Medierea conflictului RIP-CIRC

  • Autor subiect DeletedUser6497
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum iti spuneam, ne chinuim si noi, incercam sa luam sate de la unul de la altul, acum ca inca nu am reusit sa iti luam niciun sat, nu e nicio problema, vom mai incerca. Ce vrei sa faci, doar sa iti refaci trupele de aparare si de atac? Mai ridica si tu zidurile la sate, refa-ti si tu cladirile in sate.
Intradevar, nu tu ai zis ca ma scoti de pe harta, tu ai zis ca imi transformi noaptea in zi, altcineva de la tine a zis ca ati fi avut posibilitatea de a ma scoate de pe harta.
 

DeletedUser4933

Ai noroc ca te consider cel mai putin periculos adversar, si sti ca cei mai slabi sunt lasati la urma, asta a fost singurul tau avantaj, prefer sa iau satele unuia care ataca bine si e insistent, activ, si gen mladie care ataca noaptea ca nu are somn si tot asa mai departe, tu nu prea esti in stare sa finalizezi si atunci te cosider o cantitate neglijabila...te las mai la urma...sau poate nu....
 

DeletedUser

Ca deobicei ma infiori cu amenintarile tale, mi-e o frica teribila. :D
 

DeletedUser4933

Stai mai linistit ca nu amenint pe nimeni...de parca cine stie ce ti-as face...ho ca e un joc si vad ca sate sunt destule...mai iei si tu cate ceva intern si le faci la loc...ideea e sa ne distram si noi pe aici...ca daia jucam.
 

DeletedUser

Cine a zis ca nu se distreaza? Eu unul chiar o fac, altfel nu as mai juca.
Nu am vorbit serios cand am zis ca ma infiori, daca nu te-ai prins.
 

DeletedUser8343

Rog un moderator sa inchida acest topic deoarece nu va fi nicio mediere a acestui conflict care deja s-a transformat intr-un razboi!

De-asemenea discutiile intre doar doi jucatori se pot face si pe privat ..pentru ca altfel incalcati niste reguli pe aici..
Stiu ca mazare are un obicei de a asculta doar ce ii place in joc si blocheaza expeditorii dar exista si sistemul de mesagerie de pe forum :rolleyes: asa ca incetati sa incalcati regulile :p

O seara buna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus