~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39777

A fost pusa aseara o melodie frumoasa pe forum, dar s-a sters, si, ca rasplata, acel jucator a fost trimis in vacanta.
Sa nu mergeti voi, cei 4, care sunteti 3 in vacanta :))
Faceti-i repedete tichet lui Rotaerk, vad ca se zice ceva. Daca gasiti ceva, ma anuntati ca sun eu la 112.

Nici cu tine nu e bai, iti creste Catalina satul dupa bunul tau plac

I need a doctor! Cine stie ca e doctor sa vina sa ma opereze, tocmai m-a muscat cainele asta rau dar nu va zic locul muscaturii!
 

DeletedUser18212

Nu da cu parul, ca nu-i adevarat! :D Inca nu va cunosc pe toti, dar asta intentionez sa fac, ca e datoria mea de adversar care joaca intr-un trib advers si care, in acelasi timp va e si inamic si totodata dusman, nu? :rolleyes:

Aseara am promis ca la capitolul "lucruri urate", nu va fi Alinaplugaru singurul subiect.. mai gasim:

Kf30CEX.png


Pe aceasta cale tin sa multumesc serviciului intern de informatii :D Utilitatea acestor informatii se dovedeste a fi uriasa! Acum stim ca putem fi atacati nu doar pe harta, ci si pe langa.. :eek:


se plictisea...nu-ti amintesti ca au dat circulara sa nu lase sitter?
 

DeletedUser44036

Te-ai gasit tocmai tu sa comentezi ? Buzunarul cat mai adanc sa fie, ca in rest nu mai conteaza nimic.. (Acuma hai da-mi o replica dinaia, gen "si tu puteai sa bagi") .

Pai tie iti trebuie multe pp-uri si ditamai buzunarul ca sa ridici satul dupa baremul 'sculei franceze' la 12 154 pct.


Macar noi, spre deosebire de unii (nu dam nume) nu ne-am injosit la nimeni sa intre pe o lume pentru noi, doar pentru a ne face deff , sa putem iesii dupa pe extern ca suntem mari jucatori. Vorba cuiva, asa orice .. stie sa joace.

A fost o farsa!!!
Era o gluma...:D
 

DeletedUser44036

Nu da cu parul, ca nu-i adevarat! :D Inca nu va cunosc pe toti, dar asta intentionez sa fac, ca e datoria mea de adversar care joaca intr-un trib advers si care, in acelasi timp va e si inamic si totodata dusman, nu? :rolleyes:

Aseara am promis ca la capitolul "lucruri urate", nu va fi Alinaplugaru singurul subiect.. mai gasim:

Kf30CEX.png


Pe aceasta cale tin sa multumesc serviciului intern de informatii :D Utilitatea acestor informatii se dovedeste a fi uriasa! Acum stim ca putem fi atacati nu doar pe harta, ci si pe langa.. :eek:


Luati-i la rand


Asa usuratici parem?

vedeti nume de sate, texte profil, etc

Etc. ala cam ce acopera?
 

DeletedUser45312

Număr: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0



SpionajResurse spionate: 2.244 2.818 4.900
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 11)
Cazarmă (Nivel 5)
Grajd (Nivel 3)

Fierărie (Nivel 5)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 3)
Tăietori de lemne (Nivel 26)
Mina de argilă (Nivel 26)
Mina de fier (Nivel 24)

Fermă (Nivel 13)
Magazie (Nivel 18)
Ascunzătoare (Nivel 2)

Prada: 9.184 11.535 20.061 40.780/40.780
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 8 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0


Va veni si randul nostru...

PS: Probabil strangea bani de motorina baiatul asta, iar ferma era lasata de izbeliste. Trupele sa moara de foame ca el isi ia taxi nou.

Ai impresia ca voi nu aveti d-astia? Ia uite un exemplu simpatic:

Număr: 435 328 0 0 1 17 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



SpionajResurse spionate: 34.734 29.420 33.736
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 15)
Cazarmă (Nivel 5)
Grajd (Nivel 3)
Fierărie (Nivel 8)
Piaţa centrală (Nivel 1)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 2)
Tăietori de lemne (Nivel 27)
Mina de argilă (Nivel 27)
Mina de fier (Nivel 24)
Fermă (Nivel 15)
Magazie (Nivel 20)
Ascunzătoare (Nivel 2)
Zid (Nivel 10)

Tare, nu?
 

corli

member
Scor reacție
38
I need a doctor! Cine stie ca e doctor sa vina sa ma opereze, tocmai m-a muscat cainele asta rau dar nu va zic locul muscaturii!

Si cand ai disparut de pe 34 tot din cauza asta ai facut-o ? :confused:

Sau pardon, acolo era Bullet langa tine . Nu stiu cum se face, dar la cateva zile dupa ce ai avut granita ai si disparut, ti-ai dat probabil seama ca inca esti la scoala :rolleyes:

[6/13/2014 4:36:22 PM] xxx: tu ce faci catalina, joci cu lucian?
[6/13/2014 4:38:41 PM] Duceac Catalina (catalina98): da...dar am intrat singura la inceput ca sa cresc satul si sa-l ajut cu resurse:D
 
Ultima editare:

DeletedUser39777

Bai caine rau, pentru asta, nu mai primesti niciun os de la mine! Erau niste desene animate acum cativa ani buni in care daca stapanii cainelui ii ziceau acestuia "caine prost" lesina, la tine functioneaza?

Ca sa-ti amintesti, pe 34 am jucat pana s-a destramat tribul si pana au dat toti stergere sau au fugit care cum a apucat. Chiar nu mai ai de ce sa te legi si incepi sa dezgropi mortii? Care-a fost noobul ce mi-a innobilat mai mult de 50% din sate? Sunt sigur ca sti ce-a fost acolo dar incerci sa ma denigrezi. Stai linistit, am terminat scoala si-o sa-ti fac un cadou un sac de Pedigree.

Probleme domnisoara? Ti-e frica sa ii musti pe taximetristi si zisesi sa sari sa ma musti, pacat ca nu ajungi decat pana pe la coapse.
 

corli

member
Scor reacție
38
Pana cand ai jucat tu ma ? :)) . Tu ai disparut de mult, nu dezinforma lumea aiurea .

Ai lasat-o pe Catalina singura, care a jucat asa o buna vreme dupa care a decis sa renunte si ea si sa imi cedeze mie satele. Asa ca, atentie ca nu tot ce e maro e de mancare.

Frica nu mi-a fost niciodata, mai ales pe un joc online. Sa imi faca frica pentru ce ?! :confused: . Frica sa iti fie de ceea ce poti pierde in viata reala, nu pe un simplu joc.

Frica le e altora, care joaca cum joaca (aici poti intra si tu) si pe urma se cred mari jucatori. Sa iti aduc aminte si ce ai facut pe 34 pe cont, cat ai jucat acolo singur ?

http://ro.twstats.com/ro34/index.php?page=player&mode=conquers&id=2216838&type=&pn=-1

In caz ca te-a lasat memoria, sa ti-o reimprospatezi.
 

DeletedUser45312

Probleme domnisoara? Ti-e frica sa ii musti pe taximetristi si zisesi sa sari sa ma musti, pacat ca nu ajungi decat pana pe la coapse.

Cu ce?

Apărător: corli
Ţel(direcţie): satul lui corli (530|586) K55

Număr: 0 0 1362 0 1 651 0 0 80 64 1 0
Pierderi: 0 0 1362 0 1 651 0 0 80 64 1 0
 

corli

member
Scor reacție
38
Lasa ma, ca tu la capitolul atac stai si mai rau ca mine in momentul de fata.

Ti-am zis, diferenta dintre mine si tine e ca eu nu m-am injosit si nu m-am rugat de nimeni sa intre doar pentru a face deff pentru mine, ceea ce tu ai facut-o. Deci, te poti considera si tu linistit un bun jucator.
 

DeletedUser45312

Lasa ma, ca tu la capitolul atac stai si mai rau ca mine in momentul de fata.

Ti-am zis, diferenta dintre mine si tine e ca eu nu m-am injosit si nu m-am rugat de nimeni sa intre doar pentru a face deff pentru mine, ceea ce tu ai facut-o. Deci, te poti considera si tu linistit un bun jucator.

Miau miau?
 

DeletedUser39777

Ti-am zis, nu mai musca, deja am nevoie de un chirurg sa-mi opereze partea dorsala. Aici e lumea 40 si apropo, mai ascute-ti dintii aia, incearca Pedigree denstastix, la catelul meu a functionat.

câte interneee, frateeee :))
Taci, bă!
Cu ce?

Apărător: corli
Ţel(direcţie): satul lui corli (530|586) K55

Număr: 0 0 1362 0 1 651 0 0 80 64 1 0
Pierderi: 0 0 1362 0 1 651 0 0 80 64 1 0

A, deci de-aia latra el pe aici ca nu mai are cu ce sa muste...
 

DeletedUser523

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Înfrângere

3 Medieval Dogs 162.214
8 TAXI 111.388

Inamici învinşi (Triburi)
Ca apărător
Loc Numele tribului Înfrângere

3 TAXI 64.940
4 Medieval Dogs 60.669

Asa ca sa stie lumea neutra cine despre cine posteaza p'acilea ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus