~MdA~ vs. Nasul

  • Autor subiect achillie2008
  • Data de început

DeletedUser

Pe data de 02.01.2009 tribul academia makedonia ne-a declarat razboi.Motivul este faptul ca am atacat eu un conducator al lor si lor li sea parut declaratie de razboi.Ata este si sper ca cel mai bun sa castige.Sper ca nu va fin nevoie interventia MdA de partea lor

Side 1:
Tribes: ~MdA~
Players:

Side 2:
Tribes: :(
Players:

Timeframe: 02/01/2009 00:00:00la06/01/2009 23:02:11

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 168
Tabăra 2: 40
Diferență: 128

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 14
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 834,699
Tabăra 2: 216,474
Diferență: 618,225

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202,202
Tabăra 2: 75,483
Diferență: 126,719

image.php


:D Le pregatim o figura frumoasa chair daca statistica aceasta nu e in favoarea noastra dar urmatoarele vor fi in avantajul nostru
 

DeletedUser

am fost si eu in ~mda~, sunt slab pregatiti si dezorganizati, nu au fost in stare sa ii distruga pe cei din aof singuri, au avut nevoie de interventia mda. asa ca mult succes celor din :(, nu ca le-ar trebui.
 

DeletedUser10572

mei mei meiii...

auzi n3olitic... te-am tot vazut ca te bagi in seama aiurea... ce treaba are Aof cu :(? Aof au avut probleme cu toate triburile cu care aveau granitza... si totusi, ~MdA~ avea de 5 10 ori mai putine puncte decat Aof cand a inceput razboiul deci, sunt multe de stiut inainte de a comenta ceva, cat despre razboiul asta... cel mai bun sa castige;)!!!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: :(
Players:

Side 2:
Tribes: ~MdA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 71
Diferență: 48

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,903
Tabăra 2: 444,133
Diferență: 321,230

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90,384
Tabăra 2: 0
Diferență: 90,384

image.php



:D La ora actuala suntem peste voi hasysh
 

DeletedUser

auzi n3olitic... te-am tot vazut ca te bagi in seama aiurea... ce treaba are Aof cu :(? Aof au avut probleme cu toate triburile cu care aveau granitza... si totusi, ~MdA~ avea de 5 10 ori mai putine puncte decat Aof cand a inceput razboiul deci, sunt multe de stiut inainte de a comenta ceva, cat despre razboiul asta... cel mai bun sa castige;)!!!

auzi hashysh, nu mai vorbi aiurea in targ ca am foarte mare dreptate, ~mda~ sunt degeaba in plus, sunt slab dezorganizati, ca orice trib mamut de alt fel.
 

DeletedUser10572

auzi hashysh, nu mai vorbi aiurea in targ ca am foarte mare dreptate, ~mda~ sunt degeaba in plus, sunt slab dezorganizati, ca orice trib mamut de alt fel.

ma frate, *** ai prea mult timp liber... si nici nu reusesti sa iti tii 1 sat de 5k pct... kiar trebuie sa postezi aiurea pe forum? incearca Travian, cica e mai ushor... nu de alta dar mam saturat de noobi care deskid gura sa faca praf!

~MdA~ e academie, nu trib mamut... un trib mamut are 500 de membri fiecare pe treaba lui si in toate colturile hartii, si totusi eu nu as vedea un trib mamut ca ceva aiurea, sunt triburi de mii de membri pe alte lumi... dute si umple topicurile lor te rog...

achillie... jucatori ca mine dkstar si restul din top 5 al tribului nu cred ca au trimis atacuri pe voi... totusi, doar intemeietorul nostru e cat tribul vostru...
e ca si cum noi am vrea sa castigam un razboi impotriva Die sau Scitii! dar totushi... nu se stie niciodata, cei mai buni sa castige...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa e mhai daca zici, ma duc sa am grija de satucul meu, pana atunci poate da-ti disband. Poate reusiti si voi sa faceti ceva furori pe lumea 9, ma refer la "brandul" mda *** pot spune brand ca pe 3 sunteti o apa si un pamant, si cu asta am incheiat, am asteapta travianuuuuu, hip-hip ura

p.s.: si referitor la primul meu post, daca l-ai citi mai cu atentie si nu ascultandu-l pe guta, poate ai intelege.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10572

auzi copilu de aur, nu vorbi fara sa stii ce zici ca tiam mai zis, faci praf! acum te rog sa canti la alta masa ca nu am marunt... cand cresti satucul ala anuntzama.. bafta!
 

DeletedUser

ce glumet esti don'le, daca nu ai pierde timpul pe aici si te-ai mai duce si la scoala ai invata sa scri si sa vorbesti. te astept pe lumea 9 daca te crezi mare expert. pana atunci haaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii NASULLLLL .

p.s.: tu esti purtatorul de cuvant al celor din ~mda~ ?
 

DeletedUser10572

mda... sunt si pe lumea 9 dar nici nu incerc sa te caut... ca ajunge altcineva la tine inaintea mea, sunt sigur de asta... cat despre a pierde timpul pe aici... vad ca esti senior member la cate aberatii ai reusit sa scoti... nu cred ca ai ratat vreun topic pana acum kiar daca nu ai nici cea mai mica legatura cu nimeni...
P.S - cred ca tu ai ramas mutilat de cand ai fost dat afara din trib ptr ca erai prea bun ptr noi...
si ca sa fiu ontopic... repet, cel mai bun sa castige, kiar daca stiu deja cine e ala;)...
 

DeletedUser

nu am fost dat afara, am plecat de bunavoie, cauta si u prin arihva aia a voastra, pentru ca am plecat in punks. ai dreptate nu am nicio tangenta cu acest joc, nici nu stiu ce caut pe aici. acum gata ca deja imi este scarba sa discut cu membri mda.

Side 1:
Tribes: :(
Players:

Side 2:
Tribes: ~MdA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 72
Diferență: 46

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 167,878
Tabăra 2: 434,278
Diferență: 266,400

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,511
Tabăra 2: 11,397
Diferență: 106,114

image.php


hai ca sa mai fiu si on-topic, bravo nasul \:D/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10572

daca ai avut curajul sa recunosti te las in pace... ocupate de statistici ca faci bine... dar nu insista ca daca prind vreo una prea urata... sar putea sa imi golesc vreo 50 100 de ferme pe vreo unu ca sa repar statistica:D... si nu de alta dar multi imi stau simpatici sau sunt prieteni cu prieteni mei...
 

DeletedUser

:cool: si vor mai avea o surpriza cei din ~MdA~ si va veni de la TLW insa intai sa terminam noi cu "neorganizati" din Academia Makedonia ca prea multe aeere de la uni jucatori care daca ii intrebi cum ii cheama nici nu stiu mititei.AAA si sa nu spun ca uni dintre ei ii ataca pe uni din MdA sa le ia satele ca ei nu stiu ce e aia alianta orecum face cristian11 din academia makedonia cu preot pervers din MdA il ataca si ii ia satele.Cata minte au uni
 

DeletedUser

:cool: si vor mai avea o surpriza cei din ~MdA~ si va veni de la TLW insa intai sa terminam noi cu "neorganizati" din Academia Makedonia ca prea multe aeere de la uni jucatori care daca ii intrebi cum ii cheama nici nu stiu mititei.AAA si sa nu spun ca uni dintre ei ii ataca pe uni din MdA sa le ia satele ca ei nu stiu ce e aia alianta orecum face cristian11 din academia makedonia cu preot pervers din MdA il ataca si ii ia satele.Cata minte au uni

adevar graiesti achillie2008
 

DeletedUser10572

achillie sar putea sa te bagi singur in cacao... nu mai divulga secrete;)!
 

DeletedUser

:cool: si vor mai avea o surpriza cei din ~MdA~ si va veni de la TLW insa intai sa terminam noi cu "neorganizati" din Academia Makedonia ca prea multe aeere de la uni jucatori care daca ii intrebi cum ii cheama nici nu stiu mititei.AAA si sa nu spun ca uni dintre ei ii ataca pe uni din MdA sa le ia satele ca ei nu stiu ce e aia alianta orecum face cristian11 din academia makedonia cu preot pervers din MdA il ataca si ii ia satele.Cata minte au uni

e posibil sa nu se intample...
 

DeletedUser

ce sa repar?Ca de reparat numai am nimic de reparat de cat sa ma razbun pe dkstar pentru felul cum sa comportat cu mine inca de cand eram mic si aveam doar 6000 de puncte.;)
 
Sus