MAZE vs restul lumii

  • Autor subiect DeletedUser45656
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47642

Nici nu e clar cu cine e razboiul ala... ss-uri de doi bani, lasati smechereala ca nu merge..
 

DeletedUser46009

Toate satele luate de voi sunt cele de la NW,asa ca nu mai mancati kk:))NWO s-a batut cu 3 triburi din top10 si acum o duc foarte bine:D


Vorbim peste 1-2 luni sa va vedem :D
 

DeletedUser30628

Toate satele luate de voi sunt cele de la NW,asa ca nu mai mancati kk:))NWO s-a batut cu 3 triburi din top10 si acum o duc foarte bine:D


Vorbim peste 1-2 luni sa va vedem :D

daca te uiti atent pe pawns ia bagat intr-o oala care nu are nici o treaba cu Maze :)

iar noi am zis in felul urmator ca asta ii singurul razboi declarat care il avem,ca de la cine s-au luat sate si ce stiu eu :) NWO ii in acest razboi si punct!!! :)
 

DeletedUser13059

daca te uiti atent pe pawns ia bagat intr-o oala care nu are nici o treaba cu Maze :)

iar noi am zis in felul urmator ca asta ii singurul razboi declarat care il avem,ca de la cine s-au luat sate si ce stiu eu :) NWO ii in acest razboi si punct!!! :)

tu crezi ca tentativa aia de trib are loc in aceiasi oala cu maze ? :D
 

DeletedUser46009

daca te uiti atent pe pawns ia bagat intr-o oala care nu are nici o treaba cu Maze :)

iar noi am zis in felul urmator ca asta ii singurul razboi declarat care il avem,ca de la cine s-au luat sate si ce stiu eu :) NWO ii in acest razboi si punct!!! :)

Pacat ca acest razboi o sa va readuca cu picioarele pe pamant :)))
 

DeletedUser47673

Ca să fiu eu singurul on-topic "Maze vs restul lumii", predicţia mea e că şansele să câştige Maze l 50 sunt de 99%.Ăla 1% e rezervat cazului în care ne pocneşte Putin cu un nuke şi nu mai câştigă nimeni.
 

DeletedUser46734

Ca să fiu eu singurul on-topic "Maze vs restul lumii", predicţia mea e că şansele să câştige Maze l 50 sunt de 99%.Ăla 1% e rezervat cazului în care ne pocneşte Putin cu un nuke şi nu mai câştigă nimeni.

Am vorbit acum cu Putin, suntem in siguranta.
 

DeletedUser47673

Am vorbit acum cu Putin, suntem in siguranta.

E clar!Şi-a făcut sikkos un skype şi cu numele "Putin".Eu, pentru că m-am crezut un banal şi inofensiv Napoleon, am fost îndepărtat cu forţa din societate(ambalat intr-o cămaşă deloc comodă) timp de un an.Asta zburdă nestingherit :confused:
 

DeletedUser45656

Ce fierbeti :D
Sickoss in sus , immortal in jos :)
O sa va fac o surpriza la final de lume ca sa crapati definitiv :)
 

DeletedUser47673

Ce fierbeti :D
Sickoss in sus , immortal in jos :)
O sa va fac o surpriza la final de lume ca sa crapati definitiv :)


Pentru că e foarte mult până la închiderea lumii 50 şi ard de nerăbdare, propun următorul sondaj:

Ce credeţi că va face?

1.va face un ou moale
2.va naşte un pui viu
3.va mânca 5 covrigi în 30 secunde
4.va face o salată de varză
5.va mai dechide un topic ca ăsta tribul X vs Martorii lui Iehova
6.toate astea simultan
 

DeletedUser41807

pai atata timp cat va citesc forumu , conferinta cred ca stiu ce am nevoie fara sa te intreb ... si treaba nu are nimeni cu ei dar a venit maretul crazynoob sa ne explice cum sta treaba cu razboiu asta asa ca va implicat el destul dar ce sa sa cer daca enz cel pro nu stie ce are in curte ? ala vine si spune ce spune asta vine sa spuna contra :)))

iar încerci sa bagi strâmbe ;) vorbești aiurea .. ești prea frustrat omule. m.am abținut sa nu îți mai răspund , dar las.o în ......... de treaba deja întreci masura . nu mai posta nimic legat de mine ca nu își are rostul , ne vedem pe harta și gata . atâta gaz pe foc pui de înnebunești tot forumul . da eu sunt crazynoob și care i problema? Vrei sa aprob cele spuse de tine ? da suntem împotriva nwo majoritate momentan . După nu știu ce v.a urma . poate Îți vine ție rândul .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus