Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser14250

Harta a fost rosie mai mereu pentru noi. Si stiti asta foarte bine.
Rosie va fi pana la final.
 

DeletedUser7708

Voi aţi fost mai mult sprijinul din spatele graniţei până acum. D-abia acum aveţi ceva mai mult front. Oricum, stai liniştit, sunt departe de voi, nu lupt nici cu voi nici împotrivă :p
 

DeletedUser14250

Noi am fost mereu pe o granita.
Acum da, de putina vreme putem spune ca am fost in spatele ei. Dar cum nu eram obisnuiti cu aceasta postura...:)
 

DeletedUser5970

Cu dedicatie pentru dfa1;)

Side 1:
Tribes: Master
Players:

Side 2:
Tribes: K85
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 4
Diferență: 26

image.php


Da MD, flamingii mai vin dupa terminarea razboiului, sa nu iti faci program :D
 

DeletedUser7708

Mersi Gabi, vă dedic victoria, când o veţi obţine :p

->12Pile:stai mai relaxat, nu am venit să ironizez, ci doar e o situaţie să spunem mai nouă :p
 

DeletedUser

Cu dedicatie pentru dfa1;)


Da MD, flamingii mai vin dupa terminarea razboiului, sa nu iti faci program :D

offf la naiba-n puii mei, care deja mi-am anulat toate intalnirile din urmatoarele 2 saptamani :mad:

bafta, master! se pare ca i-ati cam luat pe nepregatite. Sa vedem cum se vor misca dupa ce le trece socul initial.
 

DeletedUser9770

Elementul surpriza e foarte important intr-un conflict. Din cate stiu eu au fost multe discutii de ambele parti insa unele persoane de acolo sunt prea mandre. Totusi am tot respectul pentru cativa care insa nu au reusit sa-si impuna opiniile.
 

DeletedUser8266

Am intarziat la sarbatoare (din cauza ban-ului) LA MULTI ANI MASTER !

si pentru cei ce au spus ce mare smecherie e sa iti ti numele de la inceput ...este in afara de Master si =GTC= ...mai este vrun trib? unu cat de cat important nu de pe locu 500
 

DeletedUser

Da, YKZ.

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩

Tribul YKZ a fost infiintat de catre Nankatsu si stef04 la data de 18.03.2008

In afara adaugarii unei particule dupa nume (cat a fost academia ender/kings), structura de conducere si numele au fost in marea lor parte, aceleasi.
 

DeletedUser

Dar nu inteleg ,cum Master a pastrat numele inca de la inceput asa au facut si TRX, NOVA, GTC (din ce retin eu ) ...sunt mai multe triburi care au acelasi nume.....insa nu asta e important la un trib....
 

DeletedUser5970

Salut sghe, noi am pus accentul pe 24.04.08 - 24.04.09, adica un an de existenta pe l4. :) Apropo, saluta-l pe tatus din partea mea daca dai de el.

MD, o sa incercam sa respectam pronosticul tau :D
 

DeletedUser8972

Am intarziat la sarbatoare (din cauza ban-ului) LA MULTI ANI MASTER !

si pentru cei ce au spus ce mare smecherie e sa iti ti numele de la inceput ...este in afara de Master si =GTC= ...mai este vrun trib? unu cat de cat important nu de pe locu 500

Da, iti spun eu un trib. Este in TOP10, are acelasi nume cu ceva timp inainte de a exista Master sau =GTC=, si se numeste -=Q=- :D, colegii nostrii ... ;)
Ei sunt sub acelasi nume chiar de la inceputul L4.
 

DeletedUser8266

Curios ca eu stau in zona q de ceva timp si acolo erau alte triburi era ...DeLux parca...si oricum ininte de =GTC= nu are cum ca si ei au de la inceputu lumi dar ei fiind mai in centru harti ...ce inseamna ca au intrat inintea celor din Q deci nu is ininte la =GTC=

oricum ....prin concluzie singurele triburi care siau pastrat denumirea pana la final is cele din Per Aspera Ad Astra :D

p.s. MD ...YKZ a avut alta denumire... YKZ -kings broathers(nu le am la engleza scuzatimi scrierea)

si
Dar nu inteleg ,cum Master a pastrat numele inca de la inceput asa au facut si TRX, NOVA, GTC (din ce retin eu ) ...sunt mai multe triburi care au acelasi nume.....insa nu asta e important la un trib....

trx nu e de la inceputu lumi ...el a venit dupa ceva timp de la deschiderea lumi prin fuziunea dintre L.O.D. di C-RO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Offtopic offtopic la greu. Pe nimeni nu intereseaza numele tribului atata timp cat structura lui de conducere si jucatorii importanti raman aceeasi. Spor la joc tuturor, spor la inobilat K85 celor din Master.
 

DeletedUser

K85

Nu va pastrati voi numele daca nu va faceati familie...K85 este un trib liber, intemeiat de mai bine de un an si daca am intrat in acest razboi am intrat deoarece nu am vrut sa cadem in genunchi in fata voastra cand ne-ati cerut sa fuzionam...sansele de a castiga acest razboi sunt minime si sunt constient de lucrul asta...macar daca e sa pierdem razboiul sa il pierdem pe front.

CELTICA 4EVER
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Offtopic offtopic la greu. Pe nimeni nu intereseaza numele tribului atata timp cat structura lui de conducere si jucatorii importanti raman aceeasi. Spor la joc tuturor, spor la inobilat K85 celor din Master.

Da, ce acord aici, cgal. Imperiule, pe asta voiam sa si pun accentul. In componenta tribului a ramas mare parte din membri originali. (nu discutam de recrutari, fiecare trib face asa ceva si oricum cei recrutati au si ramas).

De aceea am accentuat, imperiule, ca s-au adaugat sau s-au scos particule din numele tribului, atata timp cat a fost academie, pentru a marca faptul ca era academia Kings/Ender. Dar a pastrat intotdeauna identitatea de YKZ.


on-topic: Gabby, sa vedem statistica dupa 2 saptamani (cam atata zic eu ca e timpul maxim pe care pot sa-l dai unui trib sa se dezmeticeasca. Daca n-o face pana atunci...e un fel de razboi cu sate de barbari care se umple singure de trupe).
 

DeletedUser5970

@ Zeghitza: Adica, daca noi avem o familie suntem incatusati si biciuiti in piata centrala, nu suntem liberi ?:confused: Aveti o conducere prea mandra si care nu stie ce vrea, o invitatie in familie nu inseamna o fuziune, dar cine sunt eu sa va judec...

Mater, ramane de vazut ce o sa fie peste 2 saptamani ;) momentan statistica se prezinta astfel:

Side 1:
Tribes: Master
Players:

Side 2:
Tribes: K85
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 5
Diferență: 67

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ai inteles ce am vrut sa spun!
Noi nu depindem de nimeni...ne castigam/pierdem razboaiele singuri.
Da....consider ca o invitatie in trib reprezinta o fuziune nu o "alaturare" a unui trib intr-o familie.
 

DeletedUser9770

27.04.2009 tribul Master urca pe locul 3 in ierarhia triburilor de pe lumea 4
 
Sus