MAZE vs O.S.

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser47559

Parte 1:
Triburi: MAZE
Parte 2:
Triburi: O.S.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 406
Tabăra 2: 215
Diferență: 191

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 5
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,309,279
Tabăra 2: 766,114
Diferență: 543,165

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,644
Tabăra 2: 24,357
Diferență: 3,287

chart
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu inteleg totusi cu ce am fi noi vinovati ca au fost invitate alte 5 triburi in razboi pentru "a da bine".
Ma rog...vad ca se poarta asta cu invitatul a n triburi in razboi si cand incepe sa arate rau statistica nu mai sunt recunoscute :D
Probabil s-au autoinvitat.
 

DeletedUser46530

Statistica de am postat-o e din razboiul declarat de catre O.S, in care ei si-au invitat triburile aliate

Dupa cum se vede, pe extern mai apare cate un .............(imaginaerum) care isi da cu parerea in stanga si dreapta legat de cum decurge razboiul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47427

ar fi cam asa ...
daca as adauga si Cargo ar fi +3



Parte 1:
Triburi: MAZE
Parte 2:
Triburi: O.S., O.S..., O.S..

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 5
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,708
Tabăra 2: 24,357
Diferență: 24,351

chart




48h

Parte 1:
Triburi: MAZE
Parte 2:
Triburi: O.S., O.S..., O.S..

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,967
Tabăra 2: 0
Diferență: 15,967

chart
 

DeletedUser41807

Cam linistit razboiul asta , cred ca doar 5 sate luate de MAZE ,

Sisu clacheaza ca pe 44.. gura mare, smardoi si surpriza nu face fata , avanta-te la o fuziune sa zica lumea ca ai luat sate din MAZE...

Sisicuuuu ...baga si NSFW-UL in razboi, eventual si Pawns ca au PNA si va pot ajuta ca sunteti grupul de prieteni care au rupt 44-ul in doua,
cresteti punctele ca agresor si voi ca Rock ataca doar la agresor , deocamdata ,, sa nu zica lumea ca are 15 sate moca ....

Un punct de placare ar fi gyovani , orele 05:00-09:00 , pauza de masa la Cernobal .. gen nu se lucreaza , nu merge net-ul ,etc. in acel interval de ore....

Un alt punct slab este , Sisu Ro , innobilat intern si sa schimbati numele tribului in MAZE jr. sa para ca o academie apoi , dupa ce il innobilati treceti si la Crazynoob pe partea centrala ,el e coordonatorul, pe la el trece tot ..
Dupa ce terminati cu Crazybot , atunci da .. sunteti pregatiti de inchiderea lumii , faceti tikete si cereti Inchiderea lumii preventiv, 1-2-3 ani , cand se redeschide dati repede pe cei din MAZE o sa-i luati prin surprindere.... FELICITARI, Tribul OS-NSFW-PAWNS-OS.-NSFD-NSFW-A-PAWNS!-NSFL a inchis lumea 50 ..

tu cine mai ești mă ?
un alt pupacios al lui ursu?
 

DeletedUser41807

Sunt booti ăstia care comentează așa aiurea ... ca noi am jucat pe 44 și știu ca sunt prieten cu sisu . dar în același timp sunt la fel și cu mafe . Alex .. fury și alții ..

II mănâncă frustrarea mai ales pe ursu
 

DeletedUser46530

Sunt booti ăstia care comentează așa aiurea ... ca noi am jucat pe 44 și știu ca sunt prieten cu sisu . dar în același timp sunt la fel și cu mafe . Alex .. fury și alții ..

II mănâncă frustrarea mai ales pe ursu

te mananca, frustrarica?
 

DeletedUser45656

Tu , mai bine fii atent ca ai pierdut sate:D

lasa externu si stai pe joc , doamne....
 

DeletedUser13059

Sunt booti ăstia care comentează așa aiurea ... ca noi am jucat pe 44 și știu ca sunt prieten cu sisu . dar în același timp sunt la fel și cu mafe . Alex .. fury și alții ..

II mănâncă frustrarea mai ales pe ursu

tu cine mai ești mă ?
un alt pupacios al lui ursu?



eu nu vad ce frustare ma manca pe mine cand la fiecare comentariu te referi la mine iar eu nici macar nu am zis vre-o vorba aici :)) ti-am zis si a zis toata lumea ca ii o mare pierdere de timp pentru cei care intra cu tine in discutii iar tu ai vazut ca doar ti-ai primit liber cateva ore


oricum o sa iti arat si aici cum se castiga o lume pe care o sa apari iar la istoric si peste 10 lumi iar o sa apari sa imi spui ce mare si tare esti tu dar defapt cifrele finale in dreptul numelui tau sunt aceleasi "0"


spor la joc si la statistici , vad ca deja unii plang de bucurie ca au luat 3 sate de la maze dar la primu organizat plecat din maze pe ei o sa fie liniste totala pe aici
 

DeletedUser42593

Statistica de am postat-o e din razboiul declarat de catre O.S, in care ei si-au invitat triburile aliate

Dupa cum se vede, pe extern mai apare cate un ....... (imaginaerum) care isi da cu parerea in stanga si dreapta legat de cum decurge razboiul.

Da' tu ce esti ? :))
 

DeletedUser42593

eu nu vad ce frustare ma manca pe mine cand la fiecare comentariu te referi la mine iar eu nici macar nu am zis vre-o vorba aici :)) ti-am zis si a zis toata lumea ca ii o mare pierdere de timp pentru cei care intra cu tine in discutii iar tu ai vazut ca doar ti-ai primit liber cateva ore


oricum o sa iti arat si aici cum se castiga o lume pe care o sa apari iar la istoric si peste 10 lumi iar o sa apari sa imi spui ce mare si tare esti tu dar defapt cifrele finale in dreptul numelui tau sunt aceleasi "0"


spor la joc si la statistici , vad ca deja unii plang de bucurie ca au luat 3 sate de la maze dar la primu organizat plecat din maze pe ei o sa fie liniste totala pe aici

a mai facut mazilica organizate si au fost catalogate FIASCO TOTAL :)
prea aveti asa un aer superior fata de restul lumii 50 si nu cred ca da nici bine si nici nu este constructiv pentru voi ca si jucatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

Pai de ce e forum extern? nu sa imi dau si eu cu parerea ?:))...ghici ce ,nu ma supara ca ma faci mascarici...zmei sunt peste tot:D..pe forum zmei pe strada fetite...
 

DeletedUser20519

prea aveti asa un aer superior fata de restul lumii 50


cum ai ajuns la concluzia asta? sau tu asa mereu judeci un trib dupa 1-2 jucatori? Te rog sa te abtii de la asa afirmatii
unii sunt mai tacuti, altii mai vorbareti...dar asta nu inseamna ca se dau mari vedete. Mereu a fost si va fi, ca tribul de pe primul loc sa fie invidiat de restul triburilor, si sa faca diplomatie impotriva lor. Tribul MAZE, nu subestimeaza pe nimeni
Spor la joc si Sarbatoti fericite
 

DeletedUser46734

a mai facut mazilica organizate si au fost catalogate FIASCO TOTAL :)
prea aveti asa un aer superior fata de restul lumii 50 si nu cred ca da nici bine si nici nu este constructiv pentru voi ca si jucatori

Sunt organizate reusite si organizate mai putin reusite, asta e jocul, daca orice organizat avea 100% sanse de reusita care era farmecul? Sa castigi o batalie nu inseamna ca ai castigat razboiul, tot ce conteaza e finalul, restul e cancan

De ce ne place sa generalizam? Nu cred ca ai avut contact cu toti jucatorii sa vorbesti de un aer de superioritate la nivel de trib. Fie ca cei mai buni sa ramana pe harta
 

DeletedUser41807

te mananca, frustrarica?

O sa ajungi sa te rogi de sisu sau de mine în genunchi ca sa nu te înnobilam .
Ai încercat prin quzor sa destabilizezi nordul . nu ai sa reușești nimic . teapa
 
Ultima editare de un moderator:
Sus