Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser8972

La Multi Ani, Master !!!

multianimare.jpg
 

DeletedUser9568

La multi ani, master!
Sa aveti parte de cel putin inca o aniversare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Putine sunt triburile care au rezistat atata timp sub acelasi nume. Ceea ce aveti voi e mai mult decat un trib, aveti grija de ce e al vostru ;) La multi ani!
 

DeletedUser5970

Multumim frumos domnilor din celelalte triburi :)
Tineti-o tot asa, fara o parte din voi, lumea 4 s-ar stinge usor dar sigur.
Numai succese si o seara buna !

Va asteptam la party !
 

DeletedUser

La multi ani, Master!

Felicitari pentru existenta tribului sub acelasi nume timp de un an! Foarte putine triburi de pe L4 pot spune ca si-au pastrat identitatea si structura neschimbata de la inceput.

P.S.: trimiteti berea sub forma de suport. E oricand binevenita :)
 

DeletedUser5970

Oo ! cu cine avem onoarea, maestre, muzica de primire !
Iti multumim frumos Mater Dolores :)
Pentru fete avem ceva special ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9770

Stiti la ce ma gandesc eu.... cum de fiecare organizatie de acest gen e tinuta in special de o singura persoana...

De aceea.... respect CGAL!!
Succes Gugu

Multumim ca esti cu noi Gabby!!!


Colegi... cum facem sa chemam macar ptr o zi din vechii colegi??? Ma refer la Korint, Pepi, Mihau, Ruxica, G3O, etc...??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14250

La multi ani, Master!

Felicitari pentru existenta tribului sub acelasi nume timp de un an! Foarte putine triburi de pe L4 pot spune ca si-au pastrat identitatea si structura neschimbata de la inceput.


Ne-am pastrat identitatea pentru ca ne-am ales atent colegii.
N-a fost usor, nu este usor, dar cred ca am facut si facem o treaba buna.
Daca suntem sanatosi si nu avem probleme in real life va fi din ce in ce mai bine.
 

DeletedUser5970

Acest topic o sa il folosim pentru a face public anumite decizii luate de tribul nostru, Master.
Pentru ca acesta sa ramana deschis, ii rog pe colegii mei sa nu mai posteze decat daca au un subiect serios. In caz contrar se va considera ca spamati si riscam ca topicul sa fie inchis.

O seara buna tuturor ;)
 

DeletedUser

:D:D:D:D ce ma distrez , magia.... ti s a dus magia


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Am avertizat odata..se pare ca nu te poti abtine..deci asa ca dupa cutremur: Vacanta Placuta!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17169

Sa fiu ontopic La multi ani Master...dar pt ce?...doar pt ca si-au pastrat un nume?
Este asta atat de important?..eu nu cred
Iar la felul cum aveti voi harta, nici nu e f greu sa mentii tribul, fara razboaie ...f mult albastru, somn de voie si asa a trecut si anul.

La multi ani Sirdevil ca ai acelasi nick, la multi ani fetelor din xyz ca ne incanta cu prezenta lor.

17.03.
07:28 a luat fiinta tribul abc si o mica statistica imp tribului de pe locul 3(sprijiniti si de gtc si master) cam asa arata:
211---abc
18--- kings*

nu intereseaza pe nimeni din master fiindca ce au facut si fac ei pe l4?
 

DeletedUser5970

Multumim pentru urare.
Raspunsul la intrebarea ta e simplu: In septembrie o sa implinesc 21 de ani si nu o sa imi sarbatoresc ziua pentru ca mi-am pastrat numele din 88 :)

Harta din 30 iulie, anul trecut:
http://i425.photobucket.com/albums/pp335/Gabby-ghost/Harta30iulie.jpg
Dupa cum se poate observa, nu asa a fost harta de la inceput, daca am stiut cum sa ne asternem, asa am dormit.

Te asigur ca detii informatii false asupra sprijinului trimis de Master.
 

DeletedUser

M-ai facut curioasa, Gabby, pentru fete ce-i special? Aveti niste Flamingi de care nu stim? :D
 

DeletedUser14250

COMUNICAT - 25 aprilie 2009

-Relatiile diplomatice cu tribul k85 si academia cestuia au incetat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14250

Comunicat - 26 aprilie 2009

Tribul Master a declarat razboi tribului K85
 

DeletedUser7708

Felicitări, în sfârşit aveţi şi voi harta puţin roşie. Să vă vedem :D
 
Sus