Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

Exact din acest motiv, pentru ca nu iti pasa, continui sa aduci argumente solide (crezi tu!?), pentru pierderile suferite. :rolleyes:
Am pus la statistici tribul de care raspundem, pe care il administram cu o deosebita placere, contra tribului din Nord, pentru ca daca sunt situate acolo toate neamurile Armada, nu inseamna ca nu aveti acces si in celelalte ramuri iar faptul ca sunt de umplutura, sincer nu ne intereseaza.
Este adevarat ca si cele doua triburi mentionate de tine au un rol important dar nu e vina nimanui ca voi v-ati batut joc de aliatii vostrii si acum plangeti dupa ei.

Iti dau invitatie in Master sa vezi cum iti schimbi parerea radical si devii si mai mandru de tine ? Ai vrea tu :) Caracterul pe care il afisezi nu se incadreaza in parametrii Master.

Ca sa te linistesc, poftim o statistica: neamurile din Sud vs. neamurile din Nord:

Side 1:
Tribes: =GTC= Mast3r iupii! Master
Players:

Side 2:
Tribes: RE Armada 1 8 7 ~V~ NN
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 54
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,315,150
Tabăra 2: 534,051
Diferență: 781,099

image.php


--

Side 1:
Tribes: =GTC= Mast3r iupii! Master
Players:

Side 2:
Tribes: RE Armada 1 8 7 ~V~ NN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,924
Tabăra 2: 3,899
Diferență: 1,025

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,918,000
Tabăra 2: 40,645,397
Diferență: 10,272,603

image.php



Sa tot fi mandru cu o asa statistica, nu ? ;)
 

DeletedUser4257

mai fantomo tu nu intelegi ca e un joc si cel putin la mine nu e vorba de mandrie, il joci atat timp cat e fun
ti-am cerut invitatie in master?...mai bine stau de unu singur, asta daca mai jucam pe l4.
oricum e bine sa te abtii mai ales ca de pe urma ftw ati profitat din plin voi si acum va laudati pe o contributie mare a ftwului de declinul armada.
Master innobileaza se stie de fapt ce innobileaza, conturi ale jucatorlor din raflo ....fara proprietar, multiaccount posibil
Sa o zicem si pe asta totusi.
 

DeletedUser

Ce e atata svada ca master e varza ca armada e varza ??? ori asta asa innainte de Pasti nu aveti ce face ???

si daca suntem varza ne zinem inca pe deasupra apei, deci varza e buna ;))))

da plictiseala si indiferenta de joc pe parcursul timpului lasa semne pe triburi,deci oricum o sa se termine odata asta si o sa avem de ce sa ne aducem aminte si trebuie sa o facem cu zambet dar nu cu o ura carte innamic

deci oricoom jignirile acestea nu au valoare valoarea o sa o aratam in joc dragi colegi si innamici

paste fericit tuturor
 

DeletedUser

nu sunt membru Master si ma mandresc mult mai mult cu asta;)
e curios la voi cum la statistici puneti toate "neamurile" Armada dar in favoarea voastra va puneti doar propriul trib.
Puneti ma baieti toata familia, iupii, gtc...si toate academiile! si sa vedem statistica!
Voi faceti parte dintr-o familie, de asta aveti si aceasta sansa a statisticii nu va bazati ca aveti aceasta statistica doar pe propriul vostru trib fiindca va inselati amarnic.
Cum ziceam, ma repet....Master este un trib slab, ca un trib isi mentine 3 ani acelasi nume nu reprezinta nimik.
Armada nu mai e ce a fost, deoarece le lipsesc membrii care o reprezinta, as enumera: mcbecks,sp@rt@nu,gore88, cdef,uv1921,...si multi altii care stiau si puteau sa isi mobilizeze oamenii, acum e fiecare pt el...ceea ce nu inseamna trib pt mine, deci poate ca asta e si Armada acum.
Nu e o mare chestie ce faceti voi cei din Master, a disparut acel interes de a reactiona la atacuri, pierderi de sate...asa ca innobilati in liniste caci sa nu credeti ca nu mai pot dormi cei din Armada ca le luati voi satele:))
De asta le si luati;)


Adica pana acuma Master era cel mai slab trib si in l4 era decat armada si GTC si cand am pus statisticile ziceti ca punem numa tribul nostru ....si sa punem si celelalte triburi din familie,,

Poi noi am pus tribul nostru sa aratam cat de slabi suntem in comparatie cu voi la statistici...
 

DeletedUser

mai fantomo tu nu intelegi ca e un joc si cel putin la mine nu e vorba de mandrie, il joci atat timp cat e fun
ti-am cerut invitatie in master?...mai bine stau de unu singur, asta daca mai jucam pe l4.
oricum e bine sa te abtii mai ales ca de pe urma ftw ati profitat din plin voi si acum va laudati pe o contributie mare a ftwului de declinul armada.
Master innobileaza se stie de fapt ce innobileaza, conturi ale jucatorlor din raflo ....fara proprietar, multiaccount posibil
Sa o zicem si pe asta totusi.

Tu chiar nu realizezi ca aduci acuze false la adresa tribului Master, sau ca il faci fantoma pe colegul meu? fac pariu ca noaptea nu mai ai curaj sa iesi afara :p

Intr-adevar, este un joc fun si jucam de placere si ceea ce reprezinta Master asta e datorita faptului ca suntem uniti, uite dovada de existenta noastra si asa vom fi pana la capat, suntem impreuna de la inceputul jocului si asa vom fi pana la capat...

p.s. pe geo da silva il cunosc personal ... interesant nick ales :p
 

DeletedUser5970

@ GeoDaSilva ne vezi pe noi cumva disperati dupa sate ? Daca nu mai era fun, probabil ii urmam pe colegii care s-au lasat din diferite motive, insa, suntem inca aici.
P.S. Sa-mi spui daca vrei invitatia, sa te convingi de rozul aflat in viata Masterilor ;)
 

DeletedUser489

TRX, iti multmim ca ai existat, chiar distrugerea ruinelor tale este o lauda.
 

DeletedUser

da fostul TRX

sincer am cunoscut colegii de pe L5 din LOD (daca mai tineti minte ca a fuzionat pe L4 in TRX )) intradevar colegi buni care au jucat si care mai joaca cu demnitate si respect ;) deci respect celor ce duc un joc frumos si drept
 

DeletedUser9802

@ GeoDaSilva ne vezi pe noi cumva disperati dupa sate ? Daca nu mai era fun, probabil ii urmam pe colegii care s-au lasat din diferite motive, insa, suntem inca aici.
P.S. Sa-mi spui daca vrei invitatia, sa te convingi de rozul aflat in viata Masterilor ;)

Go Go Go Gabby!!!! :D

Ca fost membru Master pot sa certific faptul ca in acel trib toata lumea are fun. :rolleyes: Ma apuca nostalgia cand ma gandesc la vremurile bune.

Master for ever boys!!!
 

DeletedUser32033

GabbY-Ghost astăzi la ora 14:36
Va salut,

... ca o ironie a sortii, intr-un joc ce se dorea a fi o copie fidela a evului mediu, pe o lume 4, uitata de multa lume, se duce o lupta, inegala din punctul de vedere al multora, o lupta intre robotii si oameni.
Robotii, marca =GTC=, echipati cu night vision si, ca orice robot, lipsiti de principii, de sentimente isi castiga existenta prin upgrade-uri la suta de clikuri, manevrand zeci de sittere, de conturi fara suflet... avand un singur obiectiv, acela de no.1, obtinut indiferent de solutiile optate – tradare, minciuna, mizerie.

De cealalta parte a baricadei, acei mici si sufletisti, Semper Superiores, care, uitandu-ne un pic in urma, au o traditie in a rasufla in ceafa celor de pe rang 1, acea rasuflare dovedindu-se fatala in cele din urma pentru colosi si, plecand de la aceasta mica lectie de istorie, ar trebui sa le multumim celor din =GTC= pentru ca au facut tot posibilul sa urce pe 1, astfel, Master, isi poate duce mai departe reputatia de inamic fatal impotriva celor care mereu ne-au subestimat si, in cele din urma, au regretat asta.

O sa fie o victorie frumoasa impotriva robotilor, o victorie si mai dulce stiind ca am preferat sa nu ne patam principiile cu noroi, atunci cand Master a refuzat propunerea celor din Armada, de a intoarce armele impotriva =GTC=, nu acelasi lucru putem spune despre fostii aliati.

Ii multumesc lui nabu, pentru ca, prieteni fiind, a pus punctul pe „i”, spunand public ca nu ma mai ridic la parametrii care m-au consacrat si avea dreptate (nici acum nu ma ridic, ma mai mananca degetele din cand in cand), apreciez ce a facut, suntem prieteni in continuare, asa-s prietenii adevarati, se aproba si se dezaproba, acesta-i spiritul Master, acesta este spiritul unui trib de prieteni, inaintea imaginii unui trib de luptatori.
Mai doresc sa-i multumesc lui Made-In-Romania, care le-a sfidat prezenta celor din =GTC= intr-un colt de lume, foarte greu ca zona de razboi, insa, prin spiritul prieteniei din trib, a scos la suprafata si spiritul de luptatori, sunt doua lucruri ce se leaga.

... si cum unul din gtc tine in sitter alti 10, cu care nu se poate imprieteni, se stie de pe acum ce stea o sa straluceasca mai tare ★ Master ★



A.... Cgale, ala negru de respira greu, chiar era taso ba`
 

DeletedUser5970

nabu a scris:
Astazi , 15.10.2011 Master INVICTUS a reusit sa revina in fruntea clasamentului Lumii 4 dupa 215 zile de razboi inversunat cu monstruoasa coalitie armada-gtc . pe primii i-am ingenuncheat si i-am detronat prima oara cand am reusit sa ocupam locul 1 . infamia celor din gtc a fost in van...tradarea lor nascuta din invidie si dorinta de parvenire combinate cu o neverosimila obedienta fata de liderii lor lipsiti de caracter s-a intors impotriva lor . Master Semper Superiores au dovedit intregii lumi 4 ca sunt cei mai uniti si mai valorosi participanti la acest joc , pe aceasta lume .

Cronicarul nu poate gasi o explicatie , poate indrazni sa sugereze una :

"Mai presus de toate, trebuie să realizăm faptul că nici un arsenal şi nici o armă din arsenalele lumii nu sînt atît de formidabile ca voinţa şi curajul moral al barbaţilor şi femeilor liberi. Aceasta este o armă pe care adversarii noştri din lumea de astăzi nu o au. Aceasta este o armă pe care noi o avem."

Lupta continua . razboiul inca nu este castigat . situatia de pe front in aceasta zi memorabila poate fi caracterizata cum nu se poate mai bine cu cuvintele domnului Erich Maria Remarque :

"Pe frontul de vest nimic nou ."
 
Sus