~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

quz0r

member
Scor reacție
144
:D :))))


" ce mesaj? "
" ăăăă, primul mesaj , ăăă , care a avut loc ."

Trebuie să ai grijă şi cum râgâi pe skype acum, că ajungi vedetă pe youtube. Nici eu nu-s de acord cu înregistrările (fără acordul celor implicaţi). Dar, suntem pe Triburile.ro; şi da, am ajuns s-o văd şi pe asta. :))
 

DeletedUser45792

:D :))))


" ce mesaj? "
" ăăăă, primul mesaj , ăăă , care a avut loc ."

Trebuie să ai grijă şi cum râgâi pe skype acum, că ajungi vedetă pe youtube. Nici eu nu-s de acord cu înregistrările (fără acordul celor implicaţi). Dar, suntem pe Triburile.ro; şi da, am ajuns s-o văd şi pe asta. :))

Era o conferinta in 2, unu din cei 2 a inregistrat. Cum adica cei implicati nu si-au dat acordu cand 1 din ei e cel care a inregistrat. Nu le-am hackuit noi calculatoarele ca sa le inregistram convorbirile ci corli, de buna voie si nesilit de nimeni, a inregistrat convorbirea si a dat mai departe. Deci, unde e problema?
 

DeletedUser12196

Este o infractiune oricum ai privi-o. Incetati cu atacurile la persoana pentru ca asta este in ultima instanta. Nu mai faceti din forumul acesta o mizerie.Nu va ajung luptele de pe harta?
 

DeletedUser42487

Daca noi 2 discutam si tu inregistrezi si postezi discutia fara acordul meu, e o incalcare a drepturilor mele.
Iar Lady are dreptate.
E un joc.
Nu il puteti juca fara sa va atacati ca oameni?
Unul pierde, altul castiga, e normal.
Dar invatati sa o faceti civilizat.
 

DeletedUser45792

Este o infractiune oricum ai privi-o. Incetati cu atacurile la persoana pentru ca asta este in ultima instanta. Nu mai faceti din forumul acesta o mizerie.Nu va ajung luptele de pe harta?

Da tu ai vreo treaba cu harta? Sau si tu esti jucator de forum ca adenauer? Ca numa pe forum existi...
 

DeletedUser12196

Da am.Si asta nu ar trebui sa conteze. Avem si vizitatori. Sunt si conturi de control...sunt multe lucruri pe care nu le stiti.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
@bunica din jamaica
Falcon Lady are dreptate, forumul este vizitat şi de "spideri". Dar astea, chiar..nu aparţin de lumea ta.

Când am zis că "fără acordul celor implicaţi", m-am referit la acordul tuturor celor prezenţi în conferinţă. Că sunt 2,4 sau 10, toţi trebuie să fie de acord cu înregistrarea şi publicarea acesteia. Dacă tu mă înregistrezi când discut cu tine fără să-mi ceri acordul, şi mai şi publici discuţia pe blog/facebook/forum/etc, te bag în para mumă-tii.

Nu-i cu adresare directă, nu te simţi jignit, dar eu aşa văd situaţia asta. Să înregistrezi şi să postezi ceva personal, confidenţial din punctul măcar a unui interlocutor, e lipsit de bun simţ, de raţiune şi de cei 7 ani de acasă. Ca să fiu mai român: eşti nesimţit.

Ps: Aici fac o generalizare, dau un exemplu fără referire. Poate mă trezesc cu penalizări şi cu neinţelegeri. Nu-l fac pe el nesimţit, ci pe ăla care ar face un lucru de genul. Cu asterix, explicaţii pentru moderatori.
 

DeletedUser45792

Tu nu cumva esti primu moderator din istorie care a reusit sa-si ia vacanta?

Si mai erai si ceva lider de trib care a inceput sa planga atunci cand il sunau "dusmanii" ?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ba da, mi-am luat vacanţă tocmai că m-am lăsat provocat pe forum şi am reacţionat verbal, de nişte nesimţiţi ca ăsta care înregistrează şi publică discuţiile.

Şi nu, n-am început să plâng când m-au sunat "duşmanii". Ai pus bine în ghilimele, duşmani pe triburile nu ar trebui să existe. Aici suntem "Inamici". E un cuvânt nou pentru tine?
Măcar de m-ar fi sunat pe mine, dar au comunicat cu soţia. Nu ştiu dacă eşti însurat sau dacă eşti om la casa ta, dar experienţe din astea nu sunt deloc plăcute. Mai ales când la capătul firului sunt nişte covrigari de 18 ani, împuţiţi de băutură şi stat în poponeţ în faţa calculatorului cu chef de scandal. Deci la fel ca în cazul ăsta, s-a întrecut măsura şi s-a confundat jocul cu realitatea. Acum, nu ştiu dacă şi ăştia care fac pe poştaşii (ca tine) cu astfel de discuţii pentru amuzamentul celor din jur trebuie penalizaţi, dar un şut în dos şi un scuipat tot merită.
Nu mă provoca, că nu mai generalizez discuţii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

Hai sa trecem mai departe. Ce trebuia spus a fost spus. Cine vrea sa inteleaga bine, cine nu, nu.Restul sunt provocari si chiar trebuiesc evitate.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Incetati cu atacurile la persoana si demonstrati pe harta ce doriti.

Voi inchide acest topic pentru curatenie.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus