~MdA~ vs. Nasul

  • Autor subiect achillie2008
  • Data de început

DeletedUser

iar cu implicarea in razboi a TLW vor veni si iei e doar o chestiune de timp pana isi refac ei trupele mai ales ca sau cam sictirit baieti in K14 si prin continentele invecinate unde sunt the last warriors:D
 

DeletedUser

nu stiu de unde iti vin ideile astea...
ca iti doresti tu asta e altceva , dar nu e realitatea
TLW-u nu va intrat in razboi decat atacat.
Nu iti e deajuns ca va ajuta Die?
 

DeletedUser

in fine puyol stie cam multe si cred ca e unul din acei jucatori cu multe conturi dar te contrazic vor vorbi mai multi din Die. ca sa intre si TLW in razboi:)
 

DeletedUser

si tuborgulet si altii mult mai importanti

Side 1:
Tribes: ~MdA~
Players:

Side 2:
Tribes: :(
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 21
Diferență: 47

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 493,356
Tabăra 2: 135,246
Diferență: 358,110

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,442
Tabăra 2: 43,265
Diferență: 26,823

image.php


Ne tinem bine :D
 

DeletedUser6339

Agresor: vio@
Sat: 11. AFRODITA (329|41) K3

Număr: 0 3000 0 0 300 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 3000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: pagus
Sat: SAT PAGUSIII (329|37) K3

Agresor: vio@
Sat: 11. AFRODITA (329|41) K3

Număr: 3000 0 0 0 300 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 3000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: pagus
Sat: SAT PAGUSIII (329|37) K3

Agresor: vio@
Sat: 07. PERSEFONA (332|39) K3

Număr: 3999 2900 0 2539 1500 0 0 500 0 0 0 0
Pierderi: 3999 2900 0 2539 1 0 0 500 0 0 0 0

Apărător: pagus
Sat: SAT PAGUSIII (329|37) K3

vedeti-va de jucatorii vostrii. va lasam sa adunati toata pleava de la noi. ati fost salvarea noastra sa ne scapati de cei fricosi. de fapt, se vede din rapoarte. de fiecare data cand ati dat peste un jucator mai bun, v-ati poticnit. noroc cu Die care va goleste satele si voi veniti sa le luati, dar si atunci aveti momente in care ratati innobilarea.
 

DeletedUser6339

au fost doar niste exemple. daca nu poti intelege ca sunt doar cateva rapoarte ale marilor jucatori din :( atunci iti pot desena mai clar
 

DeletedUser10572

kiar ma gandeam cand o sa apara si dkstar, eu nu prea le am la pus capace si de aia... ;)
 

DeletedUser

Cei din die. siau batut joc de cei din MDa dovada cea ajuns xyxyxy care avea 2mil de pct acum nare nici 300000 de PCt, poate vrei sa faca cu toti jucatori asa incepand cu DKSTAR si HASHYSH care se dau zei
vie cumva ciuda ca nu va ajuta DIE.?
 

DeletedUser10572

bai aditza, satul tau valoreaza cat scandura de la baraca unde sta cel mai ratat paladin de pe L3 si vii sa imi prezici viitorul? dute frate la alta masa ca nu am marunt! mai coloreazati fusta si dute si vezi care castiga intre Die si Scitii sau LS-ax si TDK ca noi aici suntem saraci...
P.S - si eu ash avea gura la fel de mare ca tine *** ash fi la 150 de ore de cel despre care vorbesc... nu te preocupa... ca *** ma superi fac vreo 2 inprumuturi si te ajung...
 

DeletedUser

BAi eu vorbesc deoarece am sprijin del adie si ciupa 1975 a trimis 3000spionisi na vazu trupele, astai adevarul, va bat die !

uitate la tn la inamici invinsi sa vezi scorul care este de 774.352 iar eu il am peste 1 milion de puncte cea ce rezulta ca ai luat multe stae de barbari
P.S. am cerut sprijin dupa ce mia luat razvanmihaia 3 sate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10572

tu tot nu vrei sa intelegi sau nu stii sa citesti! topicul se numeste ~MdA~ vs. Nasul nu Die vs. ~MdA~... si nu esti primul care comenteaza punctajul meu ca aparator sau atacator, imi vine sa comentez... tie ciuda ca eu fara sa lupt sunt de cateva sute de ori mai mare ca tine? nu am negat niciodata ca sunt un jucator pacific, pana acum nu am avut conflicte cu nimeni, si satele care le am, in mare parte sunt ale unor prieteni ce sau lasat de joc, uni numesc asta inobilare interna...

Totushi nu reusesc sa inteleg ceva, de ce daca topicul se numeste ~MdA~ vs. Nasul nu lasati pe cei ce apartin acestor triburi sa isi exprime parerea, sa vorbeasca, sa se certe... Die nu sa bagat in razboi ptr Nasul, Die lupta ptr ei, Die ne atacau inainte ca Nasul sa fie trecul la dusmani... un singur lucru va rog, interesativa si voi inainte sa vorbiti aiurea, lasatii pe cei ce stiu sa vorbeasca, nu veniti de la 100 de ore distantza sa va contraziceti cu cei ce lupta in acest razboi...
 

DeletedUser

dkstar vad caci critici jucatori din Nasul tu intai organizeati oameni in ~MdA~ tau ca se duce de rapa iar hasysh are dreptate lam si verificat si a crescut mai mult din inobilari interne iar conflicte deocamdata nu a avut cu nimeni nici chiar cu noi.Tot tribul ~MdA~ este doar primi 5 insi ca pe restul de acolo vad ca sunt numai epave.Nu am venit sa ma laud ca stiu ca si noi avem epavele noastre dar numai criticati voi pe alti intai uitativa in oglinda si dupa aceea vorbiti.

Iar la partea cu Dieul.Pe forumul vostru am gasit teme de genul "haideti un razboi cu Die." scrise de niste jucatori care cu timpul au disparut sau sau tirat in alte triburi gen T.D.K. sau alte aliate de ale voastre caci la voi nu organiza nimeni atacuri.Dorinta vi sa implinit si sa vedem acuma cat de cocosi veti mai fi cum va dedeati pe forumul vostru intern sau in anumite mesaje

:D Eu zic acuma doar atat:
Cel mai bun sa castige:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai aditza, satul tau valoreaza cat scandura de la baraca unde sta cel mai ratat paladin de pe L3 si vii sa imi prezici viitorul? dute frate la alta masa ca nu am marunt! mai coloreazati fusta si dute si vezi care castiga intre Die si Scitii sau LS-ax si TDK ca noi aici suntem saraci...
P.S - si eu ash avea gura la fel de mare ca tine *** ash fi la 150 de ore de cel despre care vorbesc... nu te preocupa... ca *** ma superi fac vreo 2 inprumuturi si te ajung...

:)) tu esti bun de poet
 

DeletedUser

Totushi nu reusesc sa inteleg ceva, de ce daca topicul se numeste ~MdA~ vs. Nasul nu lasati pe cei ce apartin acestor triburi sa isi exprime parerea, sa vorbeasca, sa se certe... Die nu sa bagat in razboi ptr Nasul, Die lupta ptr ei, Die ne atacau inainte ca Nasul sa fie trecul la dusmani... un singur lucru va rog, interesativa si voi inainte sa vorbiti aiurea, lasatii pe cei ce stiu sa vorbeasca, nu veniti de la 100 de ore distantza sa va contraziceti cu cei ce lupta in acest razboi...

Ai total dreptate
 

DeletedUser10572

vad ca incepem sa ne intelegem si fara sa ne certam... sa speram ca vom continua asa... ;)
 

DeletedUser

Asta e topicul in care e idolatrizat Die. ? :)) In curand nu se mai suporta.:D
 

DeletedUser10572

inca unul care nu are somn si se plimba pe forum.... mai bine, si eu sunt in aceasi situatie... cat despre ce ai zis mai sus domnul Astro, simt nevoia sa te invit sa citesti numele topicului, deoarece acolo gasesti raspunsul intrebarii...
la cat offtopic a inceput sa se faca incep sa simt dorul celora ce se certau nebuneste pe aici! NEOLITIC, unde ai fugit fratele meu? mai enerveazama putin ca macar u erai ontopic:(...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus