MAZE vs restul lumii

  • Autor subiect DeletedUser45656
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

da :))) esti pe 1 la istoric :))) cred ca esti singuru care inca nu stie cum arata sa castigi o amarata de lume :D dar ii ok si pe 1 la istoric , inca odata ai dat dovada de o sinceritate aparte referitor la tine :D cand te faci singur noob ii un semn
 

DeletedUser47559

te-o inchis si nu mai sti ce sa ii raspunzi? :)

vbn@ in legatura cu pp-urile :)
cat de batman sa fii sa ai full atac si 4 nobili dupa 5 zile de protectie si pe langa tine ai doar de 1000 puncte? :)
FuRyLiCiOuZ a fost rank 1,da? :) uita-te ca imediat sare din top 25....se merita sa bagi atatea pp-uri in primul sat? pentu ce? sa areti la lume ca ce? :)
sa vedem pe o lume normala fara ajutor cu pp-uri mai face fata la inceput?:)


uita.te de ce FuRyLiCiOuZ a sarit din top,stagneaza de 3 sapt...
el pe speciala a facut fata
merita sa bagi pp-uri la inceput daca stii in ce sa bagi...si o sa iti demonstrez asta pe o viiitoare lume care va avea setari decente
 

DeletedUser44519

Cei 2 de pe fury sunt ok si fac față şi pe speciale o ştie toată lumea...legat de prostia asta cu Maze vs restul lumii..se pare ca pentru Maze chiar nu conteaza NWO..nu sunt demni de a fi puşi lângă ei :(...asta deşi au alianță din a 2a zi de cand a aparut lumea :(...da na aşa e cu triburile astea tampon..băgate la inaintare..suferim.ca suntem.singuri vs toata harta..iar la final se descotorosesc oricum de ei :(
 

DeletedUser44519

Ca tu inchizi lumea cu toate 20 de triburi ce le aveti, nu ? :rolleyes:

Harta se cerne asta o stie toată lumea..problema e ca ar trebui sa se renunte la suferințe de genul Maze vs toată harta cand daca te uiti la primele 12 triburi e un 6-6 clar.Sau vreti sa terminati lumea si sa puteti spune:Frate ne am batut singuri cu toata harta eram saracii cu 20 de triburi vs noi..Cine nu stie va crede..cine stie: pai si NWO?pai si CARGO?pai si TKL(nu aveti alianta..dar se bat cu os)...pe astea nu le bagi..lasati vrajeala cu singuri impitriva tuturor.
 

DeletedUser19202

Hai sa-ti zic eu ceva ca vad ca se aduna si devine penibila situatia...pentru voi ca pe mine nu ma afecteaza in vreun fel.
Topicul asta de cine a fost facut ? De cineva de la voi...cu siguranta persoana aia nu a jucat la noi ,a jucat la voi ..nu stiu daca mai joaca dar oricum nu conteaza.Deci cine sufera?
In al doilea rand..ma uit si la hanibal si la voi..voi puteti juca doar in raport 50 la 1 fata de adversari? N-aveti si voi mandrie?Stati si acu si va rugati de tot felul de triburi(inclusiv de alea mici,inclusiv de alea la care le-ati dat razboi prin surprindere sperand ca luati sate usor si acum vazand ca nu merge va rugati sa faca aia pna cu voi)doar doar trec toate de partea voastra.
Se vede ca unii dintre voi joaca demult ,da joaca degeaba.Va laudati toti(inainte rockefeler acu hanibal) ca aveti oameni la noi ca nu stiu ce faceti..pai prieteni cine crezi tu ca o sa plece la voi..? in conditiile in care voi nu atacati ci doar bagati strambe pe skype dar pe harta pierdeti pe toate partile?Cine crezi tu ca isi risca contu pentru unii de exemplu ca os care nu ataca nimic?
Jucati pe harta si terminati cu astea ca nu vine nimeni la voi..ba as zice chiar dimpotriva...crezi ca nu sunt multi nemultumiti in triburile nsfw-os-pawns? ca ati recrutat toata zona intre voi si nu va bateti cu nimeni? Si stau toti si se uita la conduceri cum dau pe rand pe cate unu afara sa il innobileze exclusiv ei.
Si cred ca ar fi cazul sa fie inchis topicul asta..pentru ca l-ati facut cu scopul exclusiv de a baga strambe..dar nu are nici o legatura cu harta
 

