcbecks,sp@rt@nu,gore88, cdef,uv1921,...si multi altii care stiau si puteau sa isi mobilizeze oamenii, acum e fiecare pt el...ceea ce nu inseamna trib pt mine, deci poate ca asta e si Armada acum.
Nu e o mare chestie ce faceti voi cei din Master, a disparut acel interes de a reactiona la atacuri, pierderi de sate...asa ca innobilati in liniste caci sa nu credeti ca nu mai pot dormi cei din Armada ca le luati voi satele:))
De asta le si luati;)
 
Sus