DeletedUser13059

Cei 2 de pe fury sunt ok si fac față şi pe speciale o ştie toată lumea...legat de prostia asta cu Maze vs restul lumii..se pare ca pentru Maze chiar nu conteaza NWO..nu sunt demni de a fi puşi lângă ei :(...asta deşi au alianță din a 2a zi de cand a aparut lumea :(...da na aşa e cu triburile astea tampon..băgate la inaintare..suferim.ca suntem.singuri vs toata harta..iar la final se descotorosesc oricum de ei :(


vezi sa vada si cei din NWO ce ai scris aici , poate iti ofera alianta :)))

imi place noua ta metoda de a incerca sa destrami o alianta defapt singura care va ramane pana la capat dar te anunt ca o faci degeaba si orice incercare va esua pentru ca cei din NWO vad si ei singuri ca cu cine trebuie sa plece la razboi de aia au ales ... pana atunci tu plangi acolo in tentativa ta de trib unde te lauzi cu statistici vs ~NW~ (adica interne concediate din tribu tau) mai penibil de atat nu cred ca se poate

55 ursu L42 MAZE 393.527

59 Imaginaerum Pawns. 389.677


oare colegii tai nu vad cum joaca conducerea la voi ? interne si atat ... jucator cu 25 sate sa aibe oda mai putin decat unu cu 6 sate .. defapt iti pot spune jucator ? ramane de vazut in toamna cand o sa fie cam gata aceasta lume
 

DeletedUser13059

eu nu plang deloc ,tu plangi pe acolo din cate vad ... nu la tine in mesaj sunt sageti aruncate asupra MAZE ca NWO sunt nimic pentru ei ? deci cine plange ?


si apropo cine din MAZE a zis ca suntem singuri vs restu lumii ? eu nu vad sa fie creat acest topic de vre-un membru MAZE ..
 

DeletedUser44519

Nu sunt sageti...tu in special ai vorbit numai aiurea despre Pawns. Asa ca mi am permis si eu sa scriu cate ceva.Legat de joc,pe mine nu ma poti ataca cu absolut nimic legat de acest joc.Eu aunt un simplu jucator care se chinuie sa bage atacurile cat mai bine...care se joaca pentru niste prieteni si care nu aspira la castigat de lumi si nu face din asta un obiectiv primordial al existentei mele.Ma joc sa ma distrez..ma joc sa pierd timp liber si sa pot iesi la o bere cu oameni noi.Deci orice ai spu e despre mine legat de joc sincer nu ma afecteaza,internis,nub..poti sa pui si rapoarte cand atac vraişte,pur si simplu nu imi pasa.E doar un joc si unii din voi faveti din asta un razboi personal.Să îți dau exemplu,te cerți cu crazy ,vă bălăcăriți pe forum si la final unul câştiga lumea..ok ii spui: am castigat lumea tu nu:))..asa si?chiar ai castigat ceva cu adevarat?sau castiga unul din voi ceva din asta?..nu,aveti numai de pierdut,pentru ca si daca nu sunteti de aceeasi parte,asta nu inseamna ca nu poate exista respect si sa stai la o vorba.Mie asa mi a placut mereu..sa dau atacuri sa primesc atacuri eventual sa stau pe skype cu oamenii si sa radem unii de altii.Ar trebui sa incerci..e mult mai distractiv,ai la profil: just4fun..dar din pacate dai dovada de frustrare in viata reala si de o disperare de a dovedi ca poti castiga ceva..din pacate doar virtual.
 

DeletedUser47065

Cei 2 de pe fury sunt ok si fac față şi pe speciale o ştie toată lumea...legat de prostia asta cu Maze vs restul lumii..se pare ca pentru Maze chiar nu conteaza NWO..nu sunt demni de a fi puşi lângă ei :(...asta deşi au alianță din a 2a zi de cand a aparut lumea :(...da na aşa e cu triburile astea tampon..băgate la inaintare..suferim.ca suntem.singuri vs toata harta..iar la final se descotorosesc oricum de ei :(



Pai hai sa-ti explic dar mai bine nu, nu ai intelege ori cum.


NWO e familia dusmanul meu e ZERO
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Eu nu inteleg asta ca "Maze se cred superiori"...dimpotriva, mi se pare ca majoritatea aveti un complex de inferioritate.Din start multi ati plecat pe ideea "sa incurcam maze", nu "sa castigam", chestia asta spune multe despre mentalitatea jucatorilor de pe aici.Si ideea topicului astuia era sa va uneasca impotriva noastra...nu stiu cum s-a ajuns ca isi da maze aere cu el :)))
In plus, nu vad vreun conducator din Maze sa fi iesit pe extern si sa fi spus ca vom castiga lumea lejer, ca n-avem probleme, ca restul sunt slabi, etc.

La urma-urmei, mai mult sau mai putin, e o competitie.Fiecare investeste cat timp vrea sau isi permite.La fel se fac conferinte zilnice pe skype si daca esti in tribul de pe 1 si daca esti pe 10, cum la fel iesi la bere cu oricine te intelegi bine pe joc, chiar daca e dusman, aliat sau coleg.Naspa e cand te dai mare castigator pe extern si pe toate lumile ce ai jucat ai disparut rapid.

Problema celorlalte triburi e ca inca sunt "mari profesionisti" in conduceri, ce au dat rateu dupa rateu pe lumi precedente, pana se triaza ei si apar cei ce intr-adevar tac si joaca, o sa mai dureze mult timp...sau putin, in functie de cat de repede innobilam :D
 

DeletedUser13059

Nu sunt sageti...tu in special ai vorbit numai aiurea despre Pawns. Asa ca mi am permis si eu sa scriu cate ceva.Legat de joc,pe mine nu ma poti ataca cu absolut nimic legat de acest joc.Eu aunt un simplu jucator care se chinuie sa bage atacurile cat mai bine...care se joaca pentru niste prieteni si care nu aspira la castigat de lumi si nu face din asta un obiectiv primordial al existentei mele.Ma joc sa ma distrez..ma joc sa pierd timp liber si sa pot iesi la o bere cu oameni noi.Deci orice ai spu e despre mine legat de joc sincer nu ma afecteaza,internis,nub..poti sa pui si rapoarte cand atac vraişte,pur si simplu nu imi pasa.E doar un joc si unii din voi faveti din asta un razboi personal.Să îți dau exemplu,te cerți cu crazy ,vă bălăcăriți pe forum si la final unul câştiga lumea..ok ii spui: am castigat lumea tu nu:))..asa si?chiar ai castigat ceva cu adevarat?sau castiga unul din voi ceva din asta?..nu,aveti numai de pierdut,pentru ca si daca nu sunteti de aceeasi parte,asta nu inseamna ca nu poate exista respect si sa stai la o vorba.Mie asa mi a placut mereu..sa dau atacuri sa primesc atacuri eventual sa stau pe skype cu oamenii si sa radem unii de altii.Ar trebui sa incerci..e mult mai distractiv,ai la profil: just4fun..dar din pacate dai dovada de frustrare in viata reala si de o disperare de a dovedi ca poti castiga ceva..din pacate doar virtual.

asta ii diferenta dintre noi doi , eu imi permit ca am cu ce , tu nu ... tu doar stai si incasezi bataita , doar de aia ai intrat aici sa ataci si sa te aperi iar cei mai buni castiga de aia tu o sa pierzi mereu :) cat despre viata reala nu stiu ce sa zic dar nu ma cunosti si nu te cunosc iar tu imi spui unele chestii despre viata reala care nu stiu cum dar ii ca si cum ma cunosti si eu nu stiu .. daca vrei sa vezi ce si cum castig si in viata reala o sa fac gestul asta penibil sa fotografiez fiecare bun ce il cumpar , fiecare produs care il scot pe piata , fiecare banut care imi vine in buzunar si te asigur ca nu duc lipsa de nimic .. daca vrei si poze din casa sa imi zici ca iti fac , poate asa dormi linistit la noapte stiind ca sunt bine si nu sunt frustat deloc in viata reala si nici aici pe acest joc , doar ca am fost obisnuit sa am cam tot ce vreau si poate asta la tine inseamna frustrare
 

DeletedUser44519

...tu iti permiti esti bomba de jucator..imi amintesc si acum pe 43 cum plangeai dupa invitatie :))))))of of.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

eu cred ca ma confunzi :D imi cunosti viata de zi cu zi , acuma ai amitiri cu mine sa cer invitatie plangand pe o lume pe care nici nu am jucat :)) tu esti precum numele care il porti aici pe extern :) "RETROGRADAT" vreau oricum sa imi arati unde iti ceream invitatie pe vre-o lume in special pe 43 unde nu am jucat dar tu vad ca ai primit mesaj de la mine sa ma inviti
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Topic inchis, va fi mutat in arhiva in urmatoarele zile.
Exista sectiune specifica pentru spam, dar evident ca si acolo fara atacuri la persoana si/sau aluzii la viata reala.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